Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(gabute @ 2010 02 24, 18:51)
Yra labai paprasta budas nesutepti smile.gif Apacioje prisiuvau vaiko buvusius paklotelius (nepamenu kaip jie vadinasi, bet dedavome i lovyte tokia kaip paklode virsutinis sluoksnis medziaga apatainis, pralaidus orui, bet nepralaidus dregmei sluoksnis). Ir paprastu principu virsus flanele, apacia tas audinys nepralaidus dregmei ir tarp ju tokia kaip kisenele ideti papildoma flaneles sluoksni.Nu ir knopkytes susegti apacioje ir gaunasi visas "ALWAYS"  mirksiukas.gif

ale saunuoles, pacios siunates thumbup.gif as tai matyt savo pirmaja pora daugkartiniu pirksiu, o jau po to, kai issiaiskinsiu sistema, gal ka ir pati sukursiu biggrin.gif
Atsakyti
Nu va ir man jauciu reiks skalbiamus bandyti, bus patys naturaliausi manau, gaila siuti nemoku, bet jeigu atsiras kas pasius pagal gabutes aprasyma, tai va pirksiu tokius smile.gif

Tik beda tame, kad dar nereikia man biggrin.gif vis dar nesergu, nes matinu savo maziu tik MP, kazi kiek ilgai man taip bus? g.gif

Berods Natukei panasiai buvo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 02 25, 19:40)
Tik beda tame, kad dar nereikia man biggrin.gif vis dar nesergu, nes matinu savo maziu tik MP, kazi kiek ilgai man taip bus?  g.gif

Berods Natukei panasiai buvo...  ax.gif

Man irgi dar nereik drinks_cheers.gif

Ir įdomu, jei jau retinu maitinimus, tai gali jau užklupt ar tik tada kai visai baigsiu žindyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2010 02 25, 21:53)
Man irgi dar nereik drinks_cheers.gif

Ir įdomu, jei jau retinu maitinimus, tai gali jau užklupt ar tik tada kai visai baigsiu žindyt g.gif



Kiek skaiciau literaturoje, tai kiekvienai skirtingai, kitos apie 2metus neserga, jeigu daznai maitina, pvz nakti ir kelis kartus diena. Bet juk cia naturali kontracepsija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 02 26, 11:12)
Kiek skaiciau literaturoje, tai kiekvienai skirtingai, kitos apie 2metus neserga, jeigu daznai maitina, pvz nakti ir kelis kartus diena. Bet juk cia naturali kontracepsija  thumbup.gif

Pritariu Jusu nuomonei. Tai visiskai subjektyvu. As, pvz., savo sunu maitinau iki 2m 2men., taciau menstruacija atsinaujino jau po 6 men. jam gimus.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 07 07, 12:00)
Sveikos mamos
Gal galėtumem atskirai padiskutuoti apie moters higienos priemones - ekologiškus arba tiesiog natūralus įklotus, tamponėlius, prausiklius. Kur ką Lietuvoj ir ne lietuvoj galima įsigyti, kaip naudoti, kas tinka, kas ne? Nes kaip suprantu, intimios higienos ekologiški prausikliai iki šiol yra deficitas, o įklotų yra labai nedaug.

Aš asmeniškai prausimosi gelio taip ir nenusipirkau  doh.gif
o dėl mm  - jų jau seniai neturiu, kai kraujavau po gimdymo, turėjau natracare vienkartinių, ir flanelinių iš ebayaus. Dar turiu pabandymui porą kasdieninių įklotukų iš čia http://www.rasakila....i-iklotai_2.htm

O jus ką naudojat?

PS apie winalite jau iškalbėjom visą temą, prašom jų čia nereklamuoti blush2.gif Kalba eina arba apie sertifikuotus vienkartinius ekologiškus, arba apie siuvamus natūralius (galima ir neekologiškos medvilnės, bet be tos always chemijos)




Sveikos, neseniai isijungiau i supermamu rata smile.gif
viskas idomu, viska skaitineju ir mielai dalinuosi savo patirtim.

Kalbant apie prasusiklius, mano pacios atradimas buvo produktas, kuri buvau uzsisakius is Suomijos, tai Lunette. aisku, pagrindine ju preke - menstruacine taurele, bet taip paciai jie turi plovikli, kuris yra 2in1, jis ir taurelei plauti, ir intymios higienos priemone. tai ta priemone su prierasu ph3,5. klausiau gydytojos, ka tas reiskia, tai man paaiskino, jog toji musu terpe yra rugsti, del to 3,5 yra idealus ph. be to, skystis pagamintas is naturaliu medziagu. kazkas sake, kad Lietuvoje jau pasirode sitie produktai.
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 02 25, 17:40)
Tik beda tame, kad dar nereikia man biggrin.gif vis dar nesergu, nes matinu savo maziu tik MP, kazi kiek ilgai man taip bus?  g.gif



QUOTE(Saulužė @ 2010 02 25, 19:53)
Ir įdomu, jei jau retinu maitinimus, tai gali jau užklupt ar tik tada kai visai baigsiu žindyt g.gif


as irgi maitinu mp, iki 6 menesiu tik mp, dabr jau ir kitokio maistelio ragauja. mm atsinaujino kai maziui buvo 8 menesiai. maitinu ryte, vakare, diena pora kartu ir n kartu nakti, viena nakti maziau (pvz koki 1-2 kartus), kita dazniau. zodziu, kiek nori. bet mm jaau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2010 02 26, 11:12)
Kiek skaiciau literaturoje, tai kiekvienai skirtingai, kitos apie 2metus neserga, jeigu daznai maitina, pvz nakti ir kelis kartus diena. Bet juk cia naturali kontracepsija  thumbup.gif

QUOTE(tatrud @ 2010 02 26, 16:44)
As, pvz., savo sunu maitinau iki 2m 2men., taciau menstruacija atsinaujino jau po 6 men. jam gimus.

QUOTE(bim-bam @ 2010 02 27, 13:56)
as irgi maitinu mp, iki 6 menesiu tik mp, dabr jau ir kitokio maistelio ragauja. mm atsinaujino kai maziui buvo 8 menesiai. maitinu ryte, vakare, diena pora kartu ir n kartu nakti, viena nakti maziau (pvz koki 1-2 kartus), kita dazniau. zodziu, kiek nori. bet mm jaau yra  smile.gif

Ačiū, merginos wub.gif aš maitinu metus ir mėnesį, tai nuo metukų bandau mažint, bet kada visiškai nutrauksiu tai neįsivaizduoju,, bet matau kad jau galiu laukt mmm, nes ligšiol maniau, kad kol maitini, tai ir nesergi, o čia va, kaip skirtingai 4u.gif dėkui, žinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaP @ 2010 02 26, 15:53)
Sveikos, neseniai isijungiau i supermamu rata smile.gif
viskas idomu, viska skaitineju ir mielai dalinuosi savo patirtim.

Kalbant apie prasusiklius, mano pacios atradimas buvo produktas, kuri buvau uzsisakius is Suomijos, tai Lunette. aisku, pagrindine ju preke - menstruacine taurele, bet taip paciai jie turi plovikli, kuris yra 2in1, jis ir taurelei plauti, ir intymios higienos priemone. tai ta priemone su prierasu ph3,5. klausiau gydytojos, ka tas reiskia, tai man paaiskino, jog toji musu terpe yra rugsti, del to 3,5 yra idealus ph. be to, skystis pagamintas is naturaliu medziagu. kazkas sake, kad Lietuvoje jau pasirode sitie produktai.

As siandien uzsisakiau Lunette taurele, serveteles ir ikloteli, labai nekantrauju isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 02, 16:28)
As siandien uzsisakiau Lunette taurele, serveteles ir ikloteli, labai nekantrauju isbandyti.


Girdėjau, kad ir Lietuvoj tuos pradės prekiauti menstruaciniais puodeliais. Tai ruošiuosi pirkti ir aš. Nes girdėjau, kad užsieny tai jokia naujovė, daug moterų tokį puodelį naudoja. O dabar tai aš naudoju MAXIM organinius ekologiškus įklotus - turiu dieninius, naktinius paketus, kasdieninių įklotų. Prekiauja vat čia www.organicway.lt Tai nesijaučia jokio drėgnumo. thumbup.gif Su kokiais alwaysais tai nuolat kažkokia drėgmė jaučiasi, jaučiausi taip nemaloniai, o su MAXIM tai jaučiuosi visada sausa, jokio diskomforto. Galvoju, todėl, kad alwaysai ir kiti panašūs yra su sintetika, tokie kaip guminiai, nekvėpuoja niekas juo įsidėjus, tai ir susidaro drėgna terpė, palanki veistis visokioms bakterijoms, o šitie ekologiški organinės medvilnės tai natūralūs, gerai susigeria, žodžiu super tikrai tikrai. thumbup.gif thumbup.gif Man tai buvo atradimas wub.gif Verta ir keliais litais daugiau sumokėti vardan savo sveikatos. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coliukė121: 09 kovo 2010 - 16:22
Tikrai labai individualu. Man po 3 mėn. labai ėmė mažėt pienas ir netrukus prasidėjo menstruacijos. Deja verysad.gif




Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 02 18, 16:07)
niu ka, perskaiciau visa temuke ir galvoju, kad reiks mesti visus tuos allways lauk, tik ka pirkti vietoj ju - kol kas neaisku  blink.gif  g.gif
labai mielai isklausyciau rekomendacijas  4u.gif
tiesa, dar reik pasidometi, kur pirkti vienokiu ar kitokiu eco iklotu.. LT ar bandyt is uzsienio parsigabenti.. Drauge kaip tik kova i Londona keliaus, gal ta proga paprasyciau ka parvezti (jei zinociau ka ir is kur konkreciai) biggrin.gif



labas galiu rekomenduoti winalite ir kotonela su anijonais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ievuzele @ 2010 02 19, 00:08)
neseniai atradau naują internetinį puslapį, kur galima nusipirkti sertifikuotos organinės medvilnės įklotų. Įklotai pagaminti iš medvilnės augintos be pesticidų, balinta ne chloru, be celiuliozės ir t.t Jei domina, pažiūrėkit ČIA. Užsisakiau plonyčius kasdieninius įklotus  thumbup.gif nepalyginsi su visais "cheminiais alwaysais". Labai patogūs, nesijaučia jokio nemalonaus jausmo, drėgmės ir t.t. O svarbiausia nealergizuoja. Nuo paprastų dažnai tik įsidėjus jausdavosi nemalonus jausmas, perštėjimas... Šie man kolkas thumbup.gif
Mačiau dar yra paketų po gimdymo  bigsmile.gif Jei būčiau anksčiau tokius mačiusi, tikrai būčiau išbandžiusi  bigsmile.gif gal kam nors aktualu, tai dalinuosi info  mirksiukas.gif



o kaip idomu, cai naujove kazkokia???????
pati naudoju winalite , bet zinoma ir naujovemis domiuosi
o kaip jie sugeria? ax.gif
Atsakyti