Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Bomba @ 2010 02 20, 11:34)
ar dar nelaikas setis pomidoru ant palangiu ?
o sieros dumadeze ruko gal pora valandu, o akis griauze siltnamyje jauciu gera para  ax.gif

Kiek girdejau kovo pradzioj, vidury..

Kiek mokejot uz ja? Ir kur pirkot? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, sodininkės 4u.gif
Artėja pavasaris, pradėsime krutėti judėti savo daržuose, kiemuose, sodybose...

Gal sudomins mūsų siūlomos paslaugos ax.gif

Gaminame ir pastatote:
Įvairios konstrukcijos šiltnamius, pavėsines, pastoges ir kitas panašias konstrukcijas pagal Jūsų pageidavimą 4u.gif

Mus rasite ČIA arba čia: mūsų gaminių pavyzdžiai .


Atsakyti
Merginos, klausykit, o ta saske, kaip nors nepaveikia metalo, kazki jei pakurciau ja metaliniam siltnami ar nieko neatsitiktu?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 20, 11:27)
Merginos, klausykit, o ta saske, kaip nors nepaveikia metalo, kazki jei pakurciau ja metaliniam siltnami ar nieko neatsitiktu?
smile.gif

au aliuminio rėmais - negalima. Apie kitus nežinau, reiktų pačios dūmšaškės instrukciją paskaityt wink.gif
Atsakyti
Žiūrekit sodininko kalendoriu Man rodos kad se sav kaskure diena reike pomidorus sėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 20 vasario 2010 - 12:48
va ka radau, tik nesugalvoju, kas yra pomidorai lotuliukas.gif ar Lapinės, vaisinės, uoginės daržovės ? doh.gif

sodininko kalendorius

Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 02 20, 12:27)
Merginos, klausykit, o ta saske, kaip nors nepaveikia metalo, kazki jei pakurciau ja metaliniam siltnami ar nieko neatsitiktu?
smile.gif

Mano šiltnamis metalinis,kasmet dezifekuoju su tom šaškėm.Viskas ten gerai, man net neatėjo į galvą kad metalui kas nutiktų....nebent bombą padėtum....
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 19, 21:56)
Man sarmata blush2.gif As net is rudens siltnamio nesusikasus, tai gal mano vabaliukai smagiai perziemojo po zeme g.gif Ka dabar reiks daryt, patarkit doh.gif  mirksiukas.gif

Mano vienas irgi liko nesukastas.Tai dumplainiai savaime pasisės pavasarį,neimu į galvą. mirksiukas.gif

QUOTE(Bomba @ 2010 02 20, 11:34)
ar dar nelaikas setis pomidoru ant palangiu ?

Mano ankstyvieji jau sudygo.Reikia žiūrėti ant pokelio ką rašo.Pas mane bent dviejų rūšių rašo kad sėti vasario mėnesį. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 vasario 2010 - 14:21
QUOTE(IngridaB @ 2010 02 20, 14:20)
Mano vienas irgi liko nesukastas.Tai dumplainiai savaime pasisės pavasarį,neimu į galvą. mirksiukas.gif
Mano ankstyvieji jau sudygo.Reikia žiūrėti ant pokelio ką rašo.Pas mane bent dviejų rūšių rašo kad sėti vasario mėnesį. g.gif


o tai ankstyvuosius kada i siltnami isnesit ?
juk balandzio gale dar gali buti salnu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2010 02 20, 15:22)
o tai ankstyvuosius kada i siltnami isnesit ?
juk balandzio gale dar gali buti salnu ?  g.gif

O čia jau nuo dievulio malonės priklausys. g.gif Vienais metais sodinau su žiedais ir pomidoriukais užmegztais.Jei ką balkone įstiklintame palaikysiu,kol šalnos baigsis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 02 20, 14:09)
Mano šiltnamis metalinis,kasmet dezifekuoju su tom šaškėm.Viskas ten gerai, man net neatėjo į galvą kad metalui kas nutiktų....nebent bombą padėtum....


Va, tai ir man reiks tada uzduminti butinai smile.gif
Atsakyti
Aš šiemet bandysiu , jei bus praneštos šalnos ,iš agroplėvelės mini šiltnamiuką padaryti pačiame šiltnamyje, nes juk augaliukai bus dar maži, čia anytos draugė taip daro daug metų, ir pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti