Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(AveM @ 2009 11 30, 21:47)
Teko gerti,kokia kaina.As akyse neesu maciusi kas tai per dalykelis. biggrin.gif

Teko gerti , nes kur aš dirbu yra tas skyrius , 50ml apie 3litus
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 11 29, 21:50)
O man MB į šiltnamį prineša balandžių mėšlo(šito gėrio turim per akis biggrin.gif ) perkasa, ir auginam pomidorus thumbup.gif dar yra komposto krūva, tai pamaišom perpuvusios žemės smile.gif

Tai balandžius auginate?
Atsakyti
Čia MB pomėgis smile.gif turėjo apie 120 balandžių, bet po truputį mažina, tai to gėrio šiltnamiui per akis biggrin.gif

Aš apie 18val. iš MB pašto parašiau tau dėl pomidorų sėklyčių, tik nenurodžiau temos doh.gif gal todėl ir pirmą kartą negavai, galvojai, šlamštas čia koks
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 12 06, 20:48)
Čia MB pomėgis smile.gif turėjo apie 120 balandžių, bet po truputį mažina, tai to gėrio šiltnamiui per akis biggrin.gif

Aš apie 18val. iš MB pašto parašiau tau dėl pomidorų sėklyčių, tik nenurodžiau temos doh.gif gal todėl ir pirmą kartą negavai, galvojai, šlamštas čia koks
biggrin.gif

Gavau gavau ,tik v apati laukiu ir dar mėnesiuką teks palaukti.Ir parašykite dar tos mamytės,kurios prašė daigų užauginti,tai kiek jų reiktų ir tt.dar aišku anksti,bet jau truputį planuoju.
Atsakyti
kaip šiltnamį panaudojate žiemos metu?
Aš, kai prasideda šalčiai-užkasu maišus morkų ir burokėlių-išsilaiko liuks clap.gif ,
kaip ką tik iškastos iš daržo.
Atsakyti
Aš nieko nedarau ax.gif
MB apkasė mešlą ir palikom iki kovo, tada ridikus, salotas sėsiu cool.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif as cia naujoke, siltnami jau statom tada jau lauksiu pavasario blush2.gif nelabai as tuose siltnamiuose gaudausi, sakykit sejta pacios ar perkat daigus pomidoru, papriku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fa: 07 gruodžio 2009 - 13:18
QUOTE(*GREISI* @ 2009 12 06, 21:00)
Gavau gavau ,tik v apati laukiu ir dar mėnesiuką teks palaukti.Ir parašykite dar tos mamytės,kurios prašė daigų užauginti,tai kiek jų reiktų ir tt.dar aišku anksti,bet jau truputį planuoju.

Tai gerai, kad gavai, jau ramiau bigsmile.gif

Palauksim sėklyčių, juk laiko dar yra 4u.gif


Fa, daigiukus visada auginu pati thumbup.gif perku sėklytes, kurios man patinka ir auginu thumbup.gif

Pas mus šiltnamis ir tuščias, tik MB laiko kelis maišus su grūdais šernams biggrin.gif
Atsakyti
Aga pati tai pati, o as dabar vargstu juk apie pomidoru rusys nieko neismanau blush2.gif blush2.gif blush2.gif zinau tik tos maziuliukus ir jauciasirdzius, nes mama augino visa laik tokius biggrin.gif ech neturejau bedos isitaisiau siltnami blush2.gif
Atsakyti
Niežti nagučiai , paimti sėklytes ir kišti į žemę lotuliukas.gif
Atsakyti
Kantrybės, kantrybės biggrin.gif jei jau nori kišt nagučius, tai kokią pipirnę pasodink thumbup.gif bus vitaminų bigsmile.gif ir nauda bus, ir nagučius žemėje palaikysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 12 07, 19:18)
Kantrybės, kantrybės biggrin.gif jei jau nori kišt nagučius, tai kokią pipirnę pasodink  thumbup.gif bus vitaminų bigsmile.gif ir nauda bus, ir nagučius žemėje palaikysi biggrin.gif

Gera mintį daviai , kaip tik turiu jų sėklų thumbup.gif
Atsakyti