Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Natuke @ 2009 11 30, 14:32)
manau aš įsivaizduoju gržtant į mokyklą dirbti ir jeigu pvz iš mano rankinuko iškristų toks maišelis prie paauglių akių, turbūt sekančią dieną pabėgčiau iš darbo blush2.gif  lotuliukas.gif


Taigi maišelis nebūtinai turi būti permatomas ax.gif Gali būti net ir užrištas, laikomas užtrauktuku užsegtoje rankinuko kišenėlėje ax.gif Na, nebent padaužos paaugliai sugalvotų pasiknisti mokytojos rankinuke... Bet tai jau kažkaip... na, aš tikiu bent šiokiu tokiu mokinių padorumu 4u.gif

bet sutinku, kad tai nėra taip patogu, kaip su vienkartiniais. Iš kitos pusės, kažkaip į galvą atėjo toks palyginimas: valgyti iš vienkartinių indų yra daug paprasčiau - praplėšei pakuotę, pavalgei ir išmetei. O jei dar indai ekologiški ir suyrantys, tai net širdies neskauda smile.gif Bet kažkaip aš vis tiek norėčiau valgyti iš normalių indų, net jei po to juos tenka susiplauti smile.gif Matyt, per kelis metus labai jau pripratau prie tų daugkartinių įklotukų smile.gif
Atsakyti
Jau pora menesiu naudoju siuos
http://www.sveikipro...ai-30-vnt-masmi
Tikrai esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 11 29, 18:57)
Prie sintetiniu net ir ne naturalus iklotai neprilimpa normaliai, bent jau man, o Natracare tai limpa palyginus normaliai prie medvilniniu kelnaiciu.

prie medvilniniu klijuoju, bet nelimpa man verysad.gif gal dar kelnaiciu forma kokia netinkama unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2009 12 01, 16:12)
Jau pora menesiu naudoju siuos
http://www.sveikipro...ai-30-vnt-masmi
Tikrai esu labai patenkinta thumbup.gif

Aš irgi pradėjau šitus naudoti, kai Sveikuose produktuose nebeliko Natracare (idomu kodėl?). Nesiskundžiu jais - bet kartais atplyšta viršutinio sluoksnio kuris nors kampas, arba visas viršutinis paviršius taip susiglamžo, tarsi atšoka smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir buvo tikrai daug pasisakymu del intymios higinos prausikliu ir kasdieniu ikltou, t.y. kad jie nebutini. Bet ka daryti, jei yra daug isskyru...? blush2.gif Ar didelis iskyru kiekis reiskia, kad kazkas negerai ir reiktu kreiptis i ginekologa? Kasdieniai iklotai man yra tikras issigelbejimas. Dabar naudoju Masmi, tai truputi nepatinka tai, kad jie nelabai gerai prilimpa (na, vidurine dalis gerai prilimpa, bet krasteliai yra nelimpantys ir kartais 'uzsilanksto' kelnaitese... doh.gif) ir kaip kazkas minejo kartais atplysta koks virsutinio sluoksnio kampas... Po Masmi galvoju bandyti Gentle day, Love Moon ir Kotonella, bandysiu issirinkti tinkamiausius.
Atsakyti
QUOTE(onmi @ 2009 12 08, 23:49)
Perskaiciau visa tema ir buvo tikrai daug pasisakymu del intymios higinos prausikliu ir kasdieniu ikltou, t.y. kad jie nebutini. Bet ka daryti, jei yra daug isskyru...? blush2.gif  Ar didelis iskyru kiekis reiskia, kad kazkas negerai ir reiktu kreiptis i ginekologa? Kasdieniai iklotai man yra tikras issigelbejimas.

Nėštumo metu man rodos yra normalu daugiau išskyrų, bet žinoma geriausia to klaust savo gydytojo 4u.gif
Atsakyti
laba o kas bandete visas tris anijoniniu paketu rusis , love moon, gentle day, ir kotonella, kas galetu parasyti ju skirtumus ir panasumus iskyrus kaina...?
aciu
Atsakyti
Kur Vilniuje galima rasti kotonellos įklotų?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 12 12, 18:33)
Kur Vilniuje galima rasti kotonellos įklotų?

Anksčiau temoje rašė, kad galima įsigyti Kalvarijų g. 125, 1 korpusas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelyyte @ 2009 10 23, 09:22)
Jei norite, galite atvykti adresu Kalvariju g. 125, 1 korp., bet butu gerai pries tai pasiskambinti tel.: 8 655 39690, o ir siaip telefonu jei noresite bus suteikta visa informacija, as manau, kad tikrai nenusivilsite, na bet cia tikrai tik jums spresti  4u.gif jus tik negalvokit kad persu, nes as pati irgi nemegstu kai ka nors kisa primygtinai verysad.gif  unsure.gif

va čia kontaktai, kaip suprantu jau galima juos Vilniuje įsigyt gyvai parduotuvėje, bet tiksliai nežinau kur, galima paskambinti tuo tel ir pasiklausti.
Atsakyti
atsiprasau, nezinojau kur parasyti.
Ieskau kas prekiauja Anion Winalite pampersais.
Tik man reiktu, kuri parduoda ne lagamineliais, bet pokais.
parasykite prasau man az.
labai aciu
Atsakyti
Mergaites, patarkit, kuriuos issirinkt is Natracare kasdienai ir menesinem? Renkuosi internetu, nelabai suprantu didziu. Kasdienai reiketu kuo plonesniu, o menesines turbut su sparneliais?
Atsakyti