Įkraunama...
Įkraunama...

Ka manot ir kas turi AudiQ7/Q5?

Sveiki,pati turiu Q7 zaviuosi savo ~karvute~ mirksiukas.gif lotuliukas.gif Myliu,gerbiu ja rolleyes.gif cool.gif wub.gif Brabangi,kaip laivas su ja leki tongue.gif 4u.gif Na,o ka jus manot apie siuos dziaugsmelius? Pati neapsiprendziu ka pirkt ar Q5 ar Qashqai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazylia:): 02 liepos 2009 - 23:22
Mjo, kaskajus daugiau nei du kartus pigesnis uz q5.
Atsakyti
Na taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Jus turit Q7 plius dar norit Q5? g.gif ar as kazka ne taip supratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylia:) @ 2009 07 02, 23:22)
Sveiki,pati turiu Q7 zaviuosi savo ~karvute~ mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  Myliu,gerbiu ja rolleyes.gif  cool.gif  wub.gif  Brabangi,kaip laivas su ja leki tongue.gif  4u.gif  Na,o ka jus manot apie siuos dziaugsmelius? Pati neapsiprendziu ka pirkt ar Q5 ar Qashqai g.gif

Visiskai skirtingi auto, nera nei ko lyginti mirksiukas.gif Pirmenybe Audi Q7 tongue.gif
Atsakyti
Na tik dvejoju ar pasilikt ta ar pasikeist... biggrin.gif
Dekui,viena nuomone kad Audi Q7 thumbup.gif
Atsakyti
as uz Q7 thumbup.gif
pati turiu nauja honda crv - irgi liuks masiniukas smile.gif bet pirmoj vietoj man visada audi automobiliai, tik kad kartais galimybes buna ribotos tongue.gif
Atsakyti
Na Q7 buvo ygivendinama svajone tik nepasiryzau vis dvejojau gal honda bet kadangi gavau dovanu taip ir turiu thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
Mano vyras Q7 turi jau 3 metai, esame prie jos taip prisirišę tongue.gif, kad neįsivaizduoju į ką geresnio galėtume keisti, žinoma jei automobiliu nereikėtų važinėti bekelėmis(darbui) tai gal būt pasirinktume kokį lengvąjį autom., bet tik audi wub.gif mano svajonė A5 wub.gif
Atsakyti
Mano svajoniu masiniokas sita Audinele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylia:) @ 2009 07 02, 23:22)
Sveiki,pati turiu Q7 zaviuosi savo ~karvute~ mirksiukas.gif  lotuliukas.gif  Myliu,gerbiu ja rolleyes.gif  cool.gif  wub.gif  Brabangi,kaip laivas su ja leki tongue.gif  4u.gif  Na,o ka jus manot apie siuos dziaugsmelius? Pati neapsiprendziu ka pirkt ar Q5 ar Qashqai g.gif



nesulyginami dalykai, aisku Q5!
Atsakyti
Pasilik Q7, nes Q5 maža ir neatrodo taip gerai kaip Q7. Arba A8..
Atsakyti