Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(satanele @ 2009 11 26, 17:58)
Aš dėl savęs auginu daržoves, ir jokių trąšų nenaudoju blink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ar perpuvusį mėšlą geriau dėti ir sukasti iš rudens, ar geriau pavasarį g.gif
Atsakyti
Neseniai tvarkemes dar kieme,tai MB pastebejo,jog labai jau varganas siltnamis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 28, 23:41)
Neseniai tvarkemes dar kieme,tai MB pastebejo,jog labai jau varganas siltnamis. biggrin.gif

thumbup.gif tai gal pagaliau susiprotes jums nauja pastatyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 11 28, 23:41)
Neseniai tvarkemes dar kieme,tai MB pastebejo,jog labai jau varganas siltnamis. biggrin.gif

Tai gal pavasarį džiaugsies nauju šiltnamiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 27, 12:37)
Ar perpuvusį mėšlą geriau dėti ir sukasti iš rudens, ar geriau pavasarį g.gif


satanele, nuoširdžiai ieškojau info tau internete, neradau doh.gif kaip tai gali būti unsure.gif manau, dabar reiktų visgi sukasti, pavasarį žemė būtų paruošta... bet tai tik mano nuomonė g.gif nes tada mėšlas geriau perpūva dar, susistovi žemėje ir t.t...
QUOTE(AveM @ 2009 11 28, 23:41)
Neseniai tvarkemes dar kieme,tai MB pastebejo,jog labai jau varganas siltnamis. biggrin.gif

a pagaliau biggrin.gif biggrin.gif na gal pavasarį statybos šiltnamio įvyks ax.gif
Atsakyti
mikuotuke ačiū už pastangas , aciuks.gif
Bandysiu užsivežti dabar, bet kaip ar neužsiveisiu kokios ligos su tuo mėšlu, nes žada man jo atvežti , o aš kažko bijau , gal be reikalo g.gif
Atsakyti
nzn kada geriau, bet meslo vezimo darbus as visada atlieku pavasari smile.gif vezu ir neperpuvusi, tik ji patalpinu nukasus 20-30 cm sluoksni zemiu, as manau kad toks meslas dar ir silumos duoda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 29 lapkričio 2009 - 15:00
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 11 29, 15:57)
nzn kada geriau, bet meslo vezimo darbus as visada atlieku pavasari smile.gif vezu ir neperpuvusi, tik ji patalpinu nukasus 20-30 cm sluoksni zemiu, as manau kad toks meslas dar ir silumos duoda...

Bet kaip su piktžolėm ,su mėšlu ir jų atsivežama, ar ne g.gif
Atsakyti
Turi buti gerai perpuves meslas.Nors jis tai megsta dauginti piktzoles. biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš ir galvoju,kokį atveš , sakė perpuves,nu žiūrėsim o paskui prisisėsiu piktžolių schmoll.gif
Atsakyti
As dedu tik i duobute. ax.gif
Atsakyti