Įkraunama...
Įkraunama...

Alias stalo žaidimas

QUOTE(Svirple @ 2010 02 04, 20:16)
Mums atsitiko baisiai panašiai:
V: Nu koks aš esu?
Aš: Rūpestingas, santūrus, ramus... (taip ir neatspėjau)
Ats.: Protingas wink.gif

Kitas:

V: Muzika, kai groja bile ką.
Aš: Džiazas
V: Taip!

Su dziazo apibudinimu nesutikciau bet zaidimas supeer
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif prajuokinot. be galo smagus zaidimas, neseniai nusipirkau smile.gif
Atsakyti
zodis "Gelbeti"

as: kai as skestu, ka tu darai?
MB: ziuriu lotuliukas.gif

bet man su vyru sunku zaisti, mes daznai susipykstam doh.gif lotuliukas.gif , kad vienas kito nesuprantam. Geriausiai pavyko su drauge kartu komandoj buti, super thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus viena draugė tokia, kurios žodynėlis yra gana trumpas.. biggrin.gif Keli bajeriai aiškinant jai:

Aiškinu žodį GIRLIANDA:
- Kas ant eglutės dažniausiai dedama, puošiama?
- Žaislai? Žvakės? Pakabučiai?Saldainiai?
- Neee.. Nu tokios ilgos juostos.
- Nežinau.. Juostos gal?
- Nu ką tu nežinai kuom puošiamos visada eglės???

Ir užmačiau šakelę papuoštą girlianda, pribėgu ir parodau - KAS ČIA?! Draugė - ai tai girlianda.. Negalvojau net biggrin.gif

Po to kita draugė tai pačiai draugei aiškino žodį STALČIUS:
- Baldas į kurį dedam šakutes, peilius, kartais rūbus susidedam ir pnš.
- Spintelė? Spinta?..
- Neee...
Kadangi laikas į pabaigą ėjo, kiti nekantravo greičiau pasakyt žodį, tai draugė pribėgo ir atidarė stalčių ir sako KAS ČIA lotuliukas.gif Tai iškart pasakė stalčius biggrin.gif

Buvo dar ir toks bajeris kartą, kad draugė net nepradėjusi aiškinti kitai draugei absoliučiai nieko, bet kita draugė atspėjo žodį, tiesiog iš oro pasakė STOVYKLA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sciarola @ 2011 03 30, 11:34)

Buvo dar ir toks bajeris kartą, kad draugė net nepradėjusi aiškinti kitai draugei absoliučiai nieko, bet kita draugė atspėjo žodį, tiesiog iš oro pasakė STOVYKLA  lotuliukas.gif

nužiūrėjo nuo kortelės tongue.gif
Atsakyti
Vaje, kaip smagiai pasikikenau as cia viena tema beskaitydama.. biggrin.gif super thumbup.gif Prisiminiau is as kelis

a: kaip tos lazdeles bun?
b:?
a: surio lazdeles?
b:piknick
a: vienaskaita?
b: piknikas
a: taip.

biggrin.gif paprastai ir aiskiai susisnekejo..

o cia viena is saradu atsiminiau, kai drauge rodo kazkoki pauksti plasnojanti ir kai pasakom antis kazka sulinksi, kad panasiai, taciau anciukas, antukas, antinukas netinka..tada prieina mano draugas kuris ta zodi pasake, sako 'ar tu tikrai supratai ka tas zodis reiskia' jinai 'aha,zinau zinau..' taigi kiek jinai ten plasnojo sparniukais mes vistiek atspejom, kad tai buvo anciuvis. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vyru logika: aiskinantis zodi paeme vienos mergaites salia sedejusios blondines galva ir pajudino. Spejantysis is karto atspejo zodi "Barskutis". Aisku jeigu taip paaiskinus ne artimu draugu rate ir be humoro jausmo, tai gali gauti ir i nosi uz toki paaaiskinima smile.gif
Atsakyti
- Miestas Amerikoje ?!
- Kanada !
- Jo !
Atsakyti
buvo žodis “Vežliukai nindzės”, tai aiškina kitam:

-Nu tie, su kaušais ir su akim (rodo, kad aprišta)
Sako kitas:
-Nu nezinau!!!
Tas vel sako:
-Nu tie, kur kanalizacijoj gyvena!
-Aaa, tie, vežliai tie, karatė... Kaip jie ten... Nidzės!
-Jo!!

Papildyta:
QUOTE(Greta_1204 @ 2011 03 29, 22:20)
zodis "Gelbeti"

as: kai as skestu, ka tu darai?
MB: ziuriu  lotuliukas.gif


doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(runchikas @ 2012 06 21, 16:26)
- Miestas Amerikoje ?!
- Kanada !
- Jo !

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif

Linksmai paskaitinėjau....
aha patinka ir man šitas žaidimas, bet daugelis iš mano šaikos susipyksta... Ir gaunasi nebe linksmai, o susiraukusiai žaidimas... biggrin.gif
Atsakyti


Keliu temą 4u.gif
Atsakyti
Aiskinamas zodis - duona.

1: Kartais valgom pusryciam su desra ir sviestu. Nu kasdienine ....?
2: Bulka!
biggrin.gif
Atsakyti