Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Šiemet ,kaip pirmus metus auginau pomidorus dėjau į duobutes,ir tikrai pas mane nei ligų pfiu pfiu pfiu, nebuvo ,nei piktžolių ir derlius geras,o anyta sako reikia pridėti daug mėšlo ir perkasti g.gif
Atsakyti
g.gif bandau atkapstyti savo smegenu kloduose apie piktzoles... nu zinokit nepamenu kad ju butu masiskai, o meslo dedam po zemem i siltnami daug metu...dar paaugle buvau kai tetis man privesdavo... beto nematau cia dideles problemos schmoll.gif juk vasara buvo atrastas kazkurios visagalis nuo piktzoliu- MULCIAS! thumbup.gif
Atsakyti
Priklauso nuo meslo kokybes. biggrin.gif
Atsakyti
O man MB į šiltnamį prineša balandžių mėšlo(šito gėrio turim per akis biggrin.gif ) perkasa, ir auginam pomidorus thumbup.gif dar yra komposto krūva, tai pamaišom perpuvusios žemės smile.gif
Atsakyti
Balandziu gerai meslas,ten nera piktzoliu. biggrin.gif
Atsakyti
Piktžolių tai nėra, bet želmenų pridygsta biggrin.gif
Atsakyti
Tai zelmenys sveika issispausk sulciu. biggrin.gif
Atsakyti
Aha, žinau, kad sveika ax.gif bet labai tingisi terlintis, o jei nepatiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 30, 16:53)
Tai zelmenys sveika issispausk sulciu. biggrin.gif

Pas mus prekiauja spaustomis želmenų sultimis , sveika ,bet skonis fui schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 30, 20:08)
Pas mus prekiauja spaustomis želmenų sultimis , sveika ,bet skonis fui schmoll.gif

Teko gerti,kokia kaina.As akyse neesu maciusi kas tai per dalykelis. biggrin.gif
Atsakyti
na as i siltnami nieko nededu ir pomidorai auge gerai g.gif tik siemet su ta saske susivelinau, bet vyras balandi eis atostogu tai pakursiu pirtele
Atsakyti
MB šiltnamyje mėšlo pridėjo ir apkasė. Kaip suprantu, pavasarį reikės perkasti ir sodinti pomidorus ir laukti gausaus derliaus rolleyes.gif
Atsakyti