Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

smile.gif tos saskes yra pirkti senukuose,ermitaze.senukuose prie agro pleveliu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 20, 16:25)
Aš šiemet bandysiu , jei bus praneštos šalnos ,iš agroplėvelės mini šiltnamiuką padaryti pačiame šiltnamyje, nes juk augaliukai bus dar maži, čia anytos draugė taip daro daug metų, ir pasiteisino thumbup.gif

Aš taip pat šiltnamyje padarau priedangą iš agroplėvelės,net ir esant nedidelėms šalnoms nei pomidorai, nei paprika nenukenčia.O dieną jei būna šilta,nudengiu viršų.Daigeliai truputį užsigrūdina.
Atsakyti
smile.gif kokiu budu jus ta priedanga siltnamyje darot?ar panaudojat kokius kuoliukus,ar lankus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 20, 18:37)
smile.gif kokiu budu jus ta priedanga siltnamyje darot?ar panaudojat kokius kuoliukus,ar lankus blush2.gif

Į žemę įsmeigiu kuoliukus.Iš visų keturių pusių apsuku agroplėvelę,iš vienos pusės visada palieku priėjimą,kad nesunkiai atsidengtų,viršų uždengiu atskirai.Stengiuosi nepadaryti aukštos priedangos,žemesnėje priedangoje naktimis daigeliams būna šilčiau.Jei diena šilta ir saulėta,agroplėvelę visai nuimu kad šviesos ir oro daugiau gautų. Nesudėtinga,tik va, toks "žaidimas" gaunasi,ryte atidengi,vakare vėl eini uždengt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 20, 18:37)
smile.gif kokiu budu jus ta priedanga siltnamyje darot?ar panaudojat kokius kuoliukus,ar lankus blush2.gif

Mano remontantinės braškės šiltnamyje ir per žiemą agroplėvele uždengtos.Gal ankščiau pavasarį atsigaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 20, 17:26)
Aš taip pat šiltnamyje padarau priedangą iš agroplėvelės,net ir esant nedidelėms šalnoms nei pomidorai, nei paprika nenukenčia.O dieną jei būna šilta,nudengiu viršų.Daigeliai truputį užsigrūdina.

Tkrai geras daiktas ir mano isbandytas Sutikrinau ta sodininko kalendoriu su savuoju ir atitinka pirmyn seti pamidoru biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 20, 19:01)
Į žemę įsmeigiu kuoliukus.Iš visų keturių pusių apsuku agroplėvelę,iš vienos pusės visada palieku priėjimą,kad nesunkiai atsidengtų,viršų uždengiu atskirai.Stengiuosi nepadaryti aukštos priedangos,žemesnėje priedangoje naktimis daigeliams būna šilčiau.Jei diena šilta ir saulėta,agroplėvelę visai nuimu kad šviesos ir oro daugiau gautų. Nesudėtinga,tik va, toks "žaidimas" gaunasi,ryte atidengi,vakare vėl eini uždengt rolleyes.gif

smile.gif tai gerai, o kada jus pom.daigus jau pernesat i siltnami g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 20, 20:26)
smile.gif tai gerai, o kada jus pom.daigus jau pernesat i siltnami g.gif

Kad labai nevienodai...žiūrint koks oras. Vienais metais nešiau pomidorus "prasivėdint" kovo pabaigoje,lauke sniego buvo,bet šiltnamyje buvo labai šilta.Bet vakare su visais vazonais ir dėžėm parkeliavau namo,nerizikavau palikt nakčiai.

Jei šis pavasaris bus šiltas,maždaug balandžio mėnesio pabaigoje jau sodinsiu į šiltnamį.
Atsakyti
smile.gif pameginsiu ir as taip siemet rolleyes.gif tuomet pomidorus reiketu jau suseti si men. g.gif na ,ir kt.dali veliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 20, 19:16)
Mano remontantinės braškės šiltnamyje ir per žiemą agroplėvele uždengtos.Gal ankščiau pavasarį atsigaus? g.gif

Aš manau kad paankstins, nes lauke visada plotelį uždengiu, tai dviem savaitėm anksčiau sulaukiam uogų bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif na,kaip siltnamiai laikosi smile.gif as vakar sniega nuvaliau..vaje kiek buvo susirinke.. doh.gif na,o sniegas viduj laikosi,matyt saulutes reikia.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 02 21, 20:32)
smile.gif na,kaip siltnamiai laikosi smile.gif as vakar sniega nuvaliau..vaje kiek buvo susirinke.. doh.gif na,o sniegas viduj laikosi,matyt saulutes reikia.. rolleyes.gif


Patarimas visoms iš savo patirties doh.gif Sniegą nuo šiltnamių stogų tikrai reikia nuvalyti mirksiukas.gif šiemet vienas mano šiltnamio stogas neatlaikė sniego svorio ir įlūžo doh.gif , tai vakar valėm sniegą nuo antrojo, kad neištiktų toks pat likimas tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti