Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Natuke @ 2009 07 07, 13:00)
Sveikos mamos
Gal galėtumem atskirai padiskutuoti apie moters higienos priemones - ekologiškus arba tiesiog natūralus įklotus, tamponėlius, prausiklius. Kur ką Lietuvoj ir ne lietuvoj galima įsigyti, kaip naudoti, kas tinka, kas ne? Nes kaip suprantu, intimios higienos ekologiški prausikliai iki šiol yra deficitas, o įklotų yra labai nedaug.

Aš asmeniškai prausimosi gelio taip ir nenusipirkau  doh.gif
o dėl mm  - jų jau seniai neturiu, kai kraujavau po gimdymo, turėjau natracare vienkartinių, ir flanelinių iš ebayaus. Dar turiu pabandymui porą kasdieninių įklotukų iš čia http://www.rasakila....i-iklotai_2.htm

O jus ką naudojat?

PS apie winalite jau iškalbėjom visą temą, prašom jų čia nereklamuoti blush2.gif Kalba eina arba apie sertifikuotus vienkartinius ekologiškus, arba apie siuvamus natūralius (galima ir neekologiškos medvilnės, bet be tos always chemijos)



Skalbiami įklotai? Ar tai patogu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 02 08, 15:10)
Skalbiami įklotai? Ar tai patogu?  blink.gif

aš puse mm su tokiais vaikštu, ir labai patogu paprastom dienom, kai yra daugiau išskyrų ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Siandien gavau naujienlaiski i pasta, kad www.organicway.lt pradeda prekiauti Maxim ekologiskais paketais, iklotais, tamponais.
Kai buvau Amerikoje, maciau, kad ten jais prekiauja, bet isbandyti neteko. Lietuvoj dar nebuvau ju maciusi. Gal but kas jau bande? Galvoju isigyti... laukiu, kol prades e.parduotuve veikti smile.gif
Atsakyti
Man irgi idomu, kas ten per produktai.
Reikes pabandyt...
Atsakyti
intymiai higienai naudoju paprasciausia muila, be jokiu kvapu, dazu ir t.t., kuo trumpesne sudetis, tuo geriau. siai dienai turiu Faith in nature muiliuka bekvapi, svelnus, neturiu priekaistu smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

susidomėjau ir aš šiais produktais. Mačiau dabar kaip tik vyksta akcija, pabandysiu užsisakyti ir išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
niu ka, perskaiciau visa temuke ir galvoju, kad reiks mesti visus tuos allways lauk, tik ka pirkti vietoj ju - kol kas neaisku blink.gif g.gif
labai mielai isklausyciau rekomendacijas 4u.gif
tiesa, dar reik pasidometi, kur pirkti vienokiu ar kitokiu eco iklotu.. LT ar bandyt is uzsienio parsigabenti.. Drauge kaip tik kova i Londona keliaus, gal ta proga paprasyciau ka parvezti (jei zinociau ka ir is kur konkreciai) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 02 08, 15:10)
Skalbiami įklotai? Ar tai patogu?  blink.gif

aš irgi skeptiškai žiūrėjau biggrin.gif bet aplinkybių priverstai teko išbandyt biggrin.gif tas bandymas jau trunka jau kelintas ciklas lotuliukas.gif nes man tai visai liux ax.gif dar tamponus panaudoju kartais, bet apie paketus ir tą sintetinį sluoksnį net nebesinori pabaglvot schmoll.gif
baisiai noriu mooncup'o, bet kolkas neišdrebinu aš jo nusipirkt....
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 02 18, 15:07)
niu ka, perskaiciau visa temuke ir galvoju, kad reiks mesti visus tuos allways lauk, tik ka pirkti vietoj ju - kol kas neaisku  blink.gif  g.gif
labai mielai isklausyciau rekomendacijas  4u.gif
tiesa, dar reik pasidometi, kur pirkti vienokiu ar kitokiu eco iklotu.. LT ar bandyt is uzsienio parsigabenti.. Drauge kaip tik kova i Londona keliaus, gal ta proga paprasyciau ka parvezti (jei zinociau ka ir is kur konkreciai) biggrin.gif

neseniai atradau naują internetinį puslapį, kur galima nusipirkti sertifikuotos organinės medvilnės įklotų. Įklotai pagaminti iš medvilnės augintos be pesticidų, balinta ne chloru, be celiuliozės ir t.t Jei domina, pažiūrėkit ČIA. Užsisakiau plonyčius kasdieninius įklotus thumbup.gif nepalyginsi su visais "cheminiais alwaysais". Labai patogūs, nesijaučia jokio nemalonaus jausmo, drėgmės ir t.t. O svarbiausia nealergizuoja. Nuo paprastų dažnai tik įsidėjus jausdavosi nemalonus jausmas, perštėjimas... Šie man kolkas thumbup.gif
Mačiau dar yra paketų po gimdymo bigsmile.gif Jei būčiau anksčiau tokius mačiusi, tikrai būčiau išbandžiusi bigsmile.gif gal kam nors aktualu, tai dalinuosi info mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuzele: 18 vasario 2010 - 23:09
QUOTE(Intrinsa @ 2010 02 09, 00:57)
intymiai higienai naudoju paprasciausia muila, be jokiu kvapu, dazu ir t.t., kuo trumpesne sudetis, tuo geriau. siai dienai turiu Faith in nature muiliuka bekvapi, svelnus, neturiu priekaistu smile.gif




as irgi naudoju faith in nature muiliuka thumbup.gif
Atsakyti
kur gavot?
Atsakyti
3 cikla naudoju pacios pasisiutus skalbiamus higieninius paketus. Tinka ir patinka ax.gif
Atsakyti