Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(rytorasa @ 2010 05 29, 09:54)
nu kur ta antra tema, aš niekaip nerandu..


"mėnulio puodelis" vadinasi mirksiukas.gif
QUOTE(letuciux @ 2010 05 29, 12:27)
Na, jei nėra polinkio į pienligę, nes tuo atveju reiktų atsargiai - po jos įsitaisiau pienligę... O šiaip tai visai smagu ir švaru. Berods mooncup ir divacup vadinasi, dedasi tiesiai į makštį ir viską surenka vietoje. smile.gif
http://www.supermama...howtopic=574800

o kaip taurelė susijus su pienlige? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 06 01, 18:03)
"mėnulio puodelis" vadinasi mirksiukas.gif


GAILE, tai kad ta tema jau seniai uždaryta, kai ją uždarė sukūriau naują, tik kitu pavadinimu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(belle femme @ 2010 06 01, 16:06)
gal kas naudojate tokius?

ar pasitvirtino? bent kasdienai?
nuoroda

as turiu tokius kasdieninius, neblogi
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 06 01, 17:09)
GAILE, tai kad ta tema jau seniai uždaryta, kai ją uždarė sukūriau naują, tik kitu pavadinimu...  rolleyes.gif

bet vistiek ten liko daug vertingos informacijos, todėl pravartu paskaityt besidominčioms mirksiukas.gif . ir dar tokią pat temą esu kažkada aptikus prie moters sveikatos rubrikos lyg tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 05 22, 19:08)
ką reiškia sertifikuoti?

ogi tas dokumentas ir patvirtina apie produkto auksciausia kokybe,bet tu tikriausiai juokiesi... cool.gif be to jie ir pienlige isgydo
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 06 01, 18:58)
bet vistiek ten liko daug vertingos informacijos, todėl pravartu paskaityt besidominčioms mirksiukas.gif . ir dar tokią pat temą esu kažkada aptikus prie moters sveikatos rubrikos lyg tai g.gif


na, kiek teko pastebėti, tai beveik niekas tų prirašytų temų neskaito... o jeigu jų ne viena... irnesakyk.gif

Šiaip kai sukūriau temą apie menstruacinę taurelę, parašei, kad tokia tema jau yra ir kam reikia kurti dar vieną... Galvojau, gal aš žliba, kad nematau.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(belle femme @ 2010 06 01, 16:06)
gal kas naudojate tokius?

ar pasitvirtino? bent kasdienai?
nuoroda


Aš neseniai įsigijau, tai naudojausi vieną mmm ciklą, bet labiau namie , kai lengviau kontroliuoti situaciją biggrin.gif tiesa, aš pirkau S ir M dydžius, galvojau S pabandyt nešiot vietoj kasdieninių, bet kažkodėl jaučiau diskomfortą ax.gif , o va per mmm tai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 06 01, 19:01)
Aš neseniai įsigijau, tai naudojausi vieną mmm ciklą, bet labiau namie , kai lengviau kontroliuoti situaciją  biggrin.gif  tiesa, aš pirkau S ir M dydžius, galvojau S pabandyt nešiot vietoj kasdieninių, bet kažkodėl jaučiau diskomfortą  ax.gif , o va per mmm tai patiko  smile.gif

na jie yra tokie kietesni ir truputi jaučiasi, bet aš kažkaip pripratau

Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2010 06 01, 20:01)
Aš neseniai įsigijau, tai naudojausi vieną mmm ciklą, bet labiau namie , kai lengviau kontroliuoti situaciją  biggrin.gif  tiesa, aš pirkau S ir M dydžius, galvojau S pabandyt nešiot vietoj kasdieninių, bet kažkodėl jaučiau diskomfortą  ax.gif , o va per mmm tai patiko  smile.gif

vat aš ir ieškau kasdienai, labaiu, dar mm tai dar dar gali iškentėti ir su vienkartiniais, bet kasdien, šutintis jau man doh.gif verysad.gif
o įgudus galima ir per mm, nors pas mane pila kaip iš kibiro pirmas dienas (nors po antro gimdymo kažin kaip ten bus vėl g.gif )
bet bent jau kai teplioja tik, galima dažniau keistis ar kažkaip.


Natuke, papasakok, kokius dydžius pirkai, kur pirkai, kiek mokėjai biggrin.gif
kokius kasdienai naudoji ir kokius per mm.

ačiū labai labai už konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi labai laukiu, kol Natuke pasakos viską blush2.gif
Atsakyti
o kas bandete jau tianshi firmos oZON ANION AIRIZ? ju tik dar rusijoje yra lietuvoje nera?
Atsakyti
isbandziau winalite love moon anion. tai visai thumbup.gif ploni, minksti, su sparneliais. bet kadangi turejau nusipirkus tik viena pakuti pabandymui, pritrukau tad teko panaudot senu iprastiniu, ziuriu kad oda kazkaip jautriai reaguoja i juos, persti verysad.gif tad labiausiai linkstu prie medziaginiu wub.gif
Atsakyti