Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 07 07, 07:17)
Na nieko ir pomidorai,bet turejau uomenyje patys graziausi,tai serenciai.Tokie tvirti, ziedu daug,spalvu ivairiu.
As morkas irgi is lauko valgau.


rimtai??????? !!!!!!!!!!

tai kada pesejot? ot sudas daugiau nesesiu i siltnami schmoll.gif kazkaip lauke susivelinau,nieks zemes laiku neparuose aggressive.gif
Atsakyti
Darza sodinau apie geguzes viduri,nes buvo vis labai salta,kadangi pas mane juodzemis,tai anksti nelindau su sodinimu.O dabar jau is burokeliu saltibarscius darau,morkas po truputi retinu ir valgau.Na pati as nelabai megeja,bet vaikai noriai valgo sitas jaunikles morkytes. ax.gif
Atsakyti
Nu gi buvau vakar svečiuosna ir mačiau šiltnamį ,o jame gi pomidorai stovi beveik be lapų (tik pačioje viršūnėje) tai dar normalu, ale pasirodo , kad tas genėjimo darbas buvo padarytas per vieną kartą (iškarto visas šakas ir lapus nugenėjo) ir kasmet taip daro. tai kaip čia dabar yra ? Kas per kalbos apie nedaugiau nei po lapą per dieną skint???????/?
Nes jei galima ir taip , tai aš varau ir nuskutu pomidorus plikai dar šiandien bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 07 07, 11:22)
Nu gi buvau vakar svečiuosna ir mačiau šiltnamį ,o jame gi pomidorai stovi beveik be lapų (tik pačioje viršūnėje) tai dar normalu, ale pasirodo , kad tas genėjimo darbas buvo padarytas per vieną kartą (iškarto visas šakas ir lapus nugenėjo) ir kasmet taip daro. tai kaip čia dabar yra ? Kas per kalbos apie nedaugiau nei po lapą per dieną skint???????/?
Nes jei galima ir taip , tai aš varau ir nuskutu pomidorus plikai dar šiandien  bigsmile.gif



nu nepatarciau per karta viska nurezti,as ne po viena i diena,bet kai skabau pazastis tai po kelis lapus is apacios nuskinu.o ka tau tie lapai trukdo?

pas mane buna toks vaizdelis kaip aprasei rudeni,i pabaiga
Atsakyti
Kiekvienam augalui lapai atlieka maitinimo funkciją. Šaknys siurbia maisto medžiagas iš dirvos, bet lapuose vyksta fotosintezė - medžiagų skaidymas ir virsmas kitomis, maisto medžiagomis (kas norit, pasiskaitykit http://lt.wikipedia....ki/Fotosintezė )
Taip pat lapai yra augalo kėpavimo organas.

Tad ir lapų skabymas turi būti su protu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 07 liepos 2009 - 12:21
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 07 07, 12:22)
Nu gi buvau vakar svečiuosna ir mačiau šiltnamį ,o jame gi pomidorai stovi beveik be lapų (tik pačioje viršūnėje) tai dar normalu, ale pasirodo , kad tas genėjimo darbas buvo padarytas per vieną kartą (iškarto visas šakas ir lapus nugenėjo) ir kasmet taip daro. tai kaip čia dabar yra ? Kas per kalbos apie nedaugiau nei po lapą per dieną skint???????/?
Nes jei galima ir taip , tai aš varau ir nuskutu pomidorus plikai dar šiandien  bigsmile.gif

Pasirodykit ,kaip atrodysit schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės,o jei tarpe tarp pomidorų pasodinčiau vieną agurko daigą,nemažas ir lauke būtų gaila sodinti,nes jau nemažus agurkiukus turi,ar nesipjaus kartu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 09, 11:11)
Sveikutės,o jei tarpe tarp pomidorų pasodinčiau vieną agurko daigą,nemažas ir lauke būtų gaila sodinti,nes jau nemažus agurkiukus turi,ar nesipjaus kartu schmoll.gif

šiaip visur sako ir rašo, kad jie labai nesugyvena kartu, bet pati savo akyse mačiau kaip mano sodo kaimyno šiltnamis padalintas pomidorams ir agurkams ir auga jie puikiai - tik reikia nepamiršti, kad pomidorai mėgsta laistymą gausų, bet retą, o agurkai - atvirkščiai.
Aš prieš porą savaičių pasodinau kelis agurkus ūgtelėjusius su agurkiukais iš šiltnamio į lauką ir jie puikiai prigijo ax.gif - vakar jau skyniau agurkus lauke
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 09, 12:11)
Sveikutės,o jei tarpe tarp pomidorų pasodinčiau vieną agurko daigą,nemažas ir lauke būtų gaila sodinti,nes jau nemažus agurkiukus turi,ar nesipjaus kartu schmoll.gif


labukas 4u.gif

tikrai nepatarciau tarp pomidoru agurkeliu sodinti...lauke kisk kur nors....jau labai gerai auga ir ten....tuo labiau toks daznas lietutis, kaip dabar, tik i nauda jiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 07 09, 10:11)
Sveikutės,o jei tarpe tarp pomidorų pasodinčiau vieną agurko daigą,nemažas ir lauke būtų gaila sodinti,nes jau nemažus agurkiukus turi,ar nesipjaus kartu schmoll.gif

Pas mane vienoj siltnamio pusej auga pomidorai, o kadangi buvo dar biski vietos, tai pasodinau 4 agurkus salia. Nesipyksta jie nors lieciasi lapukai. Nezinau kaip tarp pomidoru ikist agurka, bet nemanau, kad katastrofa butu. Tik jiems trasos skirtingos naudojamos. O kadangi dauguma cia auginam beveik be trasu, tai gal nieko ir baisaus nebus.
Atsakyti
Pas mane irgi pomidorai su agurkais viename siltnamyje,bet atskirai,o jei tarpuose,tai ne nezinau.Pamegink,paskui pasakysi ir mums.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 09, 20:03)
Pas mane irgi pomidorai su agurkais viename siltnamyje,bet atskirai,o jei tarpuose,tai ne nezinau.Pamegink,paskui pasakysi ir mums.

pas mane tarpuose.jau zydi.vienus agurkus pasejau irgi salia pomidoru,bet siltnamio gale,o kiti priekyje.tai taip atrodo,kad seti kokios savaites skirtumu.parasysim kaip agurkai su pomidorais draugavo.
Atsakyti