Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Na pas mane dilgeliu,tai priekaba galiu prikrauti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 07 04, 14:45)
Na pas mane dilgeliu,tai priekaba galiu prikrauti. biggrin.gif

Pabandžiau šunį vedžiodama ir dilgėlių pasiskabyt, bet reiks eit su gumine pirštine aiškiai, nes visa apsidilginau biggrin.gif O jų daug reikia.... Dar ir tokių beveik blush2.gif nužydėjusių taukių pasiskabiau, guli, apvytinėja rolleyes.gif
Atsakyti
Na ne nezinau,kai pas mane ju ivalias,tai pamerkiau didziuli glebi.Bet tada koncentratas reikia skiesti,o jei nedaug,tai paprastai galima laistyti neskiedus.
Atsakyti
Kas kiek laiko laistot su dilgėlėm ,aš laistydavau su kiekvienu laistymu ,bet man sako kad negalima,tipo i mėnesį karta ,o kaip jūs laistot schmoll.gif
Atsakyti
As irgi palaisciau du iseiles laistymus,dabar jau nezinau,kadangi pradejo nokinti vaisius,gal dar syki palaistysiu,bet jau po kokiu geru dvieju laistymu.
Atsakyti
Aš jau seniai nelaisčiau ,reikės rytoj su dilgėlėmis palieti g.gif
Atsakyti
As jau turbut isliesiu ant cesnaku ir svogunu,nes siltnamiui gal jau pakaks. ax.gif
Atsakyti
O česnakus gražius turi? pas mane kaip apdžiuvo lapai taipir tebestovi ,nors kartu su svogunais laisčiau margancovke,greitai raut turėsim česnakus bigsmile.gif
Atsakyti
Nekokie ir mano siemet cesnakai,jie labai reiklus vietai ir zemei.Nezinau gana kaprizingas augalas.Pernai buvo labai grazus siemet nepasakyciau,kad labai jau noriai auga.siandien laistysiu juos dilgelem.
Atsakyti
o jus cia apie vasarinius ar zieminius cesnakus kalbat?
Atsakyti
Sveikos! Apie dilgeles galima plačiau - kaip mulčiuoti ir kaip laistyti ir ką, ir nuo ko....
Atsakyti
Mergaitės, parsinešiau dilgėlių glėbį vienam kitam pomidorui apmulčiuot, bet va sunerimau... O jūs nebijot su jom kokios zarazos augalams užnešt? g.gif Nes maniškių dilgėlių kelis lapus kažkokius apkramtytus nuskyniau unsure.gif
Atsakyti