Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*Inga:) @ 2010 01 26, 11:22)
Kažką panašaus mačiau  Tomas filipse. lyg granulės buvo g.gif . Taip, kad kas moka suktis ir š... sugeba parduot lotuliukas.gif
O šiaip aš dilgėlių arba taukės raugu tręšiu, nes gyvulių taip pat neturim.


O kaip daromas tas dilgėlių raugas?

Dar norėjau paklausti, ar kuo nors purškiate pomidorus profilaktiškai nuo ligų? Mano pomidorai kiekvienais metais pūti pradeda, gal dėl to, kad šiltanamio nedezinfekuoju? Bet pernai šiltanamį perkėlėm į kitą vietą, naują plėvelę užtraukėm ir vis tiek supuvo.
Atsakyti
QUOTE(meškinija96 @ 2010 01 25, 16:19)
Mergaitės,gal ir kvailas klausimas,bet iš kur jūs to mėšlo gaunat, kur perkat,  wub.gif  ,niekada dar neteko pirkti šio produkto , Maksimoj tai nė.  lotuliukas.gif

yra parduotuvėse, granulių pavidalu tongue.gif Rudenį TP pirkau.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2010 01 26, 12:59)
O kaip daromas tas dilgėlių raugas?

Dar norėjau paklausti, ar kuo nors purškiate pomidorus profilaktiškai  nuo ligų? Mano pomidorai kiekvienais metais pūti pradeda, gal dėl to, kad šiltanamio nedezinfekuoju? Bet pernai šiltanamį perkėlėm į kitą vietą, naują plėvelę užtraukėm ir vis tiek supuvo.


va cia visa tema apie naturalius dalykelius, tik gaila kad sudubliavo, tai mano tema prasideda nuo antro puslapio. verysad.gif
http://www.supermama...howtopic=439721
Nesvarbu, kad jus perstatet siltnami i kita viena, bet jei nedezinfekuojat visi "geriai" tuno karkase, ji reikia dezinfekuot... ax.gif yra dumine saske, as plaunu su kalio permaganato tirpalu, zemei dezinfekuot seja garstycias
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif
Labai noriu junktis prie jusu burio, aisku jei priimsit blush2.gif Pas mane irgi yra siltnamis, jame tik antri metai kai sodinsiu pomidorus, o kita zadam pasistatyti, agurkams ir paprikoms. Praeitais metais viska sodinau kartu (pomidorus, agurkus), tai ne kas ir gavosi unsure.gif Labai noreciau prisijunkti i jusu ukiska seimynele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 01 27, 11:01)
Labas rytas mergaites 4u.gif
Labai noriu junktis prie jusu burio, aisku jei priimsit blush2.gif Pas mane irgi yra siltnamis, jame tik antri metai kai sodinsiu pomidorus, o kita zadam pasistatyti, agurkams ir paprikoms. Praeitais metais viska sodinau kartu (pomidorus, agurkus), tai ne kas ir gavosi unsure.gif Labai noreciau prisijunkti i jusu ukiska seimynele  smile.gif



prasom prasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2010 01 27, 20:38)
prasom prasom  4u.gif

Aciu uz priemima 4u.gif

Gal kas esat bande ramuneliu nuovira kaip augimo stimuliatoriu? Skaiciau, kad labai gerai palaistyti daigus ir apskritai norint paskatinti augima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 01 27, 21:45)
Aciu uz priemima 4u.gif

Gal kas esat bande ramuneliu nuovira kaip augimo stimuliatoriu? Skaiciau, kad labai gerai palaistyti daigus ir apskritai norint paskatinti augima smile.gif

g.gif pirma karta girdziu apie ramuneles, kad laistyt dilgeliu arbata vietoj stimuliatoriaus tai zinom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 01 27, 23:25)
g.gif pirma karta girdziu apie ramuneles, kad laistyt dilgeliu arbata vietoj stimuliatoriaus tai zinom 4u.gif

Siais metais butinai isbandysiu, pasiziuresiu kaip veiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 01 27, 23:45)
Siais metais butinai isbandysiu, pasiziuresiu kaip veiks smile.gif

o kur jus skaitet apie ramuneles?gal galit nurodyt saltini?butu idomu pasiskaityt

taip pat kvieciu uzsukti i sia tema: http://www.supermama...howtopic=439721
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 27 sausio 2010 - 23:04
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 01 27, 23:54)
o kur jus skaitet apie ramuneles?gal galit nurodyt saltini?butu idomu pasiskaityt

taip pat kvieciu uzsukti i sia tema: http://www.supermama...howtopic=439721

Rytoj uzrasysiu knygos pavadinima, ten daug visokiausiu patarimu ir ne tik sodo tema. Siaip knyga thumbup.gif Galeciau gal net ir nuskanuot, jei kam idomu bus mirksiukas.gif
Ta temuke jau pas mane favorituose mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai įdomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirabele @ 2010 01 28, 01:46)
Rytoj uzrasysiu knygos pavadinima, ten daug visokiausiu patarimu ir ne tik sodo tema. Siaip knyga thumbup.gif Galeciau gal net ir nuskanuot, jei kam idomu bus mirksiukas.gif
Ta temuke jau pas mane favorituose mirksiukas.gif

butu labai gerai jei nesunku ir negaila tai nuskenuokit 4u.gif
Atsakyti