Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Vessta @ 2010 02 24, 15:48)
telefono neturiu, jie pas mus ant posukio i sodus stovi ir mesla pardavineja kiekviena rudeni, jei pavasari stoves, butinai paklausiu ir parasysiu.

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 02 24, 15:48)
telefono neturiu, jie pas mus ant posukio i sodus stovi ir mesla pardavineja kiekviena rudeni, jei pavasari stoves, butinai paklausiu ir parasysiu.

O prie kokių sodų paradvinėja, aš kai pasakiau giminaitei, tai ta manim nepatikėjo, sako negali būt kad taip pigei. Nors iš kitos pusės tai tas mėšlas tiek ir tevertas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2010 02 25, 16:57)
O prie kokių sodų paradvinėja, aš kai pasakiau giminaitei, tai ta manim nepatikėjo, sako negali būt kad taip pigei. Nors iš kitos pusės tai tas mėšlas tiek ir tevertas g.gif


ant posukio i Rastinėnus. Ten daug masinukiu ir su priekabom stovi, tiek pauksciu tiek arklio meslas kainavo po 8 lt. uz maisa. Tikrai zinau, nes pati pirkau ir dar iki namu atveze, nors tik 5 maisus pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 02 25, 18:01)
ant posukio i Rastinėnus. Ten daug masinukiu ir su priekabom stovi, tiek pauksciu tiek arklio meslas kainavo po 8 lt. uz maisa. Tikrai zinau, nes pati pirkau ir dar iki namu atveze, nors tik 5 maisus pirkau ax.gif

Aišku, ji matai rokantiškių pusėj targavoja ir vienintelė kuri deda į maišus, tai turbūt tokia kaina ir yra pas ją.
Atsakyti
QUOTE(Ginta. @ 2010 02 25, 18:08)
Aišku, ji matai rokantiškių pusėj targavoja ir vienintelė kuri deda į maišus, tai turbūt tokia kaina ir yra pas ją.

smile.gif kada jus pirkot?pazistama vieta,bet nemaciau.. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri lauke pasidarote mini šiltnamiukus , paprikoms, pomidorams
Atsakyti
Balsiuose kiekvieną rudenį ir pavasarį pardavinėja mėšlą maišuose ,būna arklių ,karvių ir paukščių.Aš pirkau rudenį,bet kainos neatsimenu ax.gif Tik pamenu, kad pigiausias paukščių.
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 25, 20:25)
smile.gif kada jus pirkot?pazistama vieta,bet nemaciau.. schmoll.gif

Man ji taip dave kibiriuką, o kada ir kaip parduoda nežinau, jeigu reiks kam galiu pasiteiraut, kiek žinau aplinkiniams irgi atveža. Pas ją yra karvės mėšlas.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 26, 21:27)
Sveikutės, gal kuri lauke pasidarote mini šiltnamiukus , paprikoms, pomidorams

mane irgi domina-tik šiltnamiukas agurkams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 19, 21:56)
Man sarmata blush2.gif As net is rudens siltnamio nesusikasus, tai gal mano vabaliukai smagiai perziemojo po zeme g.gif Ka dabar reiks daryt, patarkit doh.gif  mirksiukas.gif

Nesusikasiau ir aš išrudens g.gif bet šaltukas išaldė gal parazitus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2010 02 26, 22:44)
Balsiuose kiekvieną rudenį ir pavasarį pardavinėja mėšlą maišuose ,būna arklių ,karvių ir paukščių.

Šiandien Senukuose pirkau organines ekologiškas trąšas,pagamintas iš paukščių mėšlo Olnadijoje.Ir labai ne daug kainuojančios. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 27, 19:33)
Šiandien Senukuose pirkau organines ekologiškas trąšas,pagamintas iš paukščių mėšlo Olnadijoje.Ir labai ne daug kainuojančios. g.gif

Tom filips turi pigiau.
Atsakyti