Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinoss šokių namai (Vilniuje)

Pradėjau dairytis užsiėmimų savo vaikučiui lavinti (netolimoje ateityje)...
Kristinoss šokių namai organizuoja užsiėmimus kūdiikiams ir vaikams nuo 6 mėn., - gal kas lankėsi pas ją, kokius turite atsiliepimus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudze @ 2009 07 06, 17:29)
Pradėjau dairytis užsiėmimų savo vaikučiui lavinti (netolimoje ateityje)...
Kristinoss šokių namai organizuoja užsiėmimus kūdiikiams ir vaikams nuo 6 mėn., - gal kas lankėsi pas ją, kokius turite atsiliepimus? 4u.gif

pirma karta girdziu ir net idomu pasidare, nelabai randu apie tai info g.gif
Atsakyti
esu mačius tik per TV "Labas rytas" trumpą reportažą apie tai. Iš to trumpo parodyto vaizdelio susidarė įspūdis, kad tie "šokių" užsiėmimai kūdikiams labai panašūs į tuos pačius ankstyvojo muzikinio ugdymo užsiėmimus organizuojamus visose kitose mokyklėlėse kūdikiams. Panašus pasisveikinimas - atsisveikinimas su kiekvienu kūdikėliu ir dainelės-žaidimai, ir t.t. Na, bet gal atsiras lankiusių ir papasakos plačiau apie viską iš pirmų lūpų.
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 07 09, 23:03)
pirma karta girdziu ir net idomu pasidare, nelabai randu apie tai info g.gif


Ju internetine svetaine http://www.kristinoss.lt/
O siaip apie tuos uzsiemimus skaiciau vienam is zurnalu, skirtu vaikuciu mamoms smile.gif tai buvo visai idomiai viskas pateikta
Atsakyti
Mano mazei 8 men, norim lankyti kodikiu sokius, uzregistravau internetu, tai kaip ir laukti skambucio manau reikia g.gif Gal dar kas prisijungs? 4u.gif
Atsakyti
O maniskiui jau metukai. Irgi ka tik uzregistravau. Ir laukiu kada, kur, etc. Gal lankysim kartu? smile.gif
Atsakyti
As siandien skambinau i studija, buvau uzregistravusi internetu, sake rugsejo 7 d. 10.30 pirmas uzsiemimas thumbup.gif bigsmile.gif Laukiam nesulaukiam, tikiuosi pasimatysim 4u.gif
Atsakyti
tai tikrai susmatysim - ir mes eisim rugsejo 7, 10.30 sokiai.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano dukrytei 3,5metu. Anksciau ejom i Yamaha, o dabar galvoju i sokius atiduoti. Tik kad vaziuoti tolokai ir brangiau. doh.gif Lauksim pirmu atsiliepimu. 4u.gif
Atsakyti
Praktinis patarimas - savo automobilį statykite prie buvusio Pergalės kino teatro. Kitur vargiai vietos rasite, o ir laiko daug sugaišite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 09 01, 06:34)
Praktinis patarimas - savo automobilį statykite prie buvusio Pergalės kino teatro. Kitur vargiai vietos rasite, o ir laiko daug sugaišite  4u.gif


As ne vilniete, nezinau, kur tas kino teatras buvo blush2.gif
Atsakyti
Šioje mokyklėlėje ir Eglė Špokaitė dirba su vaikais beleto pamokėles veda, tik gaila,kad tik nuo 4 metų verysad.gif

Jau senokai buvai girdėjusi apie šią mokyklėlę, bet tik nuo šio rudens pastebėjau,ka ir Špokaitė reklamuojasi , vadinasi reikėjo čia reklamos šiai mokyklėlei...
Atsakyti