Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

man atrodo, geriausia su sparneliais, nes jie (tie kurios turėjau prieš metus) sugeria mažiau negu sintetiniai
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 01 20, 20:25)
Mergaites, patarkit, kuriuos issirinkt is Natracare kasdienai ir menesinem? Renkuosi internetu, nelabai suprantu didziu. Kasdienai reiketu kuo plonesniu, o menesines turbut su sparneliais?


o kur renkiesi? man ir reiktu pasiziureti, kazkodel i parduotuve nebeatveza, parduoda tik kas liko...
Atsakyti
http://www.ekoeko.lt...c...mui.-10vnt

o kas čia per paketai? Panaudojau, gal ir nieko. Bet ar jie ekologiški? Jokių ženklų, užrašų nieko nėr parašyta g.gif
Atsakyti
čia kaip mano kotonella arba winalite - natūralesnės medžiagos, patogesnės, minkštesnės, bet nesertifikuoti
Atsakyti
Turejau winalait kiekvienai dienai su anijonais, labai patiko, tik nzn dabar kur pirkti, suprantu kad per platintojus tik, o dabar nusipirkau masmi eko iklotus tai visai jie man nepatinka, atlimpa viena dalis nuo kitos kazkokia nelabai patvarus..
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 01 26, 03:21)
o kur renkiesi? man ir reiktu pasiziureti, kazkodel i parduotuve nebeatveza, parduoda tik kas liko...

As ne Lt esu, tai ziuriu va sitose e.parduotuvese
Atsakyti
QUOTE(Zukauskaite @ 2010 02 02, 23:25)
As ne Lt esu, tai ziuriu va sitose e.parduotuvese


Aciu, pasinagrinesiu. Tik ziuriu Airijoj online tai nesiulo parduotuviu, o is UK siustis kainuos tiek pat kiek paketai verysad.gif O LT ju yra siaip parduotuvese (kad nereiktu siustis) idomu?
Atsakyti
QUOTE(truth @ 2010 02 03, 01:20)
Aciu, pasinagrinesiu. Tik ziuriu Airijoj online tai nesiulo parduotuviu, o is UK siustis kainuos tiek pat kiek paketai  verysad.gif O LT ju yra siaip parduotuvese (kad nereiktu siustis) idomu?

anksčiau buvo eurovaistinej, dabar gal kai kur ekopardėse yra...
Atsakyti
Ash tai vat niekaip negaliu suprasti kuom pvz skiriasi Winalait nuo Gentle Days, pagal mane kad tas pats ish esmes tik kaina skirias. Gal galit kazka pakomentuot merginos, kas esat bandziusios abi rusis?Abejuose yra anijonine juostele ir labai geras sugeriamumas. Esu bandziusi tik Winalait kasdieninius, man labai patiko, dar patiko kad pakuoteje 30 vnt ir kiekvienas iklotukas atkirai supakuotas o kaip ten su tais Gentle Days yra? Mane siuo metu domina tik kasdieniniai nes dar ilgai matyt menesiniu nebus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2010 02 03, 23:08)
Ash tai vat niekaip negaliu suprasti kuom pvz skiriasi Winalait nuo Gentle Days, pagal mane kad tas pats ish esmes tik kaina skirias. Gal galit kazka pakomentuot merginos, kas esat bandziusios abi rusis?Abejuose yra anijonine juostele ir labai geras sugeriamumas. Esu bandziusi tik Winalait kasdieninius, man labai patiko, dar patiko kad pakuoteje 30 vnt ir kiekvienas iklotukas atkirai supakuotas o kaip ten su tais Gentle Days yra? Mane siuo metu domina tik kasdieniniai nes dar ilgai matyt menesiniu nebus  lotuliukas.gif


as naudoju gentle day kasdieninius, taip pat 30 vienetu ir supakuoti atskirai, man asmeniskai labai patogus smile.gif o kokia kaina tu winalait?
Atsakyti
Gaminimo technologija yra beveik tokia pat kaip Winalite, Love Moon, tik
Gentle Day įklotai turi papildomas apsaugines sieneles šonuose (barjeras
nuo pratekėjimų), juostelės spalva yra gelsva ir anijonų koncentracija yra
5810cm3, Winalite - 5800cm3 ir trečia - nešiojant "Gentle Day" įklotus,
jie geriau išlaiko savo formą, nesusibruka. Plius Gentle Day asortimente
yra ir kelnaitems su juostele įklotu...
Atsakyti
nepirksiu gentle day lotuliukas.gif
Atsakyti