Įkraunama...
Įkraunama...

Alias stalo žaidimas

QUOTE(Dragonike @ 2009 12 05, 01:28)
Mes seniai irgi kažkada žaidėm, pirma diena po naujų, dar visi "laimingi" ;D
Žaidėm aš su mylimuoju ir kita draugų porelė.
Mylimasis: Mažut,(tokiu rimtu veidu) žinai, būna moterų kuriuos nesiskuta TEN, tuomet ten būna apžėlę.na o kaip yra pas tave?
Aš: nežinau kodėl bet juokais pasakiua LYGUMOS.Ir atspėjau  doh.gif ;D thumbup.gif


ale vyram tik uns ant razūmo biggrin.gif lotuliukas.gif
kitaip to žodžio aiškai ir nenupasakosi biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
geras sis zaidimas thumbup.gif megstam draugu kompanijoje prie butelaicio.... drinks_cheers.gif isvis linksma buna tada lotuliukas.gif
p.s.mes turim raudona thumbup.gif
Atsakyti
per vestuves gavom dovanu, smagu pazaisti, prisijuokiam
Atsakyti
Pasinaudojusi maximos akcija nupirkau dovanų paprastą Alias,nes Party visi išpirkti. Paskaičiusi jūsų komentarus ėmiau abejot,gal geriau reikėjo palaukt...jei paprastas Alias visai lengvas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2009 12 08, 17:45)
Pasinaudojusi maximos akcija nupirkau dovanų paprastą Alias,nes Party visi išpirkti. Paskaičiusi jūsų komentarus ėmiau abejot,gal geriau reikėjo palaukt...jei paprastas Alias visai lengvas  unsure.gif

Nėra jis visiškai elementarus smile.gif. Žodžiai nėra sunkūs, tačiau kartais išsisukt nevartojant šaknų, taip, kad žmogus tikrai suprastų, ir dar greitai, nėra jau taip lengva smile.gif. (Man pačiai Party variantas ne prie širdies, tad manau, daug nepraradot smile.gif).
Atsakyti
Ačiū,Mercredi mirksiukas.gif O aš jau nusivylus buvau,kad nekokia čia dovana bus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zappy @ 2009 12 08, 18:45)
Pasinaudojusi maximos akcija nupirkau dovanų paprastą Alias,nes Party visi išpirkti. Paskaičiusi jūsų komentarus ėmiau abejot,gal geriau reikėjo palaukt...jei paprastas Alias visai lengvas  unsure.gif


Paprastas "Alias" tikrai fainas, o juodi "party" mačiau Mindaugo Maximoj buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Valiooo thumbup.gif
irgi kantriai sulaukiau maximos akcijos ir is pat ryto nupirkom dovanu Alias balta ir iskart papildomas kortas. rolleyes.gif
Atsakyti


krypstam oi krypstam nuo temos wink.gif
poster_offtopic.gif lotuliukas.gif
Paskaitom temos pradžią:
QUOTE(sauleleee_ @ 2009 07 06, 23:30)
Butu idomu suzinoti,kokie juokingi pasitaike sio zaidimo zodziu apibudinimai jums zaidziant su draugais?   hihihi.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 08 gruodžio 2009 - 22:35
senai bežaidem ju jau su draugais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nude86: 08 gruodžio 2009 - 22:41
geras zaidimas...daug daug emociju.... biggrin.gif tik gaila,kad pastoviai mano brolis su zmona sukonfliktuoja ax.gif ... biggrin.gif bet cia tik zaidimas....o seip pamenu zodis buvo 'sampunas'-nu tas sakau,nu ar nzn pirmas bomzas musu rajono,kaip ji visi vadino ...sako gi sampunas.....taigi prisijuokem gerai..... thumbup.gif o viena syki teko zasti su tokiu,save laaabai protingu skaitanciu vyrioku g.gif tai patikekit,sis zaidimas istikruju atskleide jo tikraji proteli..... biggrin.gif nuo to laiko,biski susigedo ir matyt pats save nuleido ant zemes.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne visada Alias prota rodo. Zaidziau kazkada su draugu, kuri labai gerbiu. Tikrai protingas ir issilavines zmogus. Bet drovokas. Is to streso jam labai nesiseke. Man geda pasidare, kad ikalbejau zaist.
Atsakyti