Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Mirabele @ 2010 02 04, 23:15)
Turi net 3 siltnamius? bigsmile.gif Baltai pavydziu.. mirksiukas.gif

smile.gif vienas mano asmeninis, du tevu, bet visuose karaliauju(agurkinis, pomidorinis ir misrus)
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 02 04, 23:26)
smile.gif vienas mano asmeninis, du tevu, bet visuose karaliauju(agurkinis, pomidorinis ir misrus)

Bandysiu siais metais issikovot antra siltnami, jei pavyks. Mano vyras man ruosia valentino dienai staigmena, o as jam sakau, jei jau taip mane myli, pastatyk man antra siltnami ir pirma prailgink. Apsales sedejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 02 04, 23:26)
smile.gif vienas mano asmeninis, du tevu, bet visuose karaliauju(agurkinis, pomidorinis ir misrus)

oho,kokia siltnamiu karaliene thumbup.gif

QUOTE(Mirabele @ 2010 02 04, 23:34)
Bandysiu siais metais issikovot antra siltnami, jei pavyks. Mano vyras man ruosia valentino dienai staigmena, o as jam sakau, jei jau taip mane myli, pastatyk man antra siltnami ir pirma prailgink. Apsales sedejo lotuliukas.gif

lotuliukas.gif turbut nustebo,kad moteriai nei kvepalu nereikia,nei naujos rankines,o tik...siltnamio biggrin.gif as ziuriu jau irgi pradedu kokia proga praktisku dovanu prasyti bigsmile.gif tokiu is sodo-darzo operos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 02 04, 23:34)
Bandysiu siais metais issikovot antra siltnami, jei pavyks. Mano vyras man ruosia valentino dienai staigmena, o as jam sakau, jei jau taip mane myli, pastatyk man antra siltnami ir pirma prailgink. Apsales sedejo lotuliukas.gif

lotuliukas.gif geras ultimatumas. Mes kai vaziuojam kur nors ir pamatau diiiiideli siltnami ar siltnamius tai sakau noriu sitokiu ir jau vasarai issikeliu su visa lova ten gyvent lotuliukas.gif nebematytumet
Atsakyti
QUOTE(kamzelka @ 2010 02 04, 23:40)
oho,kokia siltnamiu karaliene  thumbup.gif
lotuliukas.gif turbut nustebo,kad moteriai nei kvepalu nereikia,nei naujos rankines,o tik...siltnamio  biggrin.gif as ziuriu jau irgi pradedu kokia proga praktisku dovanu prasyti  bigsmile.gif tokiu is sodo-darzo operos smile.gif

Jo.. Duokit mums tik kauptuku, grebliuku ir neliskit i akis kai su jais darbuojames biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 02 04, 23:49)
lotuliukas.gif geras ultimatumas. Mes kai vaziuojam kur nors ir pamatau diiiiideli siltnami ar siltnamius tai sakau noriu sitokiu ir jau vasarai issikeliu su visa lova ten gyvent lotuliukas.gif nebematytumet

Kas sveciuose gelemis grozisi, o kas pomidorais lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės , ar jau dezinfekuojat šiltnamius g.gif
Atsakyti
Aš vieną sieros šaškę padegiau rudenį, kai viską nuėmiau. Turiu dar vieną, reiktų kada padegt, bet, kad šiltnamis iki pusės prikrautas sniego, MB kiek persistengė, kiek kieme kasė sniegą,tai visą ir sutempė į šiltnamį doh.gif .
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
O ne per anksti dar dezinfekuot? g.gif
Atsakyti
smile.gif kiek laiko pas jus ta sieros saske dumijo?mes meginom anksciau,tai minute padumijo ir viskas g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2010 02 19, 20:59)
Sveikutės , ar jau dezinfekuojat šiltnamius g.gif


man parduotuveje kaip alternatyva sieros shashkei pasiule ishpurksti visa shiltnami su mishiniu skirtu shiltnamiu balinimui ir dezinfekcijai (sake kaip anksciau vadinosi , bet pamirshau- zinau kad sodininkai toki mishini naudoja, su variu )
Atsakyti
Man sarmata blush2.gif As net is rudens siltnamio nesusikasus, tai gal mano vabaliukai smagiai perziemojo po zeme g.gif Ka dabar reiks daryt, patarkit doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ar dar nelaikas setis pomidoru ant palangiu ?
o sieros dumadeze ruko gal pora valandu, o akis griauze siltnamyje jauciu gera para ax.gif
Atsakyti