Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų mažylis sunkiai serga

smile.gif Paskutine tavo zinute, Pingviniuke, optimizmu padvelke. Norejau paklaust, o tau paciai, tavo vyrui ar lieka laisvo laiko vien tik sau? Pailseti, pamastyti, pabuti su savim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 27 balandžio 2004 - 18:41
Nepamirskite musu mazojo Lauriuko apsilankykite pas mus mes labai labai jusu visu laukiam,Jusu siluma mums labai labai reikalinga. clap_1.gif clap.gif thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1083172074[/mergetime]
tongue.gif tongue.gif biggrin.gif laugh.gif Jo svetainele www.lauriukas.serveriai.lt
Tiesa,dar ji nepilnai sutvarkyta ,bet vistiek jusu su nekantrumu laukia.jusu ir jusu siltu zinuciu clap.gif
Atsakyti
thumbup.gif clap.gif clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
svaika, Pingviniuke smile.gif. Ilgai prapuolus buvai... be to i paskutini mano klausima neatsakei g.gif...
o tavo pasiulytam puslapelyje buvau... sunkoka ten gaudytis... kiek supratau, jog ten galima tik rasyti jums laiskucius... na juos galiu rasyt ir cia wink.gif
Atsakyti
Tas puslapiukas dar rimtai labai nesutvarkytas ir ten laisvai imanoma koja nusilauzti,bet neturiu daug dabar laiko deti ten info ir padorei sutvarkyti.Dabar mokinuosi ir man atsiskaitynejimai pries akis,beto turiu pasidaryti savo darbeli,vyresneli isleistuvem darzelio paruosti o ir Laurius dabar itin piktas ir irzlus,gydytoja israse kad stimuluotu smegenu veikla.Tai nezinau ,ar tie vaistukai netinka,ar karstis ji taip neramina,bet zirzimas jau per ausis eina,net ji sapnuoti pradejau.Tai va savo lepuneliui normaliai puslapiuko nesutvarkau o Tu klausi ar man lieko laiko sau pabuti su savimi.Man net su mylimuoju retai lieka laiko pabuti dviese ,pasikalbeti.Ech as jau pavargu.Toks jausmas,kad prazilsiu nesulaukus ir 30metu.Ir dar nezinau,kaip reiketu cetuka savo tinklapyje padaryti butu labai faina.Dabar galime bendrauti arba cia tik arba gali mane susirasti ICQ mano nr 210688795 arba mirce -mano nikas delfe.
Neuzmirsk Rusne taigi musu.Ir bendraukime taip kaip iseina
Atsakyti
Paziurejau tavo puslapiuka Lauriukui. Jis labai patobulejes wink.gif Sveikinu.

rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusne: 31 gegužės 2004 - 01:47
Rusne labutis,kaip čia sugalvojai ji pavartyti? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na tikrai esi šaunuolė.Smagu,kad mūsų nepamiršti.Kada ateisi į icą?.Jau nebesulaukiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ai rimtai ir dar ačiū už gražius žodžius labai stengiausi.
Atsakyti
SVEIKI, SAUNIAI JUS TEN PASITVARKET PUSLAPIUKA, MAN PATIKO.... thumbup.gif
KITA SAVAITE TIKIUOSI JAU PABENDRAUTI DAUGIAU, BET DAR PAKENTEKITE... sad.gif LINKEJIMAI VISAI JUSU SAUNIAI SEIMYNAI... smile.gif
Atsakyti
LABAS, PINGVINUKE,

Suprantu, kaip svarbu turėti suprantančių, palaikančių ( ir ne tik materialiai ) žmonių. Dažnai žodžiai, žinojimas, kad kažkur yra apie tave galvojančių, padaro mūsų kasdienybę šviesesne ir atsiranda naujų jėgų vėl keltis, eiti, vėl šypsotis ir vėl gyventi.
Aš neturiu tokios sudėtingos gyvenimo realybės, kaip kad tau tenka patirti.
Bandau tik įsivaizduoti. Tai, aišku ne adekvatu, bet suprantu, ką reiškia, kai nusisuka, nebendrauja anksčiau buvę artimi draugai ir giminės -kažkada taip buvo dėl mano ( dabar jau a.a. ) tėvelio staigios, bet labai ilgai trukusios ligos.
Kiek savyje reikia turėti dvasios tvirtumo ir optimizmo! To aš tau ir tavo šeimai labai nuoširdžiai linkiu!
Norėčiau tavo sūneliams prie progos atsiųsti kokią smulkmenėlę, tik man nėra patogu įdėti per autobuso vairuotojus - sunku prisitaikyti. Gal sugalvosiu kažkaip kitaip - retkarčiais mano bendradarbiai turi reikalų Šiauliuose.
Na, dar susi...rašysim!

Atsakyti
DIDELIS DAR KARTELĮ AČIŪ VISOMS NUOSTABIUOMS MAMYTĖMS,KURIOS VIS DAR MŪSŲ NEPAMIRŠTA IR PRISIMENA.O LAURIUKO BROLIUKAS VISGI ĮVEIKĖ STULBINANČIĄ KONKURENCIJĄ IR TAPO PILNATEISIS MUZIKOS MOKYKLĖLĖS PIRMOKAS.TIKIUOSI,KAI JIS UŽAUGS PAGROS KOKIĄ TITANIKO MELODIJĄ NE TIK SAVO MYLIMAM BROLIUKUI,BET IR MYLIMIEMS TĖVELIAMS,O GAL IR JUMS?
Atsakyti
pingvinuke ka mokaisi gal galeciau del mokslu ka padeti? literatura, uzrasais???Sveikinimai sunui istojus i mokykla. Mes irgi lankom muzikos mokykla, pirmaja bet konkursas pries akis, nes dar metai ikimokyklineje grupeje. Gal kuo galeciau padeti gyvenu siauliuose smile.gif
Atsakyti
Sveikinu, Pingvinuke,

Tai - puiki pradžia. Svarbu, kad tik noras neišblėstų. Sėkmės, lauksim žinių apie pasiekimus ir mažus džiaugsmelius.
Atsakyti