Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

As grizusi po savaites radau dar graziausius pomidorus ir jau nokstancias paprikas.
Atsakyti
Jau kuris laikas nelaistau ir neraviu, o pomidorai auga, šiandiena du baklažanus dar nuskyniau , paprikos rausta thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane silnamyje jau sudygo sideratu mixas . Pasejau rugius , avizas , garstycias ir rapsa .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2009 09 29, 11:06)
Pas mane silnamyje jau sudygo sideratu mixas . Pasejau rugius , avizas , garstycias ir rapsa .

Tiek visko daug , pas mane dar ir šiandiena pasižiūrėjau žaliuoja pomidorai thumbup.gif
Atsakyti
Patarkit kuo dar be sieros naikinti baltasparnius.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 29, 12:14)
Tiek visko daug , pas mane dar ir šiandiena pasižiūrėjau žaliuoja pomidorai thumbup.gif

Pas mane irgi dar graziai laikosi ir pomidorai ir paprikos.
Atsakyti
Gal galite patarti,kada seti i siltnami rapsa?Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mano garstycios irgi graziai zaliuoja iki kokio didzio jas reiktu paauginti iki apvarpimo 4u.gif
Atsakyti
As tai tik zeme paruosiu ziemai,o seti nieko nesesiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 10 04, 23:37)
As tai tik zeme paruosiu ziemai,o seti nieko nesesiu. ax.gif

o as si savaitgali uzsejau garstycias ziuresiu ar sudigs blink.gif nes jau astalo labai unsure.gif
Atsakyti
Manau,kad siltnamyje dar turetu sudygti.
Atsakyti
Norejau paklausti, kaip geriau dezinfekuoti siltnami ? Nespejau uzsodinti jau nei garstyciomis nei kuo kitu ... (preita savaitgali tik sunesiau vis dar augancias ir nokstancias paprikas i namus). Mano pomirodai siemet sirgo (maras gal) tai kaip dabar tas bacilas sunaikinti ? Siltnamis apdengtas plevele.

Ar tinka sieros saskes budas? Gal galite priminti kaip jis daromas ?

Aciu is anksto uz patarimus:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelina: 11 spalio 2009 - 16:37