Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažylis sunkiai serga

labai noriu tiketi kad tie mazi dziaugsmai uzgos tarsi saulute debeseli musu didelius skausmelius.Labai laukiu ir noriu tiketi kad mes pagaliau atsitiesime ir iveiksime savo liudesi ir skausma sirdies
Atsakyti
Perskaičiau ir pašiurpau unsure.gif
Niekada nekrisk į tokią gilią depresiją, nes tada negalėsi pagelbėti savo mylimam žmogučiui, kuriam tavęs labai reikia. Tu reikalinga ir tėčiui ir kitam sūneliui, palaikykite vienas kitą. Liga baisu, bet neapleisk ir pati savęs, o apie savižudybes išvis negalvok mad.gif
Galiu pasidalinti patirtimi, nes auginu vaikelį neįgalų, jis nevaikšto ir nekalba, bet padedame jam kuo galime. Jis lankom spec. darželį, vėliau eis į spec. mokyklėlę. Mano sūneliui bus 8 metukai, jam cerebralinis paralyžius, kaip žinia neišgydoma liga. Bet mes stengiamės su juo bendrauti kaip su sveiku, ir nenuolaidžiaujame. Per eilę metų matosi didelis progresas. Aš pati dirbu ir tėvas dirba. Tiesa dabar turime mažą lėliuką, tai rūpesčių padaugėjo. Nenuleisk rankų, pamatyk kad gali suteikti laimės savo vaikui, nors ateitis ir miglota, bet nežvelg taip toli. Padaryk ką dabar gali padaryti. Taip pat kartais išeik ir į miestą, į kavinę. Mes išeiname, turime spec. vežimą, važiuojame atostogauti prie ežero. Jis mėgsta maudytis. Kitų žmonių nuomonė nėra tokia svarbi, žvilgsnių sulaukiame, bet nereikia kreipti dėmesio, o dabar visuomenė tolerantiškėja.
Kuo galiu padėti, be žodžių? Liūdesys ir skausmas neturi užgožti gyvenimo, nes gyvenimas duotas ir ligoniams ir sveikiems. Taip lemta, vėliau sužinosi kodėl taip skirta. Mūsų šeima linki jums tvirtybės rolleyes.gif
Dar parašysiu. heart.gif
Atsakyti
Kaip nebūtų gaila,kai visi Šventojoje džiaugėmės saulute ir kvepiančia jūra mūsų Lauriukas staiga itin keistai pradėjo elgtis jo labai susilpnėjo sveikata.Jis staiga pradėjo su mumis išvis nebebendrauti,daryti keistas grimasas ir su kažkuo tarsi kalbėtis.Pašiupau nuo tokio keisto jo elgesio,bet viena itin džiugu,kad rudenį sutiko su juo pabendrauti Klaipėdos delfinai.Noriu labai ,labai tikėti,kad jie nors trumpam man gražins mažąjį ,gerąjį Lauriuką.Mano vienintelė svajonė,kad jis pažvelgęs į mane ,brilouką ar tėtį nusišypsotų.Delfinai pralinksminkit mano Lauriuką.O jei kas dar nematėt kaip tas fainas mūsų vaikinukas atrodo būtinai pažvelgite į jį lauriukas.serveriai.lt
Nejau jam taip stipriai ta nelaiminga liga progresuoja ir nejau su kiekviena diena tie sunkios ligos požymiai vis ryškiau ir ryškiau pasireiškia?
Jam nemieli tapo net patys didžiausi bičiuliai-sviedinukai unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
pingvinuke,o ka gydytojai sako?
Atsakyti
pingvinuke,
Nuoširdžiai linkiu tavo visai šeimynėliai stiprybės heart.gif
Ašaros akyse kaupiasi skaitant tavo istorija.Tikiu kad tavo vyresnėlis sūnus pasieks muziko aukštumų ir tu būsiu labai laiminga mama.Laurinukiu kuo geresnės sveikatėlės tikėkim delfinai suteiks.
Jūsų šeima visada bus mano mintyse laikykitės heart.gif
Atsakyti
tenelga aciu uz nuosirdzius sveikinimus.O mamulia gydytojai mums beveik nieko nesako.Tik nustate visiska negalia ir tiek.Tik viena privati gydytoja tepasake galite geriau pas mane daugiau bereikalingai nevaiksioti nes ir Amerikoje tokios ligos yra negydomos.Jam jau niekas niekas negali padėti ir niekas nebepadės.Kokia jo ateitis ir išvis ar ką nors jis sugebės tai yra labai sudėtingas klausimas.Bet aš pati pastebiu kad jam dabar labai sublogėjo,jis net į mylimiausius žmones nebekreipia dėmesio,o jų pakalbintas užsigaubia rankomis ausis ir isteriškai verkia.Mes bijome jį net pakjalbinti.To prieš tai nebūdavo.O kalbinti mes vistiek jį priversti reikia jį ir pamaitinti ir nurengti.Jam net menkiausiuose savarankiškumo darbeliuose-valgant apsirengent reikalinga pagalba.Jei jo neverstume valgyti jis turbūt būtų nevalgęs jau 4,5metukų kiek ir gyvena.Mane labai gąsdina jo tokie pykčio ir įsiučio priepoliai.
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 26, 15:44)
Kaip nebūtų gaila,kai visi Šventojoje džiaugėmės saulute ir kvepiančia jūra mūsų Lauriukas staiga itin keistai pradėjo elgtis jo labai susilpnėjo sveikata.Jis staiga pradėjo su mumis išvis nebebendrauti,daryti keistas grimasas ir su kažkuo tarsi kalbėtis.Pašiupau nuo tokio keisto jo elgesio,bet viena itin džiugu,kad rudenį sutiko su juo pabendrauti Klaipėdos delfinai.Noriu labai ,labai tikėti,kad jie nors trumpam man gražins mažąjį ,gerąjį Lauriuką.Mano vienintelė svajonė,kad jis pažvelgęs į mane ,brilouką ar tėtį nusišypsotų.Delfinai pralinksminkit mano Lauriuką.O jei kas dar nematėt kaip tas fainas mūsų vaikinukas atrodo būtinai pažvelgite į jį lauriukas.serveriai.lt
Nejau jam taip stipriai ta nelaiminga liga progresuoja ir nejau su kiekviena diena tie sunkios ligos požymiai vis ryškiau ir ryškiau pasireiškia?
Jam nemieli tapo net patys didžiausi bičiuliai-sviedinukai unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Ehei, taigi sakiau, ka parasytumet man. Ar susitaret su delfinariumu? Kiek seansu, kokiai datai?
Kada einate i mIRC'a? Parasykite man zinute, gal pasiplanuosiu laika. Nes taip nera kada - prisijungiau, paziuriu, kad nedaug liaudies, ir skutu laukan.
Va, dabar pabandziau ieiti - kazko neileidzia - meta laukan sad.gif

Beje, Klaipedoje labai nenoriai nustato autizma. Daug tyrimu ir visokios velniavos. Mane stebina, ka jums taip greitai diagnozavo. As neapsiriko?

Siaip jau, daug kur raso, kad autizmas nustoja progresuoti mazdaug 5-iu metu sulaukus.

Vienintele efektyvi priemone padeti - darbas, darbas, darbas sad.gif Siauliuose turetu buti nemazai spec. pedagogiu bei studenciu, su kuriomis turbut galima butu susitarti, kad padirbtu. Galimas daiktas, kad kai kurios is ju nagrinejo autizma ir dabar turi nemazai nauju zuniu, kaip dirbti. Pazinojau viena siauliete, kuri padegoginiam magistrini rase is autizmo, bet kad paskui nedirbo su tuo, o dabar berods uzsieny - negaliu susisiekti. Tai ner naudos is tokios pazinties.

Miau
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 26, 17:17)
tenelga aciu uz nuosirdzius sveikinimus.O mamulia gydytojai mums beveik nieko nesako.Tik nustate visiska negalia ir tiek.Tik viena privati gydytoja tepasake galite geriau pas mane daugiau bereikalingai nevaiksioti nes ir Amerikoje tokios ligos yra negydomos.Jam jau niekas niekas negali padėti ir niekas nebepadės.Kokia jo ateitis ir išvis ar ką nors jis sugebės tai yra labai sudėtingas klausimas.Bet aš pati pastebiu kad jam dabar labai sublogėjo,jis net į mylimiausius žmones nebekreipia dėmesio,o jų pakalbintas užsigaubia rankomis ausis ir isteriškai verkia.Mes bijome jį net pakjalbinti.To prieš tai nebūdavo.O kalbinti mes vistiek jį priversti reikia jį ir pamaitinti ir nurengti.Jam net menkiausiuose savarankiškumo darbeliuose-valgant apsirengent reikalinga pagalba.Jei jo neverstume valgyti jis turbūt būtų nevalgęs jau 4,5metukų kiek ir gyvena.Mane labai gąsdina jo tokie pykčio ir įsiučio priepoliai.

Autistai yra labai jautrus garsams. Kai tas jautrumas padideja, tada jie liguistai reaguoja i bet koki stipresni garsa: kalba, masinu uzima, siurbli ir pan. Kartais tie garsai pasidaro jiems nepakeliami, tada jie tiesiog "isjungia" klausa.
Tas jautrumo padidejimas uzeina periodiskai - kartais labai bijo garsu, kartais - ne. Pykcio priepuoliai - irgi budinga negaliai, tai nereiskia, kad vaikas jaucia jums neapykanta. Tai greiciau yra jo noras bet kokiais budais susisiekti su aplinkiniu pasauliu.
Ar moki skaityti rusiskai? Yra tokia labai garsi moteris T. Grendin, jinai profeore, mokslu daktare. Ir pati yra autiste. Todel jinai gali parasyti, ka autistai jaucia - tokiu budu galime juos geriau suprasti.

Miau
Atsakyti
QUOTE (pingvinuke @ 2004 06 26, 15:44)
Kaip nebūtų gaila,kai visi Šventojoje džiaugėmės saulute ir kvepiančia jūra mūsų Lauriukas staiga itin keistai pradėjo elgtis jo labai susilpnėjo sveikata.Jis staiga pradėjo su mumis išvis nebebendrauti,daryti keistas grimasas ir su kažkuo tarsi kalbėtis.Pašiupau nuo tokio keisto jo elgesio,bet viena itin džiugu,kad rudenį sutiko su juo pabendrauti Klaipėdos delfinai.Noriu labai ,labai tikėti,kad jie nors trumpam man gražins mažąjį ,gerąjį Lauriuką.Mano vienintelė svajonė,kad jis pažvelgęs į mane ,brilouką ar tėtį nusišypsotų.Delfinai pralinksminkit mano Lauriuką.O jei kas dar nematėt kaip tas fainas mūsų vaikinukas atrodo būtinai pažvelgite į jį lauriukas.serveriai.lt
Nejau jam taip stipriai ta nelaiminga liga progresuoja ir nejau su kiekviena diena tie sunkios ligos požymiai vis ryškiau ir ryškiau pasireiškia?
Jam nemieli tapo net patys didžiausi bičiuliai-sviedinukai unsure.gif unsure.gif unsure.gif

Sveikute,

labai pritruksta man laiko paplepeti, bet daznai prisimenu jus. Kad nesidomi kamuoliais kuriais anksciau labai domejosi tai nera labai blogai, mums tevam atrodo blogai, nes vaikas turejo megstama veikla, kaip zinai autistukai megsta prisiristi prie vienos veiklos jei ja keicia yra gerai o gal jis dar nesurado kuom pakeist kamolis. Su musu vaikiuku irgi neperseniausiai buvo, kad jis ausis labai kisdavosi ir daug verke, tikrai maniau kad paciai man stogas pavaziuos nuo tokio vaizdo i ji ziurrint, praklykdavo visa diena uzsikimses ausis. ir greitaja kvieciau i diena pora kart isivaizduodama kad jam kas gal skauda, bet tai buvo tik autizmo pasireiskimas. Bet tas praejo Tfu tfu... dabar labai stipriai taisosi.
Atsakyti
Mamytės,Jūs visos tokio stiprios ir visos vertos didžiulės pagarbos heart.gif
Atsakyti
QUOTE (lututee @ 2004 06 26, 18:13)
[Bet tas praejo Tfu tfu... dabar labai stipriai taisosi.

heart.gif clap.gif clap.gif clap.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif heart.gif

Miau
Atsakyti
SVEIKI,
MALONU GIRDETI, KAD JUS TAIP DRASIAI ZENGIAT GYVENIMU, LABAI APSIDZIAUGIAU DEL DELFINARIUMO... thumbup.gif
LABAI SMAGI NAUJIENA IR DEL BROLIUKO PIRMOKELIO, SAUNU, KAD JAM PASISEKE.... thumbup.gif clap.gif clap.gif LABAI JI SVEIKINU IR BUCIUOJU. wub.gif




PINGVINIUKE, PAKLAUSYK KA TAU RASO MEW TIKRAI JAUCIU, KAD ZMOGUS ZINO KA SAKO IR MAN JOS MINTYS LABAI PRIIMTINOS IR NUOSIRDZIOS, TAD PAKLAUSYK JOS PATARIMU.... smile.gif



DEL VAISTU AISKU MANE ZMOGELIS VIENAS PAVEDE, BET PAZADEJO KITAS MAN JU PAZIURETI TAI LABAI TIKIUOSI, KAD JUMS PADESIU sad.gif


O GAL JAU VITAMINAI PASIBAIGE ? PARASYK MAN .
Atsakyti