Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 07 09, 19:03)
Pas mane irgi pomidorai su agurkais viename siltnamyje,bet atskirai,o jei tarpuose,tai ne nezinau.Pamegink,paskui pasakysi ir mums.

Gal ir teisybė,reikia pabandyti bigsmile.gif
Atsakyti
Siltnamis vel kaip miskas,atrodo jau ir netankiai sodinu,bet vel taip suaugo,jog pekla. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 09, 21:04)
Gal ir teisybė,reikia pabandyti bigsmile.gif

pas mane tarp pomidoru jau ir su agurkiukais.o koks derlius bus parodrs ateitis.
Atsakyti
Merginos HELP verysad.gif siltnamyje agurkus uzpuole, kazkokie vabaliuksciai, lyg ir voratinklis, ar tai gali buti kokie voratinkline erkute, ka man daryti, su kuo purksti?
gal kas susidurete su tokia beda?
Atsakyti
Aš darau česnako užpilą. Kai kur nors dedu česnaką jo liekanas apipilu vandeniu,palaikau savaitę ir tuo smirdalu purškiu


O mano šiltnamyje visada priekyje paprikos , iš abiejuų šonų pomiodorai, o gale agurkai.Tiesa, šiemet dar prieš galą pasodinau 6 baklažanus.Tai viskas auga puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
As siandien tik pasiziurejau i siltnami,o laiko tvarkyti neturejau,o jau reikia.Dar maciau skraido baltasis drugelis,butinai reikes pagauti ir ismesti,nes dar kirminu priveis.
Atsakyti
O man sūnus pridarė,palieku nakčiai atidara šiltnamį,o kas jam šovė į galva vakare nueiti ir uždaryti ,išvažiavom iš ryto ,net nepasižiūrėjau kad uždarytas,parvažiavau ir išsigandau temperatūra didžiausia,o vandens nuo kondesato ,gal nepasigaus kokios ligos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2009 07 10, 15:28)
Merginos HELP verysad.gif siltnamyje agurkus uzpuole, kazkokie vabaliuksciai, lyg ir voratinklis, ar tai gali buti kokie voratinkline erkute, ka man daryti, su kuo purksti?
gal kas susidurete su tokia beda?


pas mane buvo tas pats.. verysad.gif Tai voratinklinės erkutės. Išnaikinti jas labai sunku... doh.gif Todėl šiltnamyje agurkų nebeauginu, o pomidorų ir paprikų jos nepuola...
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2009 07 10, 15:28)
Merginos HELP verysad.gif siltnamyje agurkus uzpuole, kazkokie vabaliuksciai, lyg ir voratinklis, ar tai gali buti kokie voratinkline erkute, ka man daryti, su kuo purksti?
gal kas susidurete su tokia beda?


Jeigu dar nėra agurkėlių, tai vertėtų nupurkšti NeemAzal ar kokiu kitu akaricidu. NeemAzal gaunamas iš Indijoje augančio medžio sėklų, tai gal nėra toks labai kenksmingas, kaip kiti cheminiai preparatai.
Voratinklinės erkės labai nemėgsta drėgmės. Jeigu šiltnamyje kartu neauga pomidorai, reikėtų padidinti oro drėgnumą, erkės mažiau pultų.
Atsakyti
Tai agurkelius jau valgem, nupurskem dabar verysad.gif dabar laukiam ir zesim kas cia bus.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 09, 10:11)
Sveikutės,o jei tarpe tarp pomidorų pasodinčiau vieną agurko daigą,nemažas ir lauke būtų gaila sodinti,nes jau nemažus agurkiukus turi,ar nesipjaus kartu schmoll.gif

Labux, kadangi vasara jau beveik įpusėjo, tai lauke tikrai nieko neatsitiks g.gif
Atsakyti
I siltnami prinesiau ir prikabinejau ivairiu gelyciu,kaip kvepia siltnamis,negi bites neuzsuks pasiziureti. g.gif
Atsakyti