Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. V.Gintautas

As taip pat pas ji gimdziau ir man jis patiko. Tiesa mano gimdymas buvo labai lengvas, mat man nuo 34 sav. daktarai Vilniuje prognozavo prieslaikini gimdyma (gimdos kaklelis labai sutrumpejo, o paskui greit atsidarinejo), bet maziukas mano pilvelije isbuvo net 39 sav:) Kai persikeliau i Kauna gyvent del gimdymo susitariau pas V. Gintauta man jau pirmo apsilankymo metu jis pasirode savo srities specas. As pas ji pries gimdyma buvau du kartus mat persikrauscius i Kauna neturejau savo ginekologo. Tai antro susitikimo metu jis man tiksliai isprognozavo, atvaziuosi vakare pas mus gimdyt, veliausiai ryte. Bet mums buvo tokia situacija, kad kaip tik kita diena jis turejo i konferencija isvykt. Vandenys man nubego ta pati vakara ir, kai jam paskambinau jis sutiko priimti gimdyma, nors kita diena ir turejo isvykt. Pagimdziau 22.40.
Tuo tarpu kita gydytoja, kuria jis pasiule, jei bus isvykes. Kai kita pora paklause ar gali skambinti betkuriuo metu, na jei gimdymas prasidetu nakti. Pradejo ten mykti nesamones. Nesuprantu tai kam ji sutinka apsiimti priimti gidyma, jei nenori, kad jai nakti skambintum. Tai tegu ir dirba tik savo darbo valandom.
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Gimdziau pas ji 2006, laabai patenkinta jo profesionalumu, jauciausi saugi ir rami. Rekomenduoju!! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 11 29, 18:06)
Mano drauge irgi gimde pas si gyd.,isgyre taip pat. Ruosiuos ir as tartis pas ji gimdyt,man 28sav,manau uz poros sav jau reiks skambint smile.gif


Gal turit mamytes tel mob sio gyd, nerandu? tik kliniku paprastas,noriu jam asmeniskai paskambinti. aciu,jei galima i az. buciau dekinga.
Atsakyti
Tik siam gydytojui esame dekingi uz i si pasauli atejusi musu stebukla 4u.gif Profesionalas, superinis zmogus, priziurejo mus nuo 20nestumo savaites, nes Klaipedos gydytojai mano sunkaus atvejo atsisake, o sis zmogus net i gimdyma, kuris ivyko 35nestumo savaite atvaziavo nedarbo diena, per savo seimos nariu svente sodyboje, ir nei puses blogo zodzio neisgirdom. Cezaris praejo sklandziai, negaila tu pinigeliu, kuriuos atidavem jam uz ta ilga pagalba 4u.gif
Siuo metu planuojam antra mazyli, tai jei pavyks sulaukti gandru, vyksim tik pas si gydytoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iriskaks @ 2009 09 29, 09:02)
Merginos, gal kam Gintautas dare kudikio apgrezima (jei teisingai issireiskiau  g.gif )
Galite pasidalinti patirtimi?

4u.gif


Apvertimas mano atveju buvo nesekmingas, nubego vandenys po paros po sios proceduros. Apvertima dare doc. Gintautas kai vaisius buvo pilnai issivystes. Todel jokios rizikos. Siule doc. gimdyt paciai, bet nenorejau rizikuoti, buvo atliktas cezaris.
Antra vaikiuka gimdziau taip pat pas doc. Gintauta (naturaliai). Abiem atvejais patys geriausi atsiliepimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evja: 28 gruodžio 2009 - 00:31
As irgi gimdziau pas gydytoja Vlada Gintauta. Nestumas buvo siek tiek su problemelem, dare cezario pjuvi. Super gydytojas ir labai saunus zmogus. Antra vaikeli taip pat noreciau (ir visu 100 proc tikiu) gimdyti tik pas ji. Tik man cia aprasomos kainos gana keistos pasirode. As gimdziau 2005 metais ir jau tada gimdymas - 1000, o anesteziologas - 300. Ir tai drebejau, kad nebutu per mazai, nes is anksciau gimdziusiu pazistamu buvau girdejus didesnes sumas. Gal cia ta situacija - kiek kas gali, tiek tas duoda?
Atsakyti
o gal kas zino koks daktaro gintauto poziuris i epidurini nuskausminima?
Atsakyti
QUOTE(gruz @ 2010 01 20, 15:05)
o gal kas zino koks daktaro gintauto poziuris i epidurini nuskausminima?

..nuo epiduro nlb gydytojai atkalbineja..kartais jei mato, kad reikia lb , patys pataria leistis....nes gimdymas turi buti zmogiskas o ne gyvuliskas...kai buna 7 cm jau neleidzia epiduro...
Atsakyti
QUOTE(gruz @ 2010 01 20, 16:05)
o gal kas zino koks daktaro gintauto poziuris i epidurini nuskausminima?


Del epidurinio, tai buk rami, tikrai sis gydytojas nera pries ji smile.gif Man iskart pasake, kad jei matysi, kad jau tikrai nebegali- darykis tik epidura, nes visos kitos priemones nepades... Na, atsikankinau 14 valandu ir pasidariau epidura biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J-IENE @ 2010 01 20, 10:26)
..nuosirdziai patariu apie tai jam net neuzsiminti  mirksiukas.gif nes 100% nedarys vien, kad tu nori...jis netgi dvynukus naturaliai liepia gimdyti jei nestumo patologija normali ir vaikiukai apsiverte...ir siaip, pagalvok ar verta ji darytis jei viskas gerai... g.gif



Pirmas vaikas gime su CP, Gintautas operavo. Buvo sedynes pirmeiga, avykus i gimdykla docenas pasiule paciai gimdyti, bet del rizikos atsisakiau.
Antra k gimdziau pati. Mano avtveju pernesiojimas buvo rizikingas, bet doc labai palaike
mano nora paciai gimdyti. Laukem iki paskutiniuju- nepjove, nes teige palaiko mano nora paciai gimdyti. Lyginu CP ir naturalu gimdyma- po CP atsistatymas ilgesnis, pilvas leciau traukiasi, lieka randas (jo matomumas priklauso nuo odos strukturos), kudikis jautresnis jau nekalbant apie emocini isgyvenima (nat. gimdymo).
Papildyta:
QUOTE(jordan @ 2010 01 20, 18:37)
bet as net bijau pagalvot apie naturalu gimdyma  doh.gif


Gimdyti paciai maziau skauda nei kenteti CP ir atsistatyma po jo doh.gif
Atsakyti
Chia vienodos tiesos nebus.. Kaip zhmones visi esame skirtingi, -taip ir i musu organizmo pasikeitimus reaguojame individualiai. Pvz man Gintautas dare CP, bet tikrai sunkus buvo gijimo laikotarpis..Jausmas buvo toks, tarsi visus vidurius kas butu ishemes..
O del tarimosi su shiuo docentu, tai tarkis nesitares, -jis priims geriausia sprendima Jusu ir Jusu kudikio naudai.. O tai, manau, kiekvienos mamos prioritetas. Ash laukiaus dvynuku, -abu buvo galvelemis i apachia, tachiau atejus terminui vieno shirdies ritmas buvo pakites, tai Gintautas jokiu budu nerekomendavo naturalaus gimdymo, -dare CP.
Labai dzhiaugiuosi kad gimdzhiau pas shi gydytoja. Manau, pasirupinau (kiek tai priklause nuo manes) savo vaikuchiu sveikiausiu atejimu i shi pasauli.
Atsakyti
Mano leliui jau trys savaites 4u.gif Gimdziau pas doc.V.Gintauta ir esu labai patenkinta, tik gaila,kad teko operuoti, nes niekaip neatsidarinejo ir lelius nemazas buvo, bet nera toks baisus tas cezario pjuvis, dar nera pilnai triju sav o as jau tokia kokia buvau, vet pirma savaite po operacijos, tai keikiausi ir sakaiu daugiau niekada nenoreciau, bet praejo ir uzsimirso, o randelis maziukas tikrai vos matomas.
Atsakyti