Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažylis sunkiai serga

lututee tiesa demasoni kazka minėjo kad dabar lankosi tame reabilitacijos centre.
Mums minėjo delfinariume,jog nuo 5 metukų delfinukai gali priimti,na susitareme kad Lauriui truks tik keliu menesiuku tad jis jau tiks.O Tavo sūnus juk truputėlį jaunesnis,ar jie nieko Tau nesakė?Gal irgi dėl kelių mėnesiukų nesismulkins?
Atsakyti
uzregistravau nauja kanaliuka ligele .
liga kaskas nusvilpe is musu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 27, 15:39)
lututee tiesa demasoni kazka minėjo kad dabar lankosi tame reabilitacijos centre.
Mums minėjo delfinariume,jog nuo 5 metukų delfinukai gali priimti,na susitareme kad Lauriui truks tik keliu menesiuku tad jis jau tiks.O Tavo sūnus juk truputėlį jaunesnis,ar jie nieko Tau nesakė?Gal irgi dėl kelių mėnesiukų nesismulkins?

blink.gif keista, kad jums sake, kad nuo penkiu metu...As kiek zinau, dabar projektas vyko, kad prieme vaikus nuo 5 metu. O rudeni tas projektas baigsis tada priimines ir maziukus. Nu mums rudeni 4m. busi. Del visa ko reiks dar kai susitiksiu delfinariumo vedeja pasiklaust, gal ka ne taip supratau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututee: 28 birželio 2004 - 07:31
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 27, 14:50)
Mes dabar su ja susidomėjome tuo centru Vilniuje kur rašiau.Gal Tu lututee ką nors daugiau apie jį žinai.Jei nori kiek turiu informacijos apie juos galiu atrsiusti kuria gavome mes kelios.Aišku jei Tave domina.

Esu tik girdejus, kad toks yra. Butu gerai jei atsiustum daugiau apie ji wink.gif turi mano pasta?
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 26, 23:30)
Beje apie delfiunarima.Kaip jau rašiau supratau kad tik nemokamai galės delfinų terapijoje dalyvauti būtent autistukai.Visiems kitiems kaip Tu ir sakei reikės visgi mokėti.Bet kaip mane informavo ,kad jau yra grupelė Mažeikiuose šaunių mamų kurios ėmėsi iniciatyvos ir iškovojo kad jų vaikams apmokėtų ta terapija jų savivaldybė.Na mano berniukui tai bus atliekama nemokamai,bet tikrai norėčiau ,kad ir kiti sunkiai sergantys mažyliai turėtų galimybę pabendrauti su delfinais-gydytojais.Jei atsirastų entuziaščių mamyčių Šiauliuose aš prie jų mielai prisijungčiau ir eičiau mielai padėti jų vaikučiams isikovoti tokią galimybę.

Labai prašau padėti dėl to delfinariumo. Gal turite telefoną ir pavardę žmogaus į kurį reikia kreiptis. Kaip visad nėra invalidams jokios informacjos tik gandai. Nemokama tik autistams ar gal ir cerebraliniu parlyžium sergantiems? Ar savivaldybė pajėgi apmokėti šį gydymą ir aplamai kiek jis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE (kregždutė @ 2004 07 01, 09:36)
Labai prašau padėti dėl to delfinariumo. Gal turite telefoną ir pavardę žmogaus į kurį reikia kreiptis. Kaip visad nėra invalidams jokios informacjos tik gandai. Nemokama tik autistams ar gal ir cerebraliniu parlyžium sergantiems? Ar savivaldybė pajėgi apmokėti šį gydymą ir aplamai kiek jis kainuoja?

http://www_juru_muziejus_lt/ sitame puslapyje surasi siek tiek informacijos. Telefonas pasiteiravimui del delfinu: 8-46-49 07 40

Reikia skambintis ir uzsirasyti i eile. Deja eiles trunka nemazai laiko. Uzsirasius i eile priima vaikus nemokamai. Jei nenorit laukt ilgos eiles tada galima mokamai vienas seansas su delfinais kainuoja 50 litu patariama ne maziau 10 seansu. Bet deja mano informacija tik apie autistus... Siulau paskambinti tuo telefonu viska paaiskins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lututee: 01 liepos 2004 - 17:27
O jei nepaaikintu wink.gif sakyk suzinosim. Del informacijos, pritariu, kad pas mus lietuvoje labai truksta informacijos.
Atsakyti
Jei reikia galesiu duoti meila tik man parasyk i asmenine.Zinau adresa vedėjos,kuri kaip tik tuo yra atsakinga.Tai geroji Puteikienė.Su ją bendravau asmeniškai labai šauni ir miela,gera moteris,Kaip supratau iš jos kalbos tai jie nemokamai dirba tik pagal projekta skirtą autizmu sergantiems vaikučiams kurie turi 5 metukus.Bet žinoma geriausiai būtų kad kreiptumeisi pati asmeniškai.Mums šiandien ypatinga šventė mes kątik grižome iš Latvijos su gera žinia.Gavome beveik visus vaistukus apie tuos kurių net nesitikėjome irgi gavome.Nors vaistukai kainavo 300 litukų mes likome labai patenkinti.Ir tikimės kad Lauriukui jie tikrai padės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 07 01, 23:10)
Mums šiandien ypatinga šventė mes kątik grižome iš Latvijos su gera žinia.Gavome beveik visus vaistukus apie tuos kurių net nesitikėjome irgi gavome.Nors vaistukai kainavo 300 litukų mes likome labai patenkinti.Ir tikimės kad Lauriukui jie tikrai padės thumbup.gif thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Džiaugiuos dėl jūsų smile.gifthumbup.gif. Pačiu laiku perskaičiau tavo žinutę ir suskambinau kam reik wink.gif, o tai būtų pačiai tekę... blink.gif biggrin.gif. Niu tai prašom dabar jau taisytis (sveikatos prasme).
Atsakyti
Rusniuk deja Kogitum Latvijoje nera,ju manymu gali buti tik Rusijoje.Tad visgi Tavo pagalbos man dar vis labai labai reikia g.gif .Tad prie progos jei ka pasnekek su tam tikrais zmonemis,kurie mums galetu padeti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .O del tu kitu vaistuku tai negaliu atsidziaugti.Siandien pradesime su jais startuoti.Ziuresim koks poveikis bus ir kaip mes juos toleruosim.Tikiuosi turesime nors truputeli geresniu rezultatu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 07 02, 11:12)
Rusniuk deja Kogitum Latvijoje nera,ju manymu gali buti tik Rusijoje.Tad visgi Tavo pagalbos man dar vis labai labai reikia g.gif .Tad prie progos jei ka pasnekek su tam tikrais zmonemis,kurie mums galetu padeti biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif .O del tu kitu vaistuku tai negaliu atsidziaugti.Siandien pradesime su jais startuoti.Ziuresim koks poveikis bus ir kaip mes juos toleruosim.Tikiuosi turesime nors truputeli geresniu rezultatu. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

g.gif nu jau as tai neapsisprendele. Vienadien skambinu, kad reik, kita - kad reik, po to kad nebereik, bet po pusvalandzio vel reik biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Nors siuo metu gali but, kad jau nebesusisieksiu... Kai skambinau, buvo prie pat sienos dry.gif sad.gif. Pabandysiu...
Papildyta @ [mergetime]1088756611[/mergetime]
Zinute gavo wink.gif. Belieka laukt rezultatu...
Atsakyti
oi oi oi gelbek Rusne Kogitum labai labai reikia
Atsakyti