Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Lelina @ 2009 10 11, 14:36)
Norejau paklausti, kaip geriau dezinfekuoti siltnami ? Nespejau uzsodinti jau nei garstyciomis nei kuo kitu ... (preita savaitgali tik sunesiau vis dar augancias ir nokstancias paprikas i namus).


Garstyciu spesi uzseti pavasari, kai atsils, bet bus dar anksti pomidorams mirksiukas.gif
Beje, jos nedezinfekuoja, o gerina dirva. Dezinfekuoti reikes turbut sieros saske, tik klausimas ar pleveliniame siltnamyje ja galima naudoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 11 spalio 2009 - 17:03
QUOTE(kasiopeja @ 2009 10 11, 17:02)
Garstyciu spesi uzseti pavasari, kai atsils, bet bus dar anksti pomidorams  mirksiukas.gif
Beje, jos nedezinfekuoja, o gerina dirva. Dezinfekuoti reikes turbut sieros saske, tik klausimas ar pleveliniame siltnamyje ja galima naudoti  g.gif

Plėveliniame šiltnamyje naudoti tikrai galima, jei yra kažkokių metalinių konstrukcijų, pvz rėmas...aprūdys. Liaudiška dezinfekavimo priemonė - šiltnamyje deginami nuderėjusių pupelių stiebai, truputį sudrėkinti, kad neliepsnotų, o smilktų ir sudeginti.
Atsakyti
Maniskiai pomidorai siemet issilaike be ligu,tai as tik zeme pagerinsiu ir lauksiu pavasario. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 11, 22:46)
Maniskiai pomidorai siemet issilaike be ligu,tai as tik zeme pagerinsiu ir lauksiu pavasario. ax.gif

o kaip žemę gerinsi?
Atsakyti
Na as atvezu naujo juodzemio nedaug,meslo pelenu,pjuvenu ir viska sukasu.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 11, 23:26)
Na as atvezu naujo juodzemio nedaug,meslo pelenu,pjuvenu ir viska sukasu.

aišku 4u.gif na aš ir dėsiu komposto,pelenų pamaišysiu.
Atsakyti
Netoli musu yra dar durpynas,bet siemet vezti durpiu bijau,nes nuo dregmes siemet labai sirgo laukuose augalai,tai bijau kokios ligos atvezti i siltnami.
Atsakyti
http://www.rojaussod...nis.php?id=1798


Gal kas vazonuose darzoves auginat?
Atsakyti
QUOTE(gingin @ 2009 11 19, 12:21)
http://www.rojaussod...nis.php?id=1798
Gal kas vazonuose darzoves auginat?

man čia labiau panašu į reklaminį straipsnį. Toks šiltnamis-mano svajonė. Bet kaina ... doh.gif blink.gif
Atsakyti
Straipsnis tai tikrai reklaminis, bet manau, kad visai nebloga ideja, tik kazin kaip su derlium vazonuose, ar ne menkesnis? ar nereikia daugiau trasu?
Atsakyti
QUOTE(gingin @ 2009 11 26, 14:42)
tik kazin kaip su derlium vazonuose, ar ne menkesnis? ar nereikia daugiau trasu?

Aišku, kad menkesnis bus, jeigu trąšų nenaudosi. Aš daržovėms trąšų nenaudoju, tik natūralias. biggrin.gif
Atsakyti
Aš dėl savęs auginu daržoves, ir jokių trąšų nenaudoju blink.gif
Atsakyti