Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

siandien nusipirkau Winalite love moon anion, ziuresim, kas per geris rolleyes.gif kaip suprantu jie turetu but vieni is geresniu? g.gif
Atsakyti
jei kam reikia kotonella ar gentle day,galiu pasidalyti,per daug uzsipirkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2010 05 25, 18:27)
jei kam reikia kotonella ar gentle day,galiu pasidalyti,per daug uzsipirkau smile.gif

po kiek kotonela naktiniai ir kasdieniai ir kokiam mieste esi?
Atsakyti
QUOTE(Raimondaka @ 2010 05 24, 11:11)
Sveika smile.gif
Kotonella dieniniai ir naktiniai su sparneliais, tik kasdieniniai iklotukai be sparneliu  4u.gif


Ačiukas 4u.gif Reikės išbandyti, užsimaniau įsigyti kažką iš natūralesnių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 25, 19:29)
po kiek kotonela naktiniai ir kasdieniai ir kokiam mieste esi?


Na kotonella as perku arba kalvariju g. 125, arba assorti.lt, nes as vilniuje, o is facebooke maciau kad ir kaune yra svaroje ... 4u.gif
Atsakyti
Na ką, pagaliau ir aš išbandžiau tuos anijoninius dalykėlius. Na man vis tiek nepatogu su paketais per tas dienas. Vis dėlto grįšiu prie tamponų, o paketus naudosiu tik nakčiai. Bandysiu nusipirkti naktinių, nes su paprastu dieniniu man prabėgo bemiegant blush2.gif Dabar skaitinėju apie taurelę ir labai gundausi įsigyti
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 05 26, 13:38)
Na ką, pagaliau ir aš išbandžiau tuos anijoninius dalykėlius. Na man vis tiek nepatogu su paketais per tas dienas. Vis dėlto grįšiu prie tamponų, o paketus naudosiu tik nakčiai. Bandysiu nusipirkti naktinių, nes su paprastu dieniniu man prabėgo bemiegant blush2.gif Dabar skaitinėju apie taurelę ir labai gundausi įsigyti


Taurelė tikrai nerealus daiktas -labai rekomenduoju wink.gif
Atsakyti
mergaites, kas ta menstruacine taurele? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2010 05 29, 01:00)
mergaites, kas ta menstruacine taurele? blush2.gif

yra šitam skyrely 2 temos apie ją mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 29 gegužės 2010 - 07:52
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 05 29, 08:51)
yra šitam skyrely 2 temos apie ją  mirksiukas.gif


nu kur ta antra tema, aš niekaip nerandu..
Atsakyti
QUOTE(LinaP @ 2010 05 26, 14:40)
Taurelė tikrai nerealus daiktas -labai rekomenduoju wink.gif


Na, jei nėra polinkio į pienligę, nes tuo atveju reiktų atsargiai - po jos įsitaisiau pienligę... O šiaip tai visai smagu ir švaru. Berods mooncup ir divacup vadinasi, dedasi tiesiai į makštį ir viską surenka vietoje. smile.gif
http://www.supermama...howtopic=574800
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 29 gegužės 2010 - 12:28

gal kas naudojate tokius?

ar pasitvirtino? bent kasdienai?
nuoroda
Atsakyti