Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Babi* @ 2010 05 04, 19:02)
Būtų labai gerai 4u.gif O pirkai vieną tą komplektą? unsure.gif


Taip, vieną komplektuką. Kaip suprantu, ten kasdien skalbti reikia, ar kas antrą dieną, žiūrėsiu.
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2010 05 07, 00:24)
Taip, vieną komplektuką. Kaip suprantu, ten kasdien skalbti reikia, ar kas antrą dieną, žiūrėsiu.

Aišku. Tada lauksiu atisliepimų smile.gif
Atsakyti
Na va isbandziau jau ir as Kotonella paketus dieninius, tai pasidalinsiu savo ispudziais 4u.gif su parduotuviniais visais kitais kur iki siol naudojau tai nera nei ka lyginti, tukstancius kartus patogiau ir geresnis jausmas, o kaina visai nesikandziojanti 6.50 lt wink.gif ax.gif ax.gif man tiko ir patiko ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
as va pries kelias dienas irgi nusipirkau Kotonella, tik kasdieninius, tai ziuresiu kaip man cia patiks? Kol kas nieko blogo pasakyti negaliu smile.gif
Atsakyti
Isbandziau dvieju rusiu kasdieninius iklotus - masmi ir netracare(jei teisingai uzrasiau blush2.gif ), tai antrieji man daug labiau patiko.
Atsakyti
Merginos, o jei mm itin gausios, tai kurie ekologiški paketai patys geriausi blush2.gif (gal yra jūsų tarpe irgi turinčių tą "gausumo" bėdelę ax.gif )?
Atsakyti
Na is tiesu pas mane yra mm gan gausios, tai naudoju Kotonella ir tik tiek kad dazniau keiciuosi ir viskas liuks 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 05 12, 15:39)
Merginos, o jei mm itin gausios, tai kurie ekologiški paketai patys geriausi  blush2.gif (gal yra jūsų tarpe irgi turinčių tą "gausumo" bėdelę ax.gif )?


aha turiu tą bėdelę ir geriausiai man patiko Winalite naktiniai įklotai,sugeria kelis kartus daugiau,natūralūs,"kvėpuojantys",o dar anijono juostelė...
Atsakyti
sveikutės, aš norėčiau pasidalinti savo patirtimi. Pirmiausia, su anijonine juostele panaudojau cottonella, malonus jausmas, bet tik tiek. O pirmą kartą panaudojau gentle day, esu labai patenkinta, daug daugiau sugeria, taip pat be galo maloniai jaučiasi, jokio kvapo, jokio niežulio, prakaitavimo ar kito diskomforto, be to, nežinau, gal sutapimas, bet savijauta kur kas geresnė, nėra didelio skausmo, kas būdavo anksčiau. Pabandysiu dar ir kitą ciklą, jei kartosis, vadinasi ne sutapimas ax.gif Pasistengsiu parašyti. O kaina irgi ne ypatingai kandžiojasi, Kaune, Via Naturalis parduotuvėje mokėjau 9 litukus už berods 12vnt vidutinio dydžio ir sugeriamumo pakuotę. Ir šiaip labai patiko įpakavimas ir pats įklotas, dar tarsi šoninė nedidukė juostelė eina, kaip papildoma apsauga nuo pratekėjimo. Na žodžiu, man asmeniškai patiko, kol kas juos ir ruošiuosi naudoti biggrin.gif
Atsakyti
As tai Masmi naudoj ir labai dziaugiuosi. Nesenai atradau, tai nuo Alwaysu perejus man sitie rojus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 14, 14:32)
Koks malonumas yra dar skalbti iklotus smile.gifsmile.gif??? Nebe tie laikai jau, kad nebutu vienkartiniu geru iklotu. Naujoves aisku gerai, bet ne tokiems dalykams manau jos pritaikytos. Aisku cia mano nuomone, kitoms gal ir patinka ir gerai, tai sveikintina.


cia manau ne del naujoviu naudoja skalbiamus iklotus. kur kas giliau, apskritai del poziurio i viska, i aplinka, i sveikata, i vartojima ir pan.

QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 16, 14:06)
O alergijos neatsiras po skalbimo? Juk naudojami skalbimo milteliai? Juk lieka ir kvapas nuo milteliu, nemanau kad tai yra gerai. Aplamai iklotus su kvapais yra negerai naudoti. O beto kraujas neissiskalbia jei vien su vandeniu skalbti. O koks malonumas paskui detis vel, jei ten lieka demes???



juk skalbti galima ir su ekologiskais skalbikliais mirksiukas.gif
Atsakyti
Man MASMI kasdieniniai nelabai patiko... lyg susiglamžydavo greit, kažkaip net irt tai vienur, tai kitur pradėdavo...
Dabar parsisiunčiau Natracare, tai atrodo geriau man jie(dar tik pora dienų naudoju).

Taip pat pirksiu Imse Wimse toms mmm dienoms, jau seniau norėjau, bet tik dabar prisiruošiau smile.gif
Atsakyti