Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 07 12, 17:32)
I siltnami prinesiau ir prikabinejau ivairiu gelyciu,kaip kvepia siltnamis,negi bites neuzsuks pasiziureti. g.gif

Sakai ,kad ir šiltnamyje turi būti gražu thumbup.gif
juk mes juose beveik visą laisvalaikį praleidžiam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 12 liepos 2009 - 17:02
Visas siltnamis kvepia ciuobreliais ir dar tokia kvapnia gelyte geltonai zydi,bet bites neskrenda. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 12, 17:55)
Visas siltnamis kvepia ciuobreliais ir dar tokia kvapnia gelyte geltonai zydi,bet bites neskrenda. biggrin.gif

Bites galima prisikviesti padėliojus šiltnamyje tikro medaus. Truputį patepi medučiu juosteles ir pakabini keletą jų šiltnamyje...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 12 liepos 2009 - 19:07
Mano siltnaminiai
user posted image
Papildyta:
Siltnamisuser posted image
Atsakyti
labusikas 4u.gif

pas mane irgi jau miskas...vos beatkasu kaip prieit nuskabyt uglius nereikalingus doh.gif
bet jau geltona pomidoriuka radau yahoo.gif
Atsakyti
O tu padaryk kaip as liko lapai tik virsuneje,vietos atsirado pomidorams i valias. biggrin.gif
Atsakyti
mes valgom jau normaliai pomidorus rolleyes.gif mmm...skonis...jau taip pasiilgstu per ziema as jo.o vasara galiu nieko daugiau nevalgyt tik pomidorai + agurkelis + svoguniuko viska supjaustai ir daaaaug grietines...mmmm....seiles tysta blush2.gif
Atsakyti
As tai dar svieziu bulviu su kepsniukais nepamirstu prie darzoviu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 12, 19:51)
O tu padaryk kaip as liko lapai tik virsuneje,vietos atsirado pomidorams i valias. biggrin.gif

Nesiryžčiau taip nugenėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2009 07 12, 21:27)
Nesiryžčiau taip nugenėti  g.gif

As anksciau irgi bijodavau,bet dabar visada buna puikus derlius,todel pagal tam tikra principa juos palaipsniui isgeniu,lieka tik patys virsutiniai lapai.
Atsakyti
koks tas principas ?
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 12, 20:22)
Mano siltnaminiai
user posted image
Papildyta:
Siltnamisuser posted image

Vaizdelis neblogas,tikrai matosi sveikos gražios daržovės,ir agurkai nemaži 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laimiene @ 2009 07 12, 21:12)
mes valgom jau normaliai pomidorus  rolleyes.gif  mmm...skonis...jau taip pasiilgstu per ziema as jo.o vasara galiu nieko daugiau nevalgyt tik pomidorai + agurkelis + svoguniuko viska supjaustai ir daaaaug grietines...mmmm....seiles tysta  blush2.gif

Nu tik neerzink musų,dar tik laukiančių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(AveM @ 2009 07 12, 21:26)
As tai dar svieziu bulviu su kepsniukais nepamirstu prie darzoviu. biggrin.gif

čia irgi neblogai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2009 07 12, 23:19)
Vaizdelis neblogas,tikrai matosi sveikos gražios daržovės,ir agyrkai nemaži 4u.gif
Papildyta:

Nu tik neerzink musų,dar tik laukiančių biggrin.gif
Papildyta:

čia irgi neblogai thumbup.gif

Aš irgi nurėžiau lapus ,plikučiai pas mane ,nes per tankiai susodinau, odabar thumbup.gif
tiesa dar du agurkų daigus patalpinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 12 liepos 2009 - 22:23