Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(nojura @ 2009 11 10, 11:35)
Sveikutės 4u.gif  4u.gif
Skaitinėjau, skaitinėjau ir kažkurioj temoj buvau radusi, kad tuos ekologiškus paketus su anijonais (tikiuosi teisingai parašiau) viena ginekologė kažkam pasiūlė naudot, kad sutvarkytų skausmingas mėnesines ir panaudojus skausmai praėjo/sumažėjo.
Tai va, klausimas: jie tikrai padeda nuo skausmų? Kam nors taip buvo? Nes aš įsivaizdavau, kad žmonės juos naudoja tam, kad mažiau terštų gamtą ir pan. , bet jei jie dar ir skausmus panaikina, tai man jau įdomu smile.gif

Love moon paketus naudoju maziausiai apie gamta galvodama biggrin.gif man ir skausmu nera, ir kvapo jokio, ir isvis nejauciu jokio nepatogumao. anksciau rinkdavaus tik tamponus, nu labai jau man nepatogu buvo tie paketai.. bet dbr tai liuks thumbup.gif o dar tas gaivos pojutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 10 28, 15:52)
O gal dar kas naudojot ekologiškus natracare įklotus po gimdymo???
Koie atsiliepimai?
Buvaiu jau juos nusižiūrėjus, bet Natuke išgazdino, kad nepatogūs  doh.gif verysad.gif


Naudojau, tiko ir patiko, bet pirmas dvi dienas reikėjo ,,rimtesnių"
Atsakyti
MEDŽIAGINIAI ĮKLOTAI MOTERIMS 4u.gif
Atsakyti
nežinau, man tokiais atvėjais truksta to raudono užrašo su paaiškinimais, kodėl buvo ištrintos žintutes ax.gif
Ar kas jau išbandė akvilytės įklotus? Kaip sekasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 20 lapkričio 2009 - 15:48
As nusipirkau Gentle Day, pabandysiu, parasysiu kokie atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Nusipirkau pabandyti Natracare, bet man visiskai neprilimpa, susisuka. Galvojau, kad kokia nekokybiska pakuote pasitaike, tai nusipirkau kitokius, taip pat Natracare, ir vel tas pats. verysad.gif O kaip jums? Ar prilimpa? Labai gaila, nes nera jokiu nemaloniu pojuciu, kaip buna devint visus tuos populiariuosius, tik va koks nepatogumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2009 11 29, 17:21)
Nusipirkau pabandyti Natracare, bet man visiskai neprilimpa, susisuka. Galvojau, kad kokia nekokybiska pakuote pasitaike, tai nusipirkau kitokius, taip pat Natracare, ir vel tas pats.  verysad.gif O kaip jums? Ar prilimpa? Labai gaila, nes nera jokiu nemaloniu pojuciu, kaip buna devint visus tuos populiariuosius, tik va koks nepatogumas doh.gif

Gal jie limpa tik prie medvilniniu kelnaiciu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 11 29, 18:40)
Gal jie limpa tik prie medvilniniu kelnaiciu?  g.gif


Prie sintetiniu net ir ne naturalus iklotai neprilimpa normaliai, bent jau man, o Natracare tai limpa palyginus normaliai prie medvilniniu kelnaiciu. Tik gaila kad paketai tokie 3iai dienai tik tinkami, mazoki pirmomis dienomis naudoti. rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmom dienom galima naudoti tuos po gimdymo ;-)
as pagaliau jungiosi prie klubo. :-). Pirma diena buvau su flanelinem, tiesiog labai komfortiska :-D. Nors man atrodo pvz darbe arba kelioneje saugiau vienkartiniai.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 11 29, 23:19)
Pirmom dienom galima naudoti tuos po gimdymo ;-)
as pagaliau jungiosi prie klubo.  :-). Pirma diena buvau su flanelinem, tiesiog labai komfortiska :-D. Nors man atrodo pvz darbe arba kelioneje saugiau vienkartiniai.


Na, dėl saugumo tai tikrai nepasakyčiau, kad su flaneliniais jaučiuosi nesaugi smile.gif Gal čia reikia kelis mėnesius panaudoti, kad pažiūrėtumėt, kada reikia keisti, kada kokių papildomų įklotukų reikia, o tada jau su saugumu jokių problemų nelieka. Vienintelis minusas kur nors einant, kad, jei reikia pasikeisti ne namie, reikia nešiotis maišiuką panaudotam įklotukui. Tik man kažkaip jokių problemų su tuo nekyla. O vat ilgose kelionėse jau kas kita - nelabai smagu kokiame viešbutyje ar poilsianamyje skalbimu užsiimti biggrin.gif Bet tų kelionių net taip jau ir daug - per jas ir gelbsti vienkartiniai smile.gif
Atsakyti
manau aš įsivaizduoju gržtant į mokyklą dirbti ir jeigu pvz iš mano rankinuko iškristų toks maišelis prie paauglių akių, turbūt sekančią dieną pabėgčiau iš darbo blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Po gimdymo dar nebuvo menstruaciju, bet jau gundausi pabandyt daugkartinius iklotus, kai ju sulauksiu ax.gif is dalies, SM deka 4u.gif
Atsakyti