Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Raimondaka @ 2010 05 12, 13:46)
Na va isbandziau jau ir as Kotonella paketus dieninius, tai pasidalinsiu savo ispudziais  4u.gif  su parduotuviniais visais kitais kur iki siol naudojau tai nera nei ka lyginti, tukstancius kartus patogiau ir geresnis jausmas, o kaina visai nesikandziojanti 6.50 lt wink.gif  ax.gif  ax.gif man tiko ir patiko  ax.gif  4u.gif  blush2.gif


o kur jų Vilniuje nusipirkti galima? unsure.gifax.gif
Atsakyti
as Kononella pirkau Siaures miestelyje parduotuveje Asorti, ten priesais Norfa smile.gif
Atsakyti
As tai Kotonella pirkau kalvarijų g. 125, susiradau per facebook, nes dabar ten akcija, kad perkant tris kotonela gauni dovana maiseli-braske. Visu triju nebandziau, bet kiek su draugem pasidalinom ispudziais, tai kad visi trys kotonela, gentleday ir winalite yra praktiskai vienodi, skiriasi tik kaina, tai tode jei kokybe vienoda, as renkuosi pigesnius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2010 05 19, 20:32)
sveikutės, aš norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Pirmiausia, su anijonine juostele panaudojau cottonella, malonus jausmas, bet tik tiek. O pirmą kartą panaudojau gentle day, esu labai patenkinta, daug daugiau sugeria, taip pat be galo maloniai jaučiasi, jokio kvapo, jokio niežulio, prakaitavimo ar kito diskomforto, be to, nežinau, gal sutapimas, bet savijauta kur kas geresnė, nėra didelio skausmo, kas būdavo anksčiau. Pabandysiu dar ir kitą ciklą, jei kartosis, vadinasi ne sutapimas  ax.gif  Pasistengsiu parašyti. O kaina irgi ne ypatingai kandžiojasi, Kaune, Via Naturalis parduotuvėje mokėjau 9 litukus už berods 12vnt vidutinio dydžio ir sugeriamumo pakuotę. Ir šiaip labai patiko įpakavimas ir pats įklotas, dar tarsi šoninė nedidukė juostelė eina, kaip papildoma apsauga nuo pratekėjimo. Na žodžiu, man asmeniškai patiko, kol kas juos ir ruošiuosi naudoti  biggrin.gif


O as atsiprasau, uz klausima, nes gal tiesiog kazko nezinau, bet kiek pati kalbejau su draugemis, tai nusprendem kad visi trys winalite, kotonela, gentleday yra praktiskai vienodi, jei kuo ir skiriasi tai nezymiai, kazkaip keistai nuskambejo, kad butent gentleday daugiau sugeria, nera kvapu ir panasiai, tai winalite ir kotonella taip gaunasi, kad jie nesugeria kvapu ir ju sugeriamumas mazas? ax.gif
Atsakyti
Šiandien gavau intymios higienos prausiklį. Maloniai nustebau, kad jis putų pavidalo. Dar tik kartą išbandžiau, tad rimtų atsiliepimų neturiu.

user posted image
Atsakyti
ar Kotonella tikrai visiskai naturalus? skaitau aprasyma, kad is medvilnes, bet ta anijonine juostele, polimerai?? Ar tikrai cia jokios sintetikos? ir dar pagaminta Kinijoje..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyvis: 21 gegužės 2010 - 15:29
Brangiausi Winalite taip pat iš Kinijos, o jie yra labai ambicingi, skelbia, kad daro stebuklus biggrin.gif

Dėl sudetės - visiškai natūralus yra natracare ir kiti sertifikuoti ekologiški. Bet man natracare yra panašios į senovinį bella variantą - kas dar atsimena, nežinau, ar jie dar tokius gamina. Tiesiog medvinė, vata tsakant. Jie yra stori, greitai išdžiuva. O tie įklotai su anionais turi sugeriantį sluoksnį, panašiai kaip sauskelniose, panašų turi visi plonieji šiolaikini įklotai. Tik kotonellos yra minkštesnis ir geriau sugeria negu pvz always. Taip pat viršutinis sluoksnis yra medvilnės, o pvz always ir panašių - sintetinis. Ir įklotas gerai kvepuoja, taip pat neturėjau su juo jokių problėmų dėl iššutimo pvz, o su always, buvo net žaizdų, o aš galvojau, kad gal taip ir turi būti

Gaunasi toks viduriukas tarp visyškai ekologiškos, bet dėl to ne labai patogios prekės ir ekologiškos iš dalies, bet daug patogesnės, minkštesnės, smagesnės.

Nors man asmeniškai namuose geriausia yra minkštutės flanelės wub.gif - ir patogu ir natūralu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondaka @ 2010 05 20, 14:32)
O as atsiprasau, uz klausima, nes gal tiesiog kazko nezinau, bet kiek pati kalbejau su draugemis, tai nusprendem kad visi trys winalite, kotonela, gentleday yra praktiskai vienodi, jei kuo ir skiriasi tai nezymiai, kazkaip keistai nuskambejo, kad butent gentleday daugiau sugeria, nera kvapu ir panasiai, tai winalite ir kotonella taip gaunasi, kad jie nesugeria kvapu ir ju sugeriamumas mazas? ax.gif



man isaiskino ,kad sertifikuoti tik winalite iklotai,o gently day atsirado kaip falsifikatas (ju dokumentai pasigilinus nera tvarkingi) todel ir pigesni. Patentuota yra butent zalia anijono juostele.
Atsakyti
QUOTE(medus_07 @ 2010 05 22, 17:49)
man isaiskino ,kad sertifikuoti tik winalite iklotai,o gently day atsirado kaip falsifikatas (ju dokumentai pasigilinus nera tvarkingi) todel ir pigesni. Patentuota yra butent zalia anijono juostele.

ką reiškia sertifikuoti?
Atsakyti
aš irgi 1 kart šį ciklą išbandžiau kotonelą. naudoju tik naktinius ir tuos plonus kasdienius, nes šiaip dieną naudojuosi daugkartine menstruacine taurele, kas man yra pats geriausias variantas tiek patogumo tiek kainos atžvilgiu. bet dėl visą ko 2-3 mėnesinių dieną kartu su taurele naudoju ir kasdienį įklotuką.
tai va likau nerealiai maloniai nustebinta cotonelos kokybe. nu pasaka - jokio šutimo, jokio pratekėjimo, švelnūs, minkšti. o ir kaina fantastiškai gera. kažkada seniai esu bandžius tuos winalite, tai ne tokie geri kaip kotonela, man asmeniškai jie plyšo ir klijai nesilaikydavo ant apatinių. ir kaina vos ne trigubai didesnė buvo. o va cotonelai neturi nei 1 priekaišo, idealūs tiesiog
Atsakyti
Sveikos, o Kotonella vienkartiniai dieniniai įklotai su sparneliais ar be? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2010 05 23, 12:46)
Sveikos, o Kotonella vienkartiniai dieniniai įklotai su sparneliais ar be? ax.gif  4u.gif


Sveika smile.gif
Kotonella dieniniai ir naktiniai su sparneliais, tik kasdieniniai iklotukai be sparneliu 4u.gif
Atsakyti