Įkraunama...
Įkraunama...

Nerti knygų skirtukai

QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 17, 10:14)
sakykit kur jus perkat tas akytes? 4u.gif



As maciau tokiu akyciu komplektuka Kaune, Megos Senukuose, kanceleriniu prekiu skyriuje. I maisiuka buvo daug daug akyciu "judanciu" sudeta ir kaina iki 5 lt. (tiksliai nebepamenu)
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 17, 11:14)
sakykit kur jus perkat tas akytes? 4u.gif

Mes persodinom, t.y. padarėm transplantaciją, iš seno pliušinio žaislo smile.gif
Atsakyti
Aš pirkau Norfoj, rinkinukais buvo 4u.gif
Atsakyti
Ir aš savo pirmokiukui nunėriau skirtuką-pieštuką ax.gif, liko baisiai patenkintas biggrin.gif user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 14, 17:30)
Nu viskas-ziurejau ziurejau-nebeatsilaikiau pries sita grozy -  einu ir as toky katina savo sesutei studentei nunersiu  drinks_cheers.gif

QUOTE(rosebud1 @ 2011 09 15, 10:47)
*MONAMI* ir Lincikas, labai mieli skirtukai ax.gif

QUOTE(Lupita 77 @ 2011 09 15, 11:06)
Oi, koks ilgas pieštukaaas doh.gif  thumbup.gif , bet labai dailūs darbeliai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

QUOTE(saulemeile @ 2011 09 17, 08:12)
LAbas grazus skirtukai ar galit papasakoti kaip ta piestuka neriat? blush2.gif


Ačiū labai ax.gif

Pieštuką nėriau paprastai: nunėriau pynelę reikiamo ilgio, tada žemais stulpeliais 4 eiles geltonai, 1 raudonai, vėl 4 geltonai, 1 raudonai, 4 geltonai ir tada raudonai apnėriau iš trijų pusių. Tada prikabinau kitą siūlą ir mažinant nėriau viršūnėlę taip pat žemais stulpeliais, kol liko tik 1 akis. Tikiuosi aiškiai aprašiau wink.gif

QUOTE(egmilia @ 2011 09 18, 13:24)
Ir aš savo pirmokiukui nunėriau skirtuką-pieštuką  ax.gif, liko baisiai patenkintas biggrin.gif


Nuostabus... neveltui mano įkvėpėjas buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2011 09 18, 16:34)
Ačiū labai  ax.gif

Pieštuką nėriau paprastai: nunėriau pynelę reikiamo ilgio, tada žemais stulpeliais 4 eiles geltonai, 1 raudonai, vėl 4 geltonai, 1 raudonai, 4 geltonai ir tada raudonai apnėriau iš trijų pusių. Tada prikabinau kitą siūlą ir mažinant nėriau viršūnėlę taip pat žemais stulpeliais, kol liko tik 1 akis. Tikiuosi aiškiai aprašiau wink.gif
Nuostabus... neveltui mano įkvėpėjas buvo  wub.gif

Aciu 4u.gif taip ir galvojau einu bandyt savo pirmokui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 09 17, 14:38)
Mes persodinom, t.y. padarėm transplantaciją, iš seno pliušinio žaislo smile.gif


aisku,gaila nedaug turiu pliusinuku... doh.gif
QUOTE(Lupita 77 @ 2011 09 18, 08:45)
Aš pirkau Norfoj, rinkinukais buvo 4u.gif

aciu,reiks ieskot smile.gif
Atsakyti
Papasakokit apie krakmolinimo subtilybes smile.gif Niekada neteko to daryti. Numezgu skirtuką ir ką toliau daryti? Kaip krakmolyti, kiek to krakmolo ant kokio kiekio vandens dėti? ir kaip po to išlyginti? Šlapią lyginti ar palaukti kol išdžius?
Atsakyti
yra parduotuvese dazniausiai prie skalbimo priemoniu toks purskalas-baltiniu stangrinimui.labai superinis dalykas,jau seniai uzmirsus krakmola esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 18, 18:54)
aisku,gaila nedaug turiu pliusinuku... doh.gif

aciu,reiks ieskot smile.gif


Jei rasit pirkt akyčių praneškit, nes Maximoj neradau g.gif Dar reiks kada Senukuose paieškoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sannda: 22 rugsėjo 2011 - 15:00
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 22, 12:10)
yra parduotuvese dazniausiai prie skalbimo priemoniu toks purskalas-baltiniu stangrinimui.labai superinis dalykas,jau seniai uzmirsus krakmola esu smile.gif


Tikrai, esu mačiusi. Ačiū už idėją smile.gif
Atsakyti
4u.gif
user posted image
Atsakyti