Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(žostautė @ 2009 07 03, 21:15)
KLausykit, o kaip žinot, kada jau laikas mulčiuotus augalus laistyt?  unsure.gif  Prakapstot mulčią ir žiūrit? Aš mat noriu dilgelėm apmulčiuot, tai nebus labai smagu krapštinėt nuo visur biggrin.gif



as apmulciavus siaudais,praskleidziu ir paziuriu,o dilgeles su pirstine praskleik ar kokiu pagaliuku.


as jau nuskyniau 6 raudonus pomidorus,taip smagu rolleyes.gif o jau skonis...mmm....ir po daug metu nesekmingo auginimo uzaugo normalus, sveiki vaisiai!!!! o visi juokesi-ka cia issidirbineji su tais siaudais, kam taip retai susodinai ir t.t. o daba va as jiem tongue.gif

uztat agurku neturiu verysad.gif lauke supuvo seklos per ta lietu doh.gif sodinsiu is naujo(jau sudygo dezutese) ,gal spes kiek uzaugti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 07 05, 23:26)
as jau nuskyniau 6 raudonus pomidorus,taip smagu  rolleyes.gif o jau skonis...mmm....


oi, kaip fainiai wub.gif wub.gif sveikinu su derliumi 4u.gif

tai jau dabar turesi pasidalint patirtimi ir visais burtais ka darei lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne nezinau,gal kokia margancovke nupursk dilgeles pries mulciuodama,o tai privarysi dar kokiu amaru.
Atsakyti
Mus džiugina Mashotka,dovanodama nedidelius, ber raudonus ir pakankamai daug vaisių..Kiti, net ir ankstyvi, tingi nokinti vaisius. Sėklai jau atrinkta. Dar kažkiek ir prasidės masiškai. Tik visada norisi turėti anksčiau.
Šiemet vėliau pomidorai pradėjo nokti. Ar čia metai, ar šeimininkė kalta..kažkas..
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 07 06, 09:55)
Mus džiugina Mashotka,dovanodama nedidelius, ber raudonus ir pakankamai daug vaisių..Kiti, net ir ankstyvi, tingi nokinti vaisius. Sėklai jau atrinkta. Dar kažkiek ir prasidės masiškai. Tik visada norisi turėti anksčiau.
Šiemet vėliau pomidorai pradėjo nokti. Ar čia metai, ar šeimininkė kalta..kažkas..

Ar sėklyčiu turėsit pardavimui,nusipirkčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 07 06, 08:55)
Mus džiugina Mashotka,dovanodama nedidelius, ber raudonus ir pakankamai daug vaisių..Kiti, net ir ankstyvi, tingi nokinti vaisius. Sėklai jau atrinkta. Dar kažkiek ir prasidės masiškai. Tik visada norisi turėti anksčiau.
Šiemet vėliau pomidorai pradėjo nokti. Ar čia metai, ar šeimininkė kalta..kažkas..

Ryskiai , kad metai tongue.gif , nes pas mane irgi visi pomidorai aplipe zaliais dideliais pomidorais ir zaliuoja kokia trecia savaite. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2009 07 05, 22:42)
oi, kaip fainiai  wub.gif  wub.gif  sveikinu su derliumi  4u.gif

tai jau dabar turesi pasidalint patirtimi ir visais burtais ka darei  lotuliukas.gif


ai va tokie ir burtai,perskaiciau "Protingas siltnamis" ir vadovavausi tuo. blush2.gif

QUOTE(Regila @ 2009 07 06, 08:55)
Mus džiugina Mashotka,dovanodama nedidelius, ber raudonus ir pakankamai daug vaisių..Kiti, net ir ankstyvi, tingi nokinti vaisius. Sėklai jau atrinkta. Dar kažkiek ir prasidės masiškai. Tik visada norisi turėti anksčiau.
Šiemet vėliau pomidorai pradėjo nokti. Ar čia metai, ar šeimininkė kalta..kažkas..


aisku kad metai kalti ,juk nebuvo saules kuri laika. pasilde va ir pradejo nokti pas mane.
Atsakyti
is ryto pafotkinau pasivaidenti blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Atsakyti
Labai faini pomidorai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 07 06, 11:41)
is ryto pafotkinau pasivaidenti  blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Oi kaip fainai,kaip ir pas mane.Tik kas įeina,sako kaip kaime ,tvarte ant šieno biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 07 06, 12:41)
is ryto pafotkinau pasivaidenti  blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

maniskiams iki tokio vaizdo kaip peskom iki berlyno lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Na kai perskaiciau komentara,tai taip juokiausi,tai man tada visai i pasaulio gala peskom. biggrin.gif
Atsakyti