Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

O alergijos neatsiras po skalbimo? Juk naudojami skalbimo milteliai? Juk lieka ir kvapas nuo milteliu, nemanau kad tai yra gerai. Aplamai iklotus su kvapais yra negerai naudoti. O beto kraujas neissiskalbia jei vien su vandeniu skalbti. O koks malonumas paskui detis vel, jei ten lieka demes???
Atsakyti
Na merginos, kaip matau issivyste nemaza diskusija del iklotu biggrin.gif biggrin.gif
Dziaugiuosi, kad siai dienai jau yra pasirinkimas net ir pacioms isrankiausioms 4u.gif 4u.gif
Noriu ir as pasakyti savo nuomone smile.gif Man atrodo kad tai elementari higiena, panaudojai ir ismetei, bet cia kiekvienos asmenine higiena ax.gif
As naudoju vienkartinius higieninius iklotus, taciau is naturaliu medziagu "Kotonella", man tiko ju kokybe ir tai (kad kaip kazkas anksciau minejo reikia rupintis ne tik savimi bet ir gamta), kad juos ismetus suyra 12-24 men laikotarpyje, net ir ipakavimas suyrantis.
Na dar karta pasakysiu, tai tik mano nuomone ir mano patirtis su hig. iklotais 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 16, 13:06)
O alergijos neatsiras po skalbimo? Juk naudojami skalbimo milteliai? Juk lieka ir kvapas nuo milteliu, nemanau kad tai yra gerai. Aplamai iklotus su kvapais yra negerai naudoti. O beto kraujas neissiskalbia jei vien su vandeniu skalbti. O koks malonumas paskui detis vel, jei ten lieka demes???


milteliai milteliams nelygus g.gif jei skalbt iskart ir pirma saltam vandeny pamerkt -manau normaliai atsiplautu... bet cia as tik taip svarstau, patirties neturiu, uztat ir knieti isbandyti medziaginius, kad butu su kuo palyginti smile.gif aisku, jei mokeciau siuti, tai pasisiuciau pati parinkus kokia raudona, ruda, juoda ar marga medziaga, kad demes jei ir liks, nesimatytu, nors kita vertus spalvotu naturaliu medziagu pasirinkimas turbut neypatingas...o ir vistiek siut tai nemoku doh.gif pasiemiau pabandymui nesertifikuotus Masmi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 16, 15:06)
O alergijos neatsiras po skalbimo? Juk naudojami skalbimo milteliai? Juk lieka ir kvapas nuo milteliu, nemanau kad tai yra gerai. Aplamai iklotus su kvapais yra negerai naudoti. O beto kraujas neissiskalbia jei vien su vandeniu skalbti. O koks malonumas paskui detis vel, jei ten lieka demes???

o kaip dėl apatinių? Juk irgi ne su tik vandeniu skalbiat? g.gif
Atsakyti
Gal galit man paaiškinti su tais daugkartiniais įklotais. Skiačiau temos pradžią, ten buvo kažkiek kalbėta apie tai. Ar gerai suprantu, kad tokius kompletus reikia pirkti du? Ir kaip per juos nepersigeria, jei jie tik iš medvilnės? Kas naujoat, ar patinka? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 04 19, 14:45)
Gal galit man paaiškinti su tais daugkartiniais įklotais. Skiačiau temos pradžią, ten buvo kažkiek kalbėta apie tai. Ar gerai suprantu, kad tokius kompletus reikia pirkti du? Ir kaip per juos nepersigeria, jei jie tik iš medvilnės? Kas naujoat, ar patinka? unsure.gif

man atrodo vieno užteks pradžiai g.gif šiaip aš turių tokių kasdieninių, manau, kad ten viduje kažkas truputi yra, ten ne tik medvilnė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 04 20, 00:07)
man atrodo vieno užteks pradžiai  g.gif šiaip aš turių tokių kasdieninių, manau, kad ten viduje kažkas truputi yra, ten ne tik medvilnė  g.gif

Aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelyyte @ 2010 04 16, 16:07)
As naudoju vienkartinius higieninius iklotus, taciau is naturaliu medziagu "Kotonella", man tiko ju kokybe ir tai (kad kaip kazkas anksciau minejo reikia rupintis ne tik savimi bet ir gamta), kad juos ismetus suyra 12-24 men laikotarpyje, net ir ipakavimas suyrantis.


o kur ju buna pirkt ?

o is parduotuvese parduodamu-kazin kurie ekologiskiausi ?
Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 24, 09:06)
o kur ju buna pirkt ?

o is parduotuvese parduodamu-kazin kurie ekologiskiausi ?

pagooglink wink.gif
Atsakyti
kas naudojate paketus,iklotus su anijonais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadinka: 26 balandžio 2010 - 07:56
QUOTE(Amadinka @ 2010 04 26, 08:55)
kas naudojate paketus,iklotus su anijonais?


jokio skirtumo nepajauciua kazkodel g.gif o kaina kandziojasi doh.gif
Atsakyti
na nelabai ta kaina ir kandziojasi naudoju gentle day arba koloneta(nepamenu tikslaus pavadinimo) tai man patiko,sutrumpejo menesiniu dienos,maziau kraujuoju ir nebejauci pms.ir tie paketai apie 10 lt, o koloneta dat pigiau smile.gif
Atsakyti