Įkraunama...
Įkraunama...

Alias stalo žaidimas


*nu tas..tas spalvotas ******,kuris kuria simbai dainas. (eltonas dzonas)
*kusis, bet medis (pusis)
Atsakyti
Su krikštamote( ne lietuve, bet lietuviškai gerai šneka):

aš> vandens telkinis
Ji > ežeras
aš> daugiskaita
Ji > EŽERYS
biggrin.gif lotuliukas.gif


Ji > kiekvienas žmogus būtinai turi turėt ką...?
aš > pasą, gimimo liudijimą...
Ji > nu jeigu yra žmogus, tai jis butinai turi...
aš > vardas, pavardė...
JI > nu nee...

Atsakymas: VIZITINE KORTELE
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alionuschka: 20 kovo 2010 - 14:31
Apie žodį "Liūtas"
-Panda tik su gaurais biggrin.gif

Apie žodį "Pediatras"
-Kojų gydytojas! nu pėdas gydo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(goddess @ 2010 03 20, 17:05)
Apie žodį "Liūtas"
-Panda tik su gaurais biggrin.gif


Is tos pacios serijos:
-tigras su gauruota apykakle
-liutas biggrin.gif
Atsakyti
Brolis su zmona:
jis: Koks as esu?
Ji: aukstas, rimtas
jis: na koks as esu, su issilavinimu.. Na, kokas as esu?!!!
Ji: linskmas, geras
Jis (jau piktas) Na, koks as esu?!!!

Atsakymas: PROTINGAS lotuliukas.gif

paskaiciau, kad ne vieniems jiems toks variantas pasitaike biggrin.gif Tikrai ne viska ko vyrai tikisi izvelgia moterys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elise: 21 kovo 2010 - 22:28
Perskaiciau visus psl, geri anekdotai gaunasi lotuliukas.gif thumbup.gif
As pati esu zaidziusi alias balta, raudona, party ir piesk.
Tai pasakysiu, kad zaidziant balta, zodziai labai greit speliojasi, raudonas - sunkesnis, bet tuo ir idomesnis, party - siaip smagus, bet man nelabai patiko.
Tad jei reiktu pirkti, imciau raudona arba piesk. Pastaraji zaidem pas draugus, jie nusipirko maximoj per akcija. is tikruju, galvojau, kad tas piesk skirtas vaikas, bet patikekit, yra skirtas ir suaugusiems, tai taip dar neverkiau is juoko, kaip ta vakara biggrin.gif Uzduotis panasi, tik ta spejama zodi reikia nupiesti. Visi tokie ale geri piesejai.. lotuliukas.gif Kad tas pats baibokas gali reikti ir pele ir meskina biggrin.gif
Sunkiausiai tai buvo piesti patarles (pvz pabandykit nupiesti, nepersokes griovio nesakyk op) tai galiausiai ju atsisakem smile.gif Bet ziauriai patiko thumbup.gif
Kas idomiausia yra pridetas ir bloknotas popieriaus ir piestukas mirksiukas.gif
p.s.: per si zaidima ismokau piesti lektuva thumbup.gif Kokius tris keturis kartus teko piesti. tai jau zinojo, kad tas kringelis - mano lektuvas biggrin.gif
Atsakyti
Mes taip pat turim si zaidima nusipirke,tikrai daug geru emociju pasikrauni ir taip smagiai greitai laikas prabega.Kurijoziniu situaciju visuomet buna,aisku visu ir neatsiminsi.
Karta zaidem su draugais rusais,jie buvo poroje.Tai perskaito zodi,vienas kitam aiskina ir spelioja rusiskai.Tai kaskaip keista buvo.
Siaip as megstu zaist pagal visas taisykles,bet ziuriu kai pagauni azarta,tai draugai dazniausiai tu taisykliu ir nebesilaiko.
Karta man buvo zodis ŠALIKĖLE(kur salia kelio),o man is to greitumo pasirode salikele,ta kur ant kaklo vyniot reikia,aiskinu vyrui ir mintyse galvoju kodel salikele,o ne šalikelis.Vyras atspejo,o poto drauge visi pasijuokem,kad as visai ne ta zodi aiskinau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2010 03 23, 20:49)
Perskaiciau visus psl, geri anekdotai gaunasi  lotuliukas.gif  thumbup.gif
As pati esu zaidziusi alias balta, raudona, party ir piesk.
Tai pasakysiu, kad zaidziant balta, zodziai labai greit speliojasi, raudonas - sunkesnis, bet tuo ir idomesnis, party - siaip smagus, bet man nelabai patiko.
Tad jei reiktu pirkti, imciau raudona arba piesk. Pastaraji zaidem pas draugus, jie nusipirko maximoj per akcija. is tikruju, galvojau, kad tas piesk skirtas vaikas, bet patikekit, yra skirtas ir suaugusiems, tai taip dar neverkiau is juoko, kaip ta vakara  biggrin.gif Uzduotis panasi, tik ta spejama zodi reikia nupiesti. Visi tokie ale geri piesejai..  lotuliukas.gif Kad tas pats baibokas gali reikti ir pele ir meskina  biggrin.gif
Sunkiausiai tai buvo piesti patarles (pvz pabandykit nupiesti, nepersokes griovio nesakyk op) tai galiausiai ju atsisakem  smile.gif Bet ziauriai patiko  thumbup.gif
Kas idomiausia yra pridetas ir bloknotas popieriaus ir piestukas  mirksiukas.gif
p.s.: per si zaidima ismokau piesti lektuva  thumbup.gif Kokius tris keturis kartus teko piesti. tai jau zinojo, kad tas kringelis - mano lektuvas  biggrin.gif


užsinorėjau ir aš dabar pažaisti tą Alias piešk bigsmile.gif
Atsakyti
> nu tas kur iskisi-istrauki ikisi-istrauki
>??????


STALCIUS;D ot iskrypus drauge rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aguuu @ 2010 12 16, 19:21)
> nu tas kur iskisi-istrauki ikisi-istrauki
>??????
STALCIUS;D ot iskrypus drauge rolleyes.gif


na pakrypus lengvai thumbup.gif
Atsakyti
pasipasakosiu ir as ax.gif vienas vaikinukas sako "susije su krumais, moteriska gimine, daugiskaita" mes speliojom speliojom (apiplesimas buvo), kazkas pasake "gyvatvore", sako teisingai thumbup.gif mano porininkas paeme kortele, sako "palauk palauk, nera cia gyvatvores, cia krumai yra!" lotuliukas.gif zodziu kaip jam taip susimakalavo, tai as nezinau... nes korteleje buvo zodis "krumai"
Atsakyti
sakau draugei> tas apvalus pailgas per kuri srutos bega!!( kodel as taip pasakiau??????)
drauge net nemirktelejusi> vamzdis!!!
ir ji buvo teisi biggrin.gif sveiku protu niekada nesieciau vamzdzio su srutom, bet per aliasa iv proto uztemimu pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti