Įkraunama...
Įkraunama...

Alias stalo žaidimas

be proto mėgstu šį žaidimą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kadangi dažniausiai būna merginos prieš vaikinus, tai ojojoiiiii biggrin.gif su drauge taip susižaidžiai kad iš pusės žodžio galim viena kitą suprast biggrin.gif biggrin.gif pvz. na tas panašiai kaip fazanas - tarzanas biggrin.gif biggrin.gif arba aš sakau uodegaitė - o ji voveraitė biggrin.gif biggrin.gif mūsų priešininkai niekaip nesupranta kaip mes taip sugebame thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2009 08 28, 08:58)

Ar tas juodas (party ?) skiriasi nuo balto?
Ar pirko kas papildomas korteles?



Taip skiriasi, party yra patobulintas šiek tiek, tarkime kai užeini ant langelio su knyga turi pasakoti istoriją su tais žodžiais ir pan. Pati turiu baltą, bet draugė turi party, tai kažkaip party dabar linksmiau žaisti thumbup.gif
Atsakyti
O kas cia per zaidimas? Pirma karta girdziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2009 08 29, 12:14)
O kas cia per zaidimas? Pirma karta girdziu ax.gif

tai yra toks zaidimas kuris zaidziamas komandomis, yra tam tikras laikas - smelio laikrodukas, per kuriam subėgus turi pasakyti kuo daugiau žodžių komandos nariams, negali sakyti to žodžio šaknies ir visi komandos nariai gali spelioti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pvz:lietuvos prezidentas - Adamkus smile.gif
man sunkiausia atspėti veiksmažodžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(snieguoliuke_123 @ 2009 08 29, 11:20)
tai yra toks zaidimas kuris zaidziamas komandomis, yra tam tikras laikas - smelio laikrodukas, per kuriam subėgus turi pasakyti kuo daugiau žodžių komandos nariams, negali sakyti to žodžio šaknies ir visi komandos nariai gali spelioti thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pvz:lietuvos prezidentas - Adamkus smile.gif
man sunkiausia atspėti veiksmažodžius smile.gif

O kur jo yra pirkti? Kiek kainuoja? ir kokie ten balti/juodi party? ( as ne LT,tai klausineju) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2009 08 29, 12:26)
O kur jo yra pirkti? Kiek kainuoja? ir kokie ten balti/juodi party? ( as ne LT,tai klausineju) 4u.gif


va čia laaaaabai labai parašyta apie jį
alias žaidimas
ir dar paveiksliukai yra - dar įdomiau skaityt wink.gif
Atsakyti
Geras zaidimas ziauriai, losiam visada su draugais thumbup.gif tai maniskis issitrauke kortele ir sako man : celiulioze - bendratis? lotuliukas.gif tai dabar jam ir prilipo sitas, kai tik losiam ta zaidima iskart prisimenam sita jo paaiskinima lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi žiauriai geras žaidimukas, mūsų kompanijoje labai mėgiamas thumbup.gif
Bet mes tik tą raudoną žaidžiam.

Daug būna juokingų situacijų, bet pasimiršta, bet praietą kartą labai juokėmės... žaidžiam poroje aš su drauge.
Turiu apibūdinti žodį "KRATA". Mes jau prie finišo, todėl nebelabai galvojam kaip, bet svarbu laimėti lotuliukas.gif
Aš: ką aš darau? - ir pradėjau kratytis
Ji: purstaisi
Aš: ne,kitaip (toliau kratausi, o kiti leipsta)
Ji: krataisi
Aš: ok, dabar lėėėėtai sakyk šį žodį aš tave sustapdysiu
Ji: K-R-A-T-A
Aš:STOP lotuliukas.gif
Visi mirė iš juoko, o mes irgi net iki ašarų biggrin.gif
Būna daug visokių situacijų lotuliukas.gif

Gal galite parašyti kuris įdomesnis, ar kuom skiriasi raudonas Alias nuo balto? g.gif Noriu kitai draugei padovanoti... dabar nuo antradienio maximoj 40 proc. žaislams, tai gal ir "Alias'ui" pritaikys g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2009 08 30, 15:27)
Gal galite parašyti kuris įdomesnis, ar kuom skiriasi raudonas Alias nuo balto?  g.gif Noriu kitai draugei padovanoti... dabar nuo antradienio maximoj 40 proc. žaislams, tai gal ir "Alias'ui" pritaikys  g.gif


Baltas lengvesnis, žodžiai ne tokie sunkūs, o raudonas - sunkesni žodžiai daug wink.gif
Atsakyti
man tai juokingiausiai(as tada nuo zvengimo negaliu susikaupti biggrin.gif ),kai vyras bando savo veido israiskomis ,o ne apibudinimais,pasufleruoti man atsakyma.
Atsakyti
Iš mūsų:

-Nu jei viena mergina nusipirko džinsus, kita pamatė ir irgi tokių užsimanė.Irgi nusipirko.kas ji?
-Kopijantė?
-Ne!
-Nuožiūra?
-Taip ;DDD

-Iš ko daro tą tešlą cepams?
-Bulvių...
-Kuo jas kasa?
-Kastuvu?
-Ne...

Taip ir neatspėjau.Pasirodo žodį "Bulviakasis" taip suprato lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskutiniai bajeriai.
Zodis - Viltis.
-durniu motina..
-Durne?

Zodis - burkuoti.
-Ka daro balandziai?
-Sika?

smile.gif)
Atsakyti