Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinoss šokių namai (Vilniuje)

Koks žavingas makaronų kabinimas tėveliams, kurie viską ką geriausia nori duoti savo mylimukams "leliukams". Tiesiog gražu žiūrėti, kaip šiuolaikiniai verslininkai nesibodi užsiiminėti melžimu tuščioje vietoje. Jūs patys tikite tuo ką darote? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 02, 21:31)
Koks žavingas makaronų kabinimas tėveliams, kurie viską ką geriausia nori duoti savo mylimukams "leliukams". Tiesiog gražu žiūrėti, kaip šiuolaikiniai verslininkai nesibodi užsiiminėti melžimu tuščioje vietoje. Jūs patys tikite tuo ką darote? cool.gif


apie ką jūs?
Atsakyti
Apie tokių pseudo būrelių veiklą. Kai su suaugusiais žaidžia, tai viena, bet kai pradeda atrasti "amerikas" ir aukso gyslas, juk tėveliai tokie patiklūs, tai juokinga.

Mamos, na logiškai pasižiūrėkite į visą šį marazmą. Įsijunkite mėgstamą muzikėlę ir pačios ar trise (su vyru) pašokite namuose. 6 mėn ar vyresniam kūdikiui tai bus pats geriausias užsiėmimas, lavinimas, džiaugsmas.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 03, 09:01)
Apie tokių pseudo būrelių veiklą. Kai su suaugusiais žaidžia, tai viena, bet kai pradeda atrasti "amerikas" ir aukso gyslas, juk tėveliai tokie patiklūs, tai juokinga.

Mamos, na logiškai pasižiūrėkite į visą šį marazmą. Įsijunkite mėgstamą muzikėlę ir pačios ar trise (su vyru) pašokite namuose. 6 mėn ar vyresniam kūdikiui tai bus pats geriausias užsiėmimas, lavinimas, džiaugsmas.


Nesutinku!!! tongue.gif Man toks uzsiemimas kur kas reikalingesnis, nei mano dukrytei - tai proga iseiti is namu, vaikui pabuti tarp vaikuciu, kartu su kitais leliais kazkuo uzsiimti...Musu tetis isvykes i komandiruote 4 menesiams, tad puikus budas uzmusti laika. Namie prisibunam, po parduotuves slaistytis nesinori, o ir orai tuoj sublogs, man 100 Lt per menesi, kad butu smagiau ir man ir mano vaikui - tikrai negaila bigsmile.gif Sakysi, yra kur kas naudingesniu uzsiemimu? Galbut, bet kiekvienam savo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare2009: 03 rugsėjo 2009 - 15:39
Maniškei taip pat labai LABAI svarbus bendravimas su vaikais.

o kad mokyklėlė mokyklėlei nelygu,tai čia jau kita kalba.Negali juk visi būti geriausi
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2009 09 03, 16:37)
Nesutinku!!!  tongue.gif  Man toks uzsiemimas kur kas reikalingesnis, nei mano dukrytei - tai proga iseiti is namu, vaikui pabuti tarp vaikuciu, kartu su kitais leliais kazkuo uzsiimti...


Yra n plius k užsiėmimų, kurie būtų naudingesni visomis prasmėmis. Bet jei jums reikia kompanijos, naujos vietos laiko praleidimui, tai tikrai, čia geresnis užsiėmimas, nei sėdėti namuose 4u.gif
Atsakyti
mes ėjome nuo beveik 6 iki 10 mėnesių. visai smagu. mes aplinkoj neturime mažų vaikučių, tai turėjom galimybę susipažinti ir pažaisti su kolegomis smile.gif ir mamai smagu neužsisėdėti ir pasportuoti. dabar ieškau kitos mokyklėlės pabandyti
mašiną palikdavau prie operhauzo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relaxa: 07 rugsėjo 2009 - 12:37
O koks skirtumas tarp sios mokykleles ir Yamahos?
Dar mastau ar verta eiti dabar ar palaukti 4-iu metuku ir i baleta uzrasyti? g.gif
Dabar ir darzelyje siulo sokius uz 50lt.
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2009 09 16, 19:07)
O koks skirtumas tarp sios mokykleles ir Yamahos?

kudikiams uzsiemimai panasus, struktura, principai, tik pas Kristina daugiau sokiai, Yamahoj - dainos ir muzika. o taip ir masaziukai, ir relaksas, ir bendravimas... viskas panasu. mes dabar einam i Yamaha, nes kol kas nevaikstom ir i vyresne grupe pas Kristina netinkam, o Yamaha prie pat namu. bet tikimes sugrizti, kai paaugsim smile.gif

siaip noriu pasakyti, Kristina - tikra saunuole, iesko ir randa kontakta su kiekvienu vaiku, prisimena vardus, su kiekvienu graziai pabendrauja per pamoka smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Man domintų atsiliepimai apie šios mokyklos organizuojamus pramoginių šokių arba baleto vaikams užsiėmimus. Norėčiau leisti dukrą palankyt. Gal kas turi patirties ?
Atsakyti
labas, ir mes norim i tokia mokyklele, dukritei 1,5m gyvenom fabijoniskese. Gal kas zino , kur nuo musu netoli yra tokia???
Atsakyti
QUOTE(Jgrushka @ 2009 09 21, 13:45)
labas, ir mes norim i tokia mokyklele, dukritei 1,5m gyvenom fabijoniskese. Gal kas zino , kur nuo musu netoli yra tokia???


Na, kiek as domejausi, tai jie veda uzsiemimus dviejose vietose: Zirmunuose ir Gedimino pr . O mazyliams man rodos tik Gedimino pr.
[EMAIL]Kristinos sokiu mokykla[/EMAIL]
Atsakyti