Įkraunama...
Įkraunama...

Alias stalo žaidimas

Pagaliau išbandėm "Alias party", tą juodą. Na labai smagus, ne tik žodžius spėliojom, bet reikėjo ir aktorės sugebėjimų thumbup.gif
Atsakyti
O man juodas nepatiko, emocijas rodyt gan sunkoka, o dar garsius zmones speti... schmoll.gif
Atsakyti
O man kaip tik juodas patiko thumbup.gif Ir žvaigždes spėti faina,aišku,ne viskas sekasi,bet kaip tik faina,kai truputį reikia pamąstyti.
Atsakyti
Nusipirkom ir mes... zaides su draugais...nu juoko buvo....
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2009 10 28, 20:29)
Skaitinėju aš apie šį žaidimą, tačiau jo neturiu. Būtų visai smagu sužaisti, tačiau, kokios kainos to Alias  doh.gif  Pamaniau, o argi neįmanoma pasidaryti to žaidimuko namuose? Aišku, su Jūsų pagalba. Reiktų, kad kas parašytų šio žaidimo taisykles, kas, kaip ten konkrečiai yra daroma.
Manau, kad gal ne viena susidomėtų ir pabandytų šį žaidimuką pasigaminti  4u.gif


man tikrai nebuvo gaila tų 30 lt smile.gif ir manau kad jums darbo daugiau ir vargo būs, nei nusipirkti gatavą pradinį Aliasą smile.gif
juk maksimoj būna kartais akcijos nuolaidos žaidimams smile.gif
o pačiai rinkt, galvot žodžius, kuriuos reiktų įrašyti, atspausdint korteles ant kietesnio popieriaus, žemėlapį paruošt, gaut laikrodį smėlio ir pan. ar ne per daug vargo? smile.gif
pašnibždėkit draugam, kad svajojat apie aliasą, ar kalėdų sėnelio paprašykit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(herrute @ 2009 10 18, 20:56)
-Varpos jogurtas?
Atsakymas buvo smilga. Na yra toks jogurtas, bet vistiek daugeliui toks klausimas asocijavosi su sperma...  wink.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


labai smagus zaidimas, tik senokai jau zaidem.
kai zaidem su vaikais - sunus ishtrauke zodi "kamasutra" doh.gif doh.gif blink.gif (tam paprastesniame Alies) doh.gif


o siaip is senu laiku TV zaidimo atsimenui, kai sheimos nariams tokia uzduoti duodavo, kad pasakyti dviem zodziais apibudinima, o kitas sheimos narys turi atspeti atsakyma.

Sunus: "Numire veltedis"
Mama: "??????"

Laidos vedejas juokais springsta - atsakymas "Senelis" doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 05 lapkričio 2009 - 17:05
Man tai labai patiko. O geriausias atsakymas turbūt buvo šis:
plėšrus Afrikos gyventojas su karčiais kas? Atsakė ŽIRAFA lotuliukas.gif (turėjo būti liūtas)
Atsakyti
QUOTE(Marjashka @ 2009 11 01, 18:41)
O man juodas nepatiko, emocijas rodyt gan sunkoka, o dar garsius zmones speti... schmoll.gif


man juodas irgi nepatinka tik del ,,garsiu zmoniu"
Atsakyti
Turiu juodą ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Paaiškinimas: delfinas, bet piktas!

Atsakymas: ryklys!

biggrin.gif
Atsakyti
- tie, nuo ko galvą skauda?
- sausainiai!
- Taip!

p.s. spėliojo draugas, kuriam prieš tai esu pasakojęs anekdotą:
- blyn kaip galvą šiandien skauda...
- o tai baliavojai gal vakar?
- nu joo.. su draugais galvojom alaus nekaltai atsigerti, tai po trijų bokalų užsikabliavom, užsisakėm brendžio, po dar brendžio.. po to dar degtinės ant viršaus.. sausainiais užkandom, žinai.. Tai gal jie prarūgę buvo?... blink.gif blink.gif
Papildyta:
skaitydamas žodį, žaidėjas natūraliai KAIRINĮ kirtį deda ant antrosios "E". Žodis - "Ežeringas". Perskaito žodį, pakrapšto pakaušį ir sako:
- xuj, nežinau ką jis reiškia.. Pasiduodu.
Atsakyti
klausimas: cibulis kitaip
atsakymas: cibuliukas lotuliukas.gif
(žodis buvo svogūnas) Per visą laiką tik tas cibuliukas ir sukosi ant liežuvio galo, apie svogūną net nepagalvojo ax.gif
Atsakyti