Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

kainos kandziojasi, reikia tuomet ju saugotis ax.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amadinka @ 2010 04 26, 11:30)
na nelabai ta kaina ir kandziojasi naudoju gentle day arba koloneta(nepamenu tikslaus  pavadinimo) tai man patiko,sutrumpejo menesiniu dienos,maziau kraujuoju ir nebejauci pms.ir tie paketai apie 10 lt, o koloneta dat pigiau smile.gif


Pastebesiu, kad ne Koloneta, o Kotonella higieniniai paketai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelyyte @ 2010 04 26, 13:51)
kainos kandziojasi, reikia tuomet ju saugotis  ax.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Pastebesiu, kad ne Koloneta, o Kotonella higieniniai paketai  4u.gif

aha sitie,sumaisiau pavadinima smile.gif na nera brangu tas 10 lt jei visam ciklui pakanka vienos pakuotes,kur kokiu always 2-3 pakelius sunaudoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amadinka @ 2010 04 26, 13:54)
aha sitie,sumaisiau pavadinima smile.gif na nera brangu tas 10 lt jei visam ciklui pakanka vienos pakuotes,kur kokiu always 2-3 pakelius sunaudoji smile.gif


Na o Kotonella kaina 6.50 Lt biggrin.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
o is kur jus taip pigiai gaunate? jei galima i az
Atsakyti
Mane tai isvis domina kur ta kotonella gaut biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubė* @ 2010 04 26, 23:18)
Mane tai isvis domina kur ta kotonella gaut  biggrin.gif  blush2.gif

http://www.mamosrank...php?cPath=36_67 4u.gif
Atsakyti
Na jau tikrai daug kas bandete Kotonella, Winalite ir Gentleday 4u.gif
Pasidalinkite savo patirtimi, ar pastebejote skirtumus ar gal turite kazkokių pastebėjimų ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pagaliau prisijungiau ir as 4u.gif esu naujoke, tai atsiprasau jei uzduosiu koki klausima, nes nuo pat pradziu neskaiciau visko doh.gif ax.gif blush2.gif
Apie winalite jau senokai zinau, ju kokybe tai man patiko, tik kad kaina truputi jau didoka, o kotonela ir gentleday nebandziau, bet cia truputi paskaiciusi nesuprantu jie visiskai vienodi? tai ir visi sitie trys vienodi tik kainos skiriasi? rolleyes.gif
aciu uz atsakymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondaka @ 2010 04 30, 11:49)
Sveikos,
Pagaliau prisijungiau ir as  4u.gif esu naujoke, tai atsiprasau jei uzduosiu koki klausima, nes nuo pat pradziu neskaiciau visko  doh.gif  ax.gif  blush2.gif
Apie winalite jau senokai zinau, ju kokybe tai man patiko, tik kad kaina truputi jau didoka, o kotonela ir gentleday nebandziau, bet cia truputi paskaiciusi nesuprantu jie visiskai vienodi? tai ir visi sitie trys vienodi tik kainos skiriasi?  rolleyes.gif
aciu uz atsakymus  biggrin.gif

as bandziau kotonella ir winalite. Winalite gal svelnesni ir kasdieniniai gal truputi geriau laikosi, bet siaip jie panasus wink.gif tik nzn kaip del stebuklingo poveikio - as naudojau del svelnumo, nes jausmas daug kartu malonesnis, negu naudojant parduotuvinius.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 04 19, 15:45)
Gal galit man paaiškinti su tais daugkartiniais įklotais. Skiačiau temos pradžią, ten buvo kažkiek kalbėta apie tai. Ar gerai suprantu, kad tokius kompletus reikia pirkti du? Ir kaip per juos nepersigeria, jei jie tik iš medvilnės? Kas naujoat, ar patinka? unsure.gif


aš užsisakiau iš www.kikilis.com smile.gif Ten pigiau smile.gif Ir lietuviški. Dar negavau, tai galėsiu įspūdžiais po mėnesio pasidalinti.
Papildyta:
QUOTE(Amadinka @ 2010 04 26, 12:54)
aha sitie,sumaisiau pavadinima smile.gif na nera brangu tas 10 lt jei visam ciklui pakanka vienos pakuotes,kur kokiu always 2-3 pakelius sunaudoji smile.gif


Kotonella radau senamiesty Kaune, tokioj parduotuvėlėj netoli požeminės pėsčiųjų perėjos, jei einant link jos tai dešinėj pusėj, sveikatos prekės ar kažkas tokio, tai yra kotonella. smile.gif Ypatingo poveikio nepastebėjau, bet malonesni nei always ar kiti panašūs. Ir pigesni nei natracare ar masmi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2010 05 04, 15:05)
aš užsisakiau iš www.kikilis.com smile.gif Ten pigiau smile.gif Ir lietuviški. Dar negavau, tai galėsiu įspūdžiais po mėnesio pasidalinti.

Būtų labai gerai 4u.gif O pirkai vieną tą komplektą? unsure.gif
Atsakyti
as naudoju ir winalite ir kotonella.
taip pat kasdieniai labiau patinka winalite,
o sirgimui panasus ir winalite ir kotonella.
gentleday bandyt netraukia, nors tu ka;)))))) su spinduliais... man uzteks gal anijonu tik;)
Atsakyti