Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Man atrodo, kad užtenka paprasto aliejinio (iš natūralių medžiagų pagaminto) muilo visams kūnui prausti, ir nieko atskiro. Juk yra ir plaukams, ir veidui, ir pėdoms, ir asmens higienai skirtingi muilai, o ar tikrai to reikia? Manau, kad tai labiau reklama, o ne būtinybė žmogaus higienai. Iš mano gyvenimo: rodo per TV Always reklamą. Na tą, kur skėčiai ir gultai iš Always įklotų. O vaikas (pabuvęs neseniai prie jūros ir pamatęs reklamą) prilipo prie TV ir šaukia "mama, noriu ten, noriu ten". Nei juoktis, nei verkti iš tokių reklamų.
Atsakyti
QUOTE(whispere @ 2010 04 13, 15:35)
Čia vis apie higienines priemones šnekam, o aš vat radau fb straipsniuką apie tai, kad mmm gali būti dirbtinai sustabdytos.. pirmą kartą girdžiu..iš dalies būtų nerealiai faina. Bet jaučiu tai kenksminga baisiausiai..ar ne?..gal kas daugiau žinot ką nors apie tai?

Taigi rašo, kad geriamaisiais kontraceptikais, o kiek tai priimtina org-mą valdyti per hormonus - kitas klausimas 4u.gif
Šiaip jau tai viena iš jautrausių sistemų org-me cool.gif

Paklausius medikų, ypač kurie siūlo hormonines spirales į gimdą "Mirena" - nekenksminga (bet šis metodas tinka daugiau gimdžiusioms ir nemažam procentui moterų mmm dingsta net 5 metams- tiek kiek galima naudoti tą spiralę). O ką jiems daugiau sakyti? Spiralė brangi, šalutinis poveikis štai toks - nėra mmm..vadinasi nekenkia smile.gif

Šiaip jau, jei pvz. grėstų mmm per asmenines vestuves ar per kokią 'gyvenimo kelionę' tai tikrai nesibaimindama tai padaryčiau..bet tikrai ne kiekvienam ciklui..o dirbtinai sustabdyti mmmm nėra sunku, tiesiog nauja kontraceptikų pakuotė geriama be įprastos 7 d. pertraukos..ir kol pertraukos nebus - nebus mmm cool.gif
Atsakyti
vis mastau apie tuos skalbiamus iklotus ax.gif o kiek ju reik tureti, turbut maziausiai du g.gif kur ju galima isigyti, kokios mazdaug kainytes? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 04 13, 23:02)
vis mastau apie tuos skalbiamus iklotus ax.gif o kiek ju reik tureti, turbut maziausiai du g.gif kur ju galima isigyti, kokios mazdaug kainytes?  unsure.gif

Rasakiloje yra
http://www.rasakila....iai-iklotai.htm

Ir čia galima įsigyti http://www.kikilis.c...moterims-27/lt/
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 04 13, 23:02)
vis mastau apie tuos skalbiamus iklotus ax.gif o kiek ju reik tureti, turbut maziausiai du g.gif kur ju galima isigyti, kokios mazdaug kainytes?  unsure.gif

As per diena keiciu 2-3 kartus tai 5 turiu.
Pasisiukite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabute: 14 balandžio 2010 - 13:48
Koks malonumas yra dar skalbti iklotus smile.gifsmile.gif??? Nebe tie laikai jau, kad nebutu vienkartiniu geru iklotu. Naujoves aisku gerai, bet ne tokiems dalykams manau jos pritaikytos. Aisku cia mano nuomone, kitoms gal ir patinka ir gerai, tai sveikintina.
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 14, 16:32)
Koks malonumas yra dar skalbti iklotus smile.gifsmile.gif??? Nebe tie laikai jau, kad nebutu vienkartiniu geru iklotu. Naujoves aisku gerai, bet ne tokiems dalykams manau jos pritaikytos. Aisku cia mano nuomone, kitoms gal ir patinka ir gerai, tai sveikintina.


noras naudoti ne vienkartines priemones ateina tada, kai galvojama ne vien tik apie save, bet ir apie apie aplinką.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 04 14, 15:32)
Koks malonumas yra dar skalbti iklotus smile.gifsmile.gif??? Nebe tie laikai jau, kad nebutu vienkartiniu geru iklotu. Naujoves aisku gerai, bet ne tokiems dalykams manau jos pritaikytos. Aisku cia mano nuomone, kitoms gal ir patinka ir gerai, tai sveikintina.

na juk ne rankom skelbi g.gif
betu pojutis visai kitoks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 14, 05:49)


Gal esate pirkusi i kikilis? Ten komplektukas lyg ir pigiau, nei Rasakiloj, tik nera foto, neaisku, kas gamino... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 04 15, 13:43)
Gal esate pirkusi i kikilis? Ten komplektukas lyg ir pigiau, nei Rasakiloj, tik nera foto, neaisku, kas gamino... ax.gif

gamino mūsų akvilytė wub.gif
aš turiu jos įklotų - pagamintos iš flanelės, malonus odai, priekaištu neturiu

Rasakilos brangus, nes jie yra iš ekomedvilnės, importuoti iš Suomijos
Atsakyti
o flanele, ne medvilne? kas cia per audinys blush2.gif

ir ydomiausia kaip atrodo, foto nera... ar ten tokie patys kaip kad atskirai parduodami, kur tam puslapy prekiauja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truth: 15 balandžio 2010 - 17:50
QUOTE(truth @ 2010 04 15, 17:45)
o flanele, ne medvilne? kas cia per audinys  blush2.gif

ir ydomiausia kaip atrodo, foto nera... ar ten tokie patys kaip kad atskirai parduodami, kur tam puslapy prekiauja?

tai gi tie patys kaip kitur, tik parinktas rinkinukas
medvilnė, tik minkštesnė wub.gif

Šiaiip jas prieš naudojant reikia išskalbt, kad būtų švelnesni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 15 balandžio 2010 - 18:03