Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

kiekvienam savo... vienam tie patinka kitam kitokie...as visokius pameginu... siuo metu naudoju gentle day, ir pokolkas dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
sveikos, is esmes taip daug jie vienas nuo kito nesiskiria, grubiai sakant paturbinti gentle day, nes dar prie ju yra infraraudonieji spinduliai, saugios bangos, skleidziancios visu siltu objektu, o didziausias IR spinduliu saltinis yra saule. jie efektyvus gydant oda, pagreitina odos lasteliu atsinaujinima, gerina kraujo cirkuliacija, malsina skausma.
Naudojau ir Winalite patiko, pradejau naudoti ir Gentle Day taip super, renkuosi kur kaina mazesne.
Atsakyti
QUOTE(jolak @ 2010 02 04, 16:55)
sveikos, is esmes taip daug jie vienas nuo kito nesiskiria, grubiai sakant paturbinti gentle day, nes dar prie ju yra infraraudonieji spinduliai, saugios bangos, skleidziancios visu siltu objektu, o didziausias IR spinduliu saltinis yra saule. jie efektyvus gydant oda, pagreitina odos lasteliu atsinaujinima, gerina kraujo cirkuliacija, malsina skausma.
Naudojau ir Winalite patiko, pradejau naudoti ir Gentle Day taip super, renkuosi kur kaina mazesne.


nesupratau, cia ka spinduliuojantys paketai ? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo truth: 05 vasario 2010 - 00:27
QUOTE(truth @ 2010 02 05, 01:26)
nesupratau, cia ka spinduliuojantys paketai ?  blink.gif


pasirodo, kad taip... biggrin.gif
Atsakyti
taip jie yra su infraraudonaisiais spinduliais, todel pasizymi odos gydanciomis savybemis..smile.gif as turejau daug problemu ir pradejus juos naudot viskas baigesi:)
Atsakyti
QUOTE(f-l-o-r-i-d-a @ 2010 02 05, 10:17)
taip jie yra su infraraudonaisiais spinduliais, todel pasizymi  odos gydanciomis savybemis..smile.gif as turejau daug problemu ir pradejus juos naudot viskas baigesi:)

o kokiu būdu ten tie spinduliai patalpinti? blink.gif lemputė yra pakete? ar saulė? blink.gif


jau pagooglinau apie tokio tipo spindulius lotuliukas.gif doh.gif . gal jau baikit čia pasakas pasakot mirksiukas.gif . čia žmogus skleidžia infraraudonuosius spindulius kur kas stipresnius nei negyvas paketas, todėl jis daugiau tų spindulių atiduoda paketui, nei paketas žmogui biggrin.gif .
bliamba kaip mane nervuoja kai tokias nesąmones reklamuoja doh.gif . gal biški įsigilinkit į pačią sąvoką prieš skleisdami visokius briedus unsure.gif


negi būtina taip kvailai meluot, kad parduoti prekę? negi ta prekė neturi kitų objektyviai gerų savybių, dėl kurių būtų verta ją pirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 05 vasario 2010 - 10:36
klausyk visu pirma niekas ju nereklamuoja o sakom ka naudojam ir tiek, ir kam padeda kam ne:) visu antra nevisiskai gerai ismanai apie infraraudonuosius spindulius, jei googlinai ir ieskojai... as esu medike ir tikrai ismanau apie siuos spindulius... tai nereiskia kad turi but ideta lempute, tai juk yra elektromagnetines bangos... ju pavidalu buna ir gydomieji pleistrai net patalynes padarytos ir t.t
visu trecia ko cia tiek nervintis ar mes liepaim tau pirkt juos, naudok kitus kurie tau geresni.. kiti renkasi kitus ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(f-l-o-r-i-d-a @ 2010 02 05, 11:24)
visu antra nevisiskai gerai ismanai apie infraraudonuosius spindulius, jei googlinai ir ieskojai... as esu medike ir tikrai ismanau apie siuos spindulius... tai nereiskia kad turi but ideta lempute, tai juk yra elektromagnetines bangos... ju pavidalu buna ir gydomieji pleistrai net patalynes padarytos ir t.t


visu trecia ko cia tiek nervintis ar mes liepaim tau pirkt juos, naudok kitus kurie tau geresni.. kiti renkasi kitus ir tiek smile.gif

taip, aš tikrai ne viską apie infraraudonuosius spindulius išmanau. būk gera, paaiškink man, nes tu medikė ir išmanai. todėl prašau mane apšviest, kokiu principu pagaminamas infraraudonas bangas skleidžiantis pleistras ar paketas. kokia tai technologija? kuri konkrečiai gaminio medžiaga skleidžia tas bangas? koks bangų stiprumas tame gaminyje? nuoširdžiai, man tikrai lb įdomu :4u


aš nesivervinu 4u.gif biggrin.gif man nieks nieko liept pirkt negali, aš pati sprendžiu ir renkuosi susirinkus objektyvią info, o ne vien reklaminius teiginius. man nepatinka, kai kiti žmonės yra apgaudinėjami atsisakant paaiškint ir pagrįst argumentais daikto savybes (juolab kai kalba eina apie sveikatą - nes ant kiekvieno vaisto, papildo ar skiepo info lapelio yra aprašoma, kokiu principu veikia ir gydo veiklioji medžiaga). tuo tarpu čia išgirdau man visiškai naują ir nesuprantamą higienos prekės savybę, bet niekas nepaaiškino kas tai per technologija.
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 02 05, 12:57)
nuoširdžiai, man tikrai lb įdomu

ir man bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
o kur pradingo florida? Jau pasidarė nebeįdomu diskutuot? wink.gif
Atsakyti
Natuke as nesedziu istisas valandas prie kompo ir neziuriu sito forumo, kada atrasyt kuo greiciau...
tu paketu as negaminu ir pacios technologijos tikrai nezinau, tam yra didesni mokslai, kad ismanyt visa procesa, o jei aiskint atskirai apie infraraudonuosius spindulius neuztektu 1 lapo, mano darbe svarbu zinot kad IR spinduliai gydo odos ligas ir t.t
o yra ju aprasymai tai skaitykit as ju cia nepardavineju nei ka, tik draugem kurios susidomejo tai turiu truputi daugiau, man jie padejo tai pasidalinau info ir tiek...
et kai kas cia jaucia tokia konkurencija kiek pastebejau...
Atsakyti
mb fizikas yra. pašnekėjom mes apie tuos spindulius smile.gif. tai jis sakė kad ko gero čia bus tokio tipo technologija, kad pakete yra kažkokios cheminės medžiagos, kurios reaguoja, o chem r-jų metu dažniausiai gi išsiskiria šiluma, kas ir yra infraraudonieji spinduliai.
kadangi kitokio šilumos skleidimo šaltinio pakete aš negaliu įsivaizduot, tai čia ko gero ir bus tikroji tiesa.

tai va po tokių samprotavimų manęs net smalsumas nepriverstų naudot paketo to. kaip aš galiu ant savęs bandyt kažkokias chemines r-jas, net nežinodama, kokie jų reagentai?
sory, bet arba daugiau parašykit, kas nuramintų, arba gal įspėkit kad dėl vartojimo būtina pasitart su gydytoju smile.gif. čia gi ne šiaip nekenksmingas vatos gabalas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 06 vasario 2010 - 16:20