Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinoss šokių namai (Vilniuje)

sveikos mamytes 4u.gif na mes irgi norime savo pupa uzrasyti i kokia nors mokyklele susijusia su muzika ir sokiu. tikrai dukra jaucia tiek ritma tiek gera klausa turi. jai dabar 2.5 metu. patarkite prasau gal kas lankote ka. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lori @ 2009 09 21, 14:59)
Na, kiek as domejausi, tai jie veda uzsiemimus dviejose vietose: Zirmunuose ir Gedimino pr . O mazyliams man rodos tik Gedimino pr. 
[EMAIL]Kristinos sokiu mokykla[/EMAIL]

gal galima butu suzinot,kurioj vietoj zirmunuose,aciu.
Atsakyti
..gaila,kad ši mokyklėlė nepraktikuoja parodomosios pamokėlės... g.gif

neapsisprendžiu...gal bandyt?
apart Kristinos ten užsiėmimus veda dar viena chareografė
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 09 23, 14:25)
gal galima butu suzinot,kurioj vietoj zirmunuose,aciu.


Žirmūnuose vyksta VRM rūmuose
penktadienį turėjome progos sudalyvauti pamokėleje.Pradžioje jau norėju nusivilti - pradžia visisškai tokia pat kaip Yamahos m-lėj.Patiesia t.p. "ratą", praktiškai toks pats pasisveiknimas, ir pirmas trečdalis pamokos sėdint ant kilimo - plojimai ir pan.
antras trečdalis pamokos - jau vyko šokiai, buvo tikrai labai smagu, būtent to ko ir reikėjo mano vaikui
trečias trečdalis - vėl "nudiraminimas", atsisveikinimas

net nžn kokia būtų bendra nuomonė, eisim dar kartą`, nes susimokėjome už 4 kartus
Atsakyti
Gerai gyvenantiems didmiestyje,visokiu mokykleliu vaikiukams,net baltai pavydu...O provincijoj ne su ziburiu tokiu pramogu nerasi unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas žino ar "Mažylių šokiai" vyksta vasarą?
Įdomu būtų išgirsti lankiusiųjų atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Devintam danguj @ 2010 05 18, 23:58)
Sveiki,
Gal kas žino ar "Mažylių šokiai" vyksta vasarą?
Įdomu būtų išgirsti lankiusiųjų atsiliepimus  ax.gif


Aš savo vaiką nuo 7 mėn. vedu į Kristinos šokių mokyklą. Iš pradžių lankėme pačių mažiausių grupę (nuo 6 mėn. iki 1.2 mėn, maždaug kol vaikas pradeda pats pradeda tvirčiau vaiksčioti), po to perėjome į vyresnę grupę (nuo 1.2 metų iki 2.5).

Galiu pasakyti, kad fainesnės mokyklėlės dar nemačiau bigsmile.gif O lankėme ir Yamaha, ir Debesėlius. Užsiėmimus Gediminos pr. veda savininkė Kristina, ji tikrai nuostabus žmogus, moka bendrauti su vaikais, kiekvienam parodo dėmesį, kiekvieną pakalbina thumbup.gif Tikrai šiltą atmosferą sukuria.

Trumpai papasakosiu apie programą. Kiekvieną mėnesį yra įvedamas naujas ritmas, per 9 mėn. pereinami 9 ritmai (vasarą jie atostogauja). Pasisveikinama ir atsisveikinama su kiekvienu vaiku invidualiai. Iš pradžių visi susėda ratu ir muša ritmą pagal to menesio muziką. Duodama vaikams visokių barškaliukų (kiaušinuka, barškučiau, būgneliai ir pan.) ir mušamas ritmas su jais. Po to pereinama prie šokių, priklausomai nuo vaiko amčiaus arba mama paiima vaiką ant rankų ir šoka su juo, arba pats vaikas eina ratu su visais. Pašokama kelias dainas. Tada, kad mama ar vaikas nepavargtų, sakomi eilėraštukai, klausomasi klasikos, veriami karoliai ir pan. Tuomet dar sušokama pora šokių ir atsisveikinama.

Vaikui labai patinka. Kai sakau, einame į šokius - neša man batus ir bėga prie durų biggrin.gif Man svarbu, kad vaikas mato ir bendrauja su panašaus amžiaus vaikais, moka daug eilėraščių parodyti, daug dainelių sušokti. Ne viską daro šokiuose prie visų, bet namuose viską idealiai atkartoja. Aš rezultatais patenkinta.

Grupėje yra apie 15 vaikų, bet dažniausia tiek nesusirenka. Man patinka, kad reikia mokėti tik už tuos užsiėmimus, kuriuos lankai. Jei kurį kartą neateini - mokėti nereikia. Todėl ir mamos neateidavo su sergančiais vaikais, kaip, pvz. Yamahos mokyklėlėje. O jei visi susirenka - tuomet "širšalynas" pasidaro. Čia kaip ir vienintelį minusą matau.

Aš planuoju ir ateityje savo vaiką vesti, jei tik pati norės 4u.gif
Atsakyti
Mes lankėme šią mokyklėlę (bendroj sumoj) apie pusmetį.
Labai patenkinta užsiėmimais, tvarka (būtent,kad už nereikia mokėti už praleistą pamoką) ir rezultatais. Mūsų mokytoja buvo,berods Monika, mes lankėm VRM rūmuose. Su kiekvienu vaiku randa konrtaktą.Kantriai ieško prie kiekvieno priėjimo. Manoji iš pradžių labai įtariai ir atsargiai leidosi. O dabar nekantrauja, kada gi vėl eisim šokti - išmoko ir prisimena daug šokių.
vasarą, jei neklystu, jie nedirba.
O rudenį mums jau reiks rinktis profilį (nuo 3-4m.) - baletą arba pramoginius šokius. Nors dukra kartoja,kad nori būti balerina,mama labai bijo suklysti biggrin.gif

Taigi, mokyklėlę tikrai labai nuoširdžiai rekomenduojame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatyte.r @ 2010 05 19, 14:01)
Aš savo vaiką nuo 7 mėn. vedu į Kristinos šokių mokyklą. Iš pradžių lankėme pačių mažiausių grupę (nuo 6 mėn. iki 1.2 mėn, maždaug kol vaikas pradeda pats pradeda tvirčiau vaiksčioti), po to perėjome į vyresnę grupę (nuo 1.2 metų iki 2.5).

Galiu pasakyti, kad fainesnės mokyklėlės dar nemačiau  bigsmile.gif O lankėme ir Yamaha, ir Debesėlius. Užsiėmimus Gediminos pr. veda savininkė Kristina, ji tikrai nuostabus žmogus, moka bendrauti su vaikais, kiekvienam parodo dėmesį, kiekvieną pakalbina  thumbup.gif Tikrai šiltą atmosferą sukuria.

Trumpai papasakosiu apie programą. Kiekvieną mėnesį yra įvedamas naujas ritmas, per 9 mėn. pereinami 9 ritmai (vasarą jie atostogauja). Pasisveikinama ir atsisveikinama su kiekvienu vaiku invidualiai. Iš pradžių visi susėda ratu ir muša ritmą pagal to menesio muziką. Duodama vaikams visokių barškaliukų (kiaušinuka, barškučiau, būgneliai ir pan.) ir mušamas ritmas su jais. Po to pereinama prie šokių, priklausomai nuo vaiko amčiaus arba mama paiima vaiką ant rankų ir šoka su juo, arba pats vaikas eina ratu su visais. Pašokama kelias dainas. Tada, kad mama ar vaikas nepavargtų, sakomi eilėraštukai, klausomasi klasikos, veriami karoliai ir pan. Tuomet dar sušokama pora šokių ir atsisveikinama.

Vaikui labai patinka. Kai sakau, einame į šokius - neša man batus ir bėga prie durų  biggrin.gif Man svarbu, kad vaikas mato ir bendrauja su panašaus amžiaus vaikais, moka daug eilėraščių parodyti, daug dainelių sušokti. Ne viską daro šokiuose prie visų, bet namuose viską idealiai atkartoja. Aš rezultatais patenkinta.

Grupėje yra apie 15 vaikų, bet dažniausia tiek nesusirenka. Man patinka, kad reikia mokėti tik už tuos užsiėmimus, kuriuos lankai. Jei kurį kartą neateini - mokėti nereikia. Todėl ir mamos neateidavo su sergančiais vaikais, kaip, pvz. Yamahos mokyklėlėje. O jei visi susirenka - tuomet "širšalynas" pasidaro. Čia kaip ir vienintelį minusą matau.

Aš planuoju ir ateityje savo vaiką vesti, jei tik pati norės  4u.gif

Dekoju už išsamų atsakymą. Mano vaikui 1 metai ir 2 mėn. Dabar irgi lankom Yamaha, bet Jus teisi, kad minusas, jog moki į priekį ir jeigu neateini (pvz. susergi), tai pamokėlės pradingsta. verysad.gif
Man irgi svarbu, kad mano vaikas matytu ir bendrautu su panašaus amžiaus vaikais, na aišku, jeigu dar ir šokt išmoks, tai būsiu labai patenkinta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ilmantina @ 2010 05 19, 15:25)
Mes lankėme šią mokyklėlę (bendroj sumoj) apie pusmetį.
Labai patenkinta užsiėmimais, tvarka (būtent,kad už nereikia mokėti už praleistą pamoką) ir rezultatais. Mūsų mokytoja buvo,berods Monika, mes lankėm VRM rūmuose. Su kiekvienu vaiku randa konrtaktą.Kantriai  ieško prie kiekvieno priėjimo. Manoji iš pradžių labai įtariai ir atsargiai leidosi. O dabar nekantrauja, kada gi vėl eisim šokti - išmoko ir prisimena daug šokių.
vasarą, jei neklystu, jie nedirba.
O rudenį mums jau reiks rinktis profilį (nuo 3-4m.) - baletą arba pramoginius šokius. Nors dukra kartoja,kad nori būti balerina,mama labai bijo suklysti  biggrin.gif

Taigi, mokyklėlę tikrai labai nuoširdžiai rekomenduojame  4u.gif

Bijau nesulauksiu rugsėjo mėn. biggrin.gif tiek geru atsiliepimų, kad jau dabar norisi lėkti su vaiku į šokius sokiai.gif sokiai.gif
Mes irgi turbūt bandysim lankyti VRM rūmuose, nes VRM truputeli arčiau namu negu centras.
Atsakyti
http://www.facebook.com/?ref=home#!/gr...id=355353807131
Atsakyti
Sveikos mamytes,
gal kas si rudeni planuojat eiti i pamokeles maziausiems? Tiek geru atsiliepimu - mes jau uzsiregistravome. Tiesa, mums centre patogiau, tad tikiuosi lankyti sokius Gedimino pr. smile.gif
Atsakyti
O gal kas nors lankete sokiu pamokas mamytems su nesioklemis (su leliukais)?? ax.gif
Atsakyti