Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažylis sunkiai serga

Labai ačiū už informaciją, bandysiu kreiptis.
Džiaugiuosi, kad gavote vaistukų, sveikite rolleyes.gif
Atsakyti
Rusne smagu lauksim su nekantrumu rezultatu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VALIO VALIO VALIO kanaliukas liga vel, musu thumbup.gif
Atsakyti
LABAI DZIAUGIUOSI, KAD GAVOTE VAISTUKU clap.gif clap.gif clap.gif
ATSIPRASAU, KAD TAIP IR NESUGEBEJAU JU PADETI GAUTI, VISI PASIRODO TIK DIDZIAUSI PAZADUKAI... mad.gif
Atsakyti
PAGALIAU IR MUSU TINKLAPELYJE WWW.LAURIUKAS.SERVERIAI.LT GALIMA ISKART BENDRAUTI RUBRIKELE-PAPLEPEKIME
GALIMA DISKUSIJOSE DISKUTUOTI ATSAKYTI I KITU TEMAS IR SAVO TEMELE PASKALBTI,BETO YRA SVECIU KNYGELE KUR TAIP PAT GALIMA PASIZYMETI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif clap.gif clap.gif clap.gif
TAD SVEIKINU VISUS MUSU DRAUGUS IR KVIECIAME I SVECIUS
Atsakyti
skaitinejau cia as ir man pasidare idomu,o kaip sekasi vyresneliui?
Atsakyti
vyresnelis pakolkas atostogauja.Nuotaika pakolkas puiki ir pakili,bet apie mokyklele stengesi nesneketi,Tipo sako dabar man atostogos,kai baigsis va tada ir apie mokyklele pakalbesim biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 07 18, 22:12)
vyresnelis pakolkas atostogauja.Nuotaika pakolkas puiki ir pakili,bet apie mokyklele stengesi nesneketi,Tipo sako dabar man atostogos,kai baigsis va tada ir apie mokyklele pakalbesim biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Atostogos nuo darzelio? biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif TAIP NUO DARŽELIO IR MOKYKLĖLĖS.NES RUDENI JAU I MOKYKLĖLĘ.SU VIENU TRENERIU SUSITARĖME,KAD NUO RUDENS PAMOKITŲ SAVIGYNOS ELEMENTŲ.O DABAR GAUNA NUO PIEŠTUKŲ MALKŲ.JO LABAI GERAS CHARAKTERIS,JIS ŠIAIP TAI VENGIA MUŠTYNIŲ.
NA IEŠKOME ŠIAULIUOSE PARNERIO SEPTYNMEČIO,KURIS MARIUI BUTU NE TIK DRAUGAS,BET IR PARTNERIS MOKANTIS SAVIGYNOS .KURIS NETURI MUSKULŲ,BET NORI IŠMOKTI APSIGINTI SAVE IR APGINTI SILPNESNIUS UŽ SAVE.TAI VA. RUDUO MANO VYRESNĖLIUI VAIKINUI ATRODO BUS JUODAS IR PRAKAITUOTAS.DAUG DARBŲ LAUKIA.
Atsakyti

SVEIKUTES thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
SENEI BESIPLEPEJOME ANE?
TAI VA GALETUME SUSITIKTI
http://narod.yandex....hat_id=19656927
LENGVAI TEN GALIMA PATIKTI PER LAURIAUS TINKLAPI www.lauriukas.serveriai.lt per nuoroda paplepekim.Beje ten pagrindiniam puslapy kur yra nuotraukeles idejau lauriuko kelias fotkes.
per musu seimyneles nuoroda galima pamatyti kaip atrodo visa musu hebryte,o kur ten parasyta apie broliuka,kaip atrodo mano vyresnelis:)))) galit parasyti ir savo komentarus labai lauksim.
po truputeli nuotruakyciu vis bus daugiau biggrin.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
SEKMES JUMS VISOMS
IKI VIRTUALIU PAPLEPEJIMU-SUSITIKIMU.
NA DAZNIAUSIAI ,JEI GALIU AS PASIJUNGIU 13 IR 21 VAL.TAI VA JEI KAS NORIT PAPLEPET.SAUNU
Atsakyti
NU KAIP JUS SAUNIAI SUKATES.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif BUVAU UZKLYDUSI I JUSU PUSLAPIUKA, JUS TOBULEJAT IR TOBULEJAT.... clap_1.gif LABAI LIKAU SUJAUDINTA JUSU PADEKOS MUMS, APSIZLIUMBIAU, BET LABAI ACIU IR VISU MAMYCIU VARDU DEKUI.... smile.gif

LABAI DZIAUGIUOSI, KAD JUS VISI TOKI PILNI ENTUZIAZMO, FANTASTIKA.... thumbup.gif
Atsakyti
ENIGMA labutis,nu siaubingai Taves jau pasiilgau.Labai vakar nustebinai mane ,kai pamaciau Lauriuko cete tave.Tik gaila kai jau atejau Taves nebebuvo huh.gif huh.gif huh.gif Na bet siandien labai labai nekantrei Taves lauksiu tame cetuke.Labai nekantrei norisi su Tavimi paplepeti, su tokiu nuostabiu zmogeliuku kaip Tu,tokie kaip Tu moka pakeisti nusiminusiu pasauly mums jie suteikia begaline dziaugsma,ismoko dziaugtis saulute tokia kokia ji yra.Is tiesu musu seimynele pradeda mokintis gyventi,toki gyvenima koks jis yra Ir kai atsiranda tokiu siltu ir draugisku zmoniu,kaip rudeninuku ir begale kitu cia esanciu mamyciu,pasaulis ir mums atrodo siltas ir mielas.
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Uzmesiu aki i lauriuko cetuka kas 5 minutes.Tad jei nebusiu zinokit tuoj atsirasiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti