Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinoss šokių namai (Vilniuje)

QUOTE(Smilla @ 2010 08 27, 11:51)
O gal kas nors lankete sokiu pamokas mamytems su nesioklemis (su leliukais)?? ax.gif



Man atrodo čia yra šio sezono naujiena smile.gif

kitą trečiadienį mes keliausime į didžkių grupę (baleto paruošianoji) užsiėmimus ves Kristina, ir užsiėmimai vyks be tėvų...
įdomu ar manoji liks viena rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 08 27, 10:51)
O gal kas nors lankete sokiu pamokas mamytems su nesioklemis (su leliukais)?? ax.gif


As lankau su dukra smile.gif
Atsakyti
O ten storų kojinių reikia? Ar šaltos ten grindys (na kvailas klausimas, ale man aktualus blush2.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2010 09 30, 22:01)
O ten storų kojinių reikia? Ar šaltos ten grindys (na kvailas klausimas, ale man aktualus blush2.gif ).


Reikia, aš vaikui ir sau kojines pasiimdavau 4u.gif
Atsakyti
O as neimu jokiu storu kojiniu, na man nesalta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 10 01, 12:49)
O as neimu jokiu storu kojiniu, na man nesalta rolleyes.gif

Aš vaikui ir neturiu storų (su vilnonėm juk labai slidu bus). Tad gal nesušals, jeigu apausiu pėdutėmis ir paprastomis kojinytėmis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2010 10 01, 21:10)
Aš vaikui ir neturiu storų (su vilnonėm juk labai slidu bus). Tad gal nesušals, jeigu apausiu pėdutėmis ir paprastomis kojinytėmis? g.gif


Neturetu smile.gif Maniske buna su pedkelenem ir paprastom kojinaitem. O kiti vaikiukai ivairiai, kai kurie vaikstantys batukais apauti.
Atsakyti
O gal kuri mamyte patartu, ar apsimoka lankant viena mokyklele (muzika ir sportas} dar papildomai lankyti ir sokius sioje mokykleleje. vaikui pusantru metu
Atsakyti
...esu visiškai nusivylusi ir pasipiktinusi...
Pradžioje buvo ramina, neva pirmas mėn. nėra nusistovėjusios tvarkos, bet Jau kaip ir lapkritis įpusėjo...Baisu.
Pradžioje grupėje buvo virš 20 vaikų. Dabar išskyrė ir padarė dvi grupes.Na ir kas.
Buvo kalbama,kad 3-4metų vaikai jau turi pratintis dirbti be mamų. Saviškę visiškai nepgrįstai nubaudžiau. Kurios nori mamos būna, kurios nenori nebūna. Nebūna tos kurių vaiaki tenai bardakus daro... Manoji ir klausia:" kodėl kitos mamos gali būti ,o tu nebūni???"
Iš tikrųjų? aš savo vaikui aiškinu vienaip, o pasiraodo ten kas kaip nori...
Prieš dvi sav. pamoka 8 min anksčiau baigėsi. Dvi mergaitės nuolat laksto, rėkia, šėlioja.Ir dar prie viso to lietuviškai - nė bum bum.Šalia to ką mokytoja pasako lietuvioškai, pakartoja rusiškai...Kyla klausimas, o kodėl ne angliškai???ar prancūziškai??? mano vaikui gal šios kalbos labiau patiktų...
Pati pirmoji pamoka buvo baisiausia kokia tik gali būti - susirinko ne vaikai, kurie nori šokti, bet turtingi tėveliai ieškant sau, o ne vaikams pramogų...
Baisu!Baisu! ir dar kartą baisu!

Labai gaila, bet ieškome kitos mokyklės.išnaudosim vis dar pirmą savo abonentą ir ate...
Darbas ten nevyksta.
Nebent čia tik mūsų grupėj , kt. gal kitaip.
pvz.pernai mažylių grupėj buvo puiku.
Atsakyti
Mes lankem praeitais metais. Vede Kristina. Kaip zmogus tai siltas, malonus, bet... per 4 kartus pamokles buvo identiskos blink.gif Ir daineles ir eilerasciai ir sokiai. Ne taip kad vaikui atsibodo, bet ir man. doh.gif Ir kazkaip greitai tas laikas praena g.gif nezinau nepatiko, seis metais ieskau rimtesniu uzseimimu.
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2010 11 17, 23:21)
Mes lankem praeitais metais. Vede Kristina. Kaip zmogus tai siltas, malonus, bet... per 4 kartus pamokles buvo identiskos  blink.gif  Ir daineles ir eilerasciai ir sokiai. Ne taip kad vaikui atsibodo, bet ir man.  doh.gif  Ir kazkaip greitai tas laikas praena  g.gif  nezinau nepatiko, seis metais ieskau rimtesniu uzseimimu.


bet juk maziukam ir reikia vienodu daineliu ilgesni laika tongue.gif
mes lankom ir labai patenkintos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ilmantina @ 2010 11 08, 09:44)
...esu visiškai nusivylusi ir pasipiktinusi...
Pradžioje buvo ramina, neva pirmas mėn. nėra nusistovėjusios tvarkos, bet Jau kaip ir lapkritis įpusėjo...Baisu.
Pradžioje grupėje buvo virš 20 vaikų. Dabar išskyrė ir padarė dvi grupes.Na ir kas.
Buvo kalbama,kad 3-4metų vaikai jau turi pratintis dirbti be mamų. Saviškę visiškai nepgrįstai nubaudžiau. Kurios nori mamos būna, kurios nenori nebūna. Nebūna tos kurių vaiaki tenai bardakus daro... Manoji ir klausia:" kodėl kitos mamos gali būti ,o tu nebūni???"
Iš tikrųjų? aš savo vaikui aiškinu vienaip, o pasiraodo ten kas kaip nori...
Prieš dvi sav. pamoka 8 min anksčiau baigėsi. Dvi mergaitės nuolat laksto, rėkia, šėlioja.Ir dar prie viso to lietuviškai - nė bum bum.Šalia to ką mokytoja pasako lietuvioškai, pakartoja rusiškai...Kyla klausimas, o kodėl ne angliškai???ar prancūziškai??? mano vaikui gal  šios kalbos labiau patiktų...
Pati pirmoji pamoka buvo baisiausia kokia tik gali būti - susirinko ne vaikai, kurie nori šokti, bet turtingi tėveliai ieškant sau, o ne vaikams pramogų...
Baisu!Baisu! ir dar kartą baisu!

Labai gaila, bet ieškome kitos mokyklės.išnaudosim vis dar pirmą savo abonentą ir ate...
Darbas ten nevyksta.
Nebent čia tik mūsų grupėj , kt. gal kitaip.
pvz.pernai mažylių grupėj buvo puiku.

o dar galvojau eiti... tfu...
identiska situacija Raganiukes teatro mokykleleje, vaikai turetu buti be tevu, bet vienu eina, kitu ne, o tie, kurie eina, dar ir sokti turi kartu, nu gi vaikai pageidauja. tada kiti vaikai pergyvena ir dairosi savo tevu arba nedrista daryti nieko prie svetimu suaugusiuju... vietos maza, patalpa greitai isikvepuoja kai tiek suaugusiuju suguza...
aciu uz komentara, tokios antros tvarkos nenoriu, neisiu schmoll.gif
Atsakyti