Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(laimiene @ 2009 07 06, 11:41)
is ryto pafotkinau pasivaidenti  blush2.gif



thumbup.gif
o mano siltnami (pirma karta) uzpuole maras, per nakti nujuodavo lapai, uosviene sako, kad tie kurie uzmegsti dar prinoks doh.gif bet kazin kiek to derliau tebus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 06, 12:51)
Na kai perskaiciau komentara,tai taip juokiausi,tai man tada visai i pasaulio gala peskom. biggrin.gif

tada varom abi netaip liudna bus blush2.gif zodziu taip kvieciam visas i pomodoru zygi aplink pasauli nu arba iki berlyno kam patogiau lotuliukas.gif zygio trukme iki pirmo prisirpusio pomidoro.
Atsakyti
laimiene,šiltnamis su pomidorais thumbup.gif ,pas tave vienstiebiai ,gal ir man išskinti ,palikti po viena stieba,patarkit g.gif
Atsakyti
oi, kokios linksmuoles jus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

prasom irasyti ir mane i ta sarasa zygiui iki svieto galo pomidoru labui lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu uz pagyras. nu nustebinot kad pas jus blogesnis vaizdelis blink.gif

QUOTE(satanele @ 2009 07 06, 11:28)
laimiene,šiltnamis su pomidorais thumbup.gif ,pas tave vienstiebiai ,gal ir man išskinti ,palikti po viena stieba,patarkit g.gif



man patogiau po viena saka palikt,o ir pomidoras geriau aprupina vaisius maisto medziagom,bet kai kur palikau po dvi sakas,nes jau su ziedais buvo gaila buvo.

bet mama tai bamba "nebus derliaus is tokio tavo mandrumo" jin labai tankiai sodindavo,o ir saku palikdavo 2-3 ,tai sakau uztai ir nebudavo niekad JOKIO derliaus pas tave,mazas vedinimas,maisto medziagu stygius.as dabar vadovaujuosi-geriau maziau-bet uztikrintai. ir mamos i siltnami nebeleidziu,dabar bijo net nusiskint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 06 liepos 2009 - 12:48
QUOTE(laimiene @ 2009 07 06, 13:48)
aciu uz pagyras. nu nustebinot kad pas jus blogesnis vaizdelis  blink.gif
man patogiau po viena saka palikt,o ir pomidoras geriau aprupina vaisius maisto medziagom,bet kai kur palikau po dvi sakas,nes jau su ziedais buvo gaila buvo.

bet mama tai bamba "nebus derliaus is tokio tavo mandrumo" jin labai tankiai sodindavo,o ir saku palikdavo 2-3 ,tai sakau uztai ir nebudavo niekad JOKIO derliaus pas tave,mazas vedinimas,maisto medziagu stygius.as dabar vadovaujuosi-geriau maziau-bet uztikrintai. ir mamos i siltnami nebeleidziu,dabar bijo net nusiskint  biggrin.gif

Labai super atrodo thumbup.gif Nieko, man tai močiutė pasakė, "iš tų tavo mandrų pomidorų aš 100 litrų pomidorų sulčių nepadaryčiau" biggrin.gif Ale ji teisi, iš savo gigantiško pomidoryno tiek ir prispaudžia smile.gif
Atsakyti
As kaip visada nespeju,tai pas mane vis gaunasi snipstas patampa trys sakos. biggrin.gif
Oho,kiek atsirado norinciu keliauti.Palaukiam gal merginos kelione ides prinokusiu pomidoru. biggrin.gif
Atsakyti
katik gryzau is siltnamio karsta.gif ,nudralinau lapu kruva,dabar visai kitaip atrodo,dar zadejau palieti,bet turbut geriau rytoj, kad ant svieziu zaizdu nepatektu infekcija,ania? (kazkur girdejau blush2.gif )

jau ir morkos siltnamyje pirsciuko storumo ax.gif
Atsakyti
O mano siltnamyje patys graziausi,tai serenciai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 06, 21:43)
O mano siltnamyje patys graziausi,tai serenciai. biggrin.gif

Na jau nenusivertink,neblogi tavo pomidorai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(laimiene @ 2009 07 06, 17:30)
katik gryzau is siltnamio  karsta.gif  ,nudralinau lapu kruva,dabar visai kitaip atrodo,dar zadejau palieti,bet turbut geriau rytoj, kad ant svieziu zaizdu nepatektu infekcija,ania? (kazkur girdejau  blush2.gif )

jau ir morkos siltnamyje pirsciuko storumo  ax.gif

O aš jau valgau savo morkas iš lauko bigsmile.gif
Atsakyti
Na nieko ir pomidorai,bet turejau uomenyje patys graziausi,tai serenciai.Tokie tvirti, ziedu daug,spalvu ivairiu.
As morkas irgi is lauko valgau.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 06, 16:09)
As kaip visada nespeju,tai pas mane vis gaunasi snipstas patampa trys sakos. biggrin.gif
Oho,kiek atsirado norinciu keliauti.Palaukiam gal merginos kelione ides prinokusiu pomidoru. biggrin.gif

gal nereikia blush2.gif erzinti pomidoru istroskusias.galimas netiketas uzpuolimas lotuliukas.gif nieko uzaugs pas visas tik kantrybes reikia.ankstyvo derliaus turetojos jau bus suvalgiusios,o mes tik pradesim valgyt thumbup.gif
Atsakyti