Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Mantilė @ 2009 09 10, 22:14)
pardavėjos paprašiau ko nors rūsio dezinfekcijai.Ji man ir patarė sierą


nesiryzciau rusy siera deginti,ta prasme jei name rusys.kenksminga tigi,ir kaip isvedinti reiketu neisivaizduoju,ner pas mane tokiu salygu.

geriausiai isdezinfekuoja ozonatorius,net pelesi isnaikina.ieskau pirki kuo greiciau toki aparata.kai isigysiu turbut ir siltnami pabndysiu isozonuoti
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 09 12, 14:52)
apsaugo,kai jos jau žalioji trąša cool.gif

Mantile,dabar turėtum jas nupurkšti nuo kenkėjų,paskui tik apkasti mirksiukas.gif kask ir žydinčius,blogiau nebus smile.gif

o kuom reikia purkšti? nieko panašaus nesu darius....
Papildyta:
QUOTE(laimiene @ 2009 09 13, 11:20)
nesiryzciau rusy siera deginti,ta prasme jei name rusys.kenksminga tigi,ir kaip isvedinti reiketu neisivaizduoju,ner pas mane tokiu salygu.


vakar buvom uždegę...bjaurybė kokia ,bet į namą nėjo dūmai -yra ventiliacija rusy,sandarios durys-per nakt išsivėdino.
Atsakyti
As tai jau prasysiu vyro,bent plevele pakeisti kitiems metams.
Atsakyti
mano du melioniukai sugalvojo užsimegzti doh.gif žiūriu, nykščio didumo jau tokie burbuliai unsure.gif nors imk, išsikask ir namie toliau augink, bet iš tiesų tai ir neprigis, ir šviesos trūkumas bus verysad.gif gaaaila.... verysad.gif
Atsakyti
Taip,kai dabar orai silti,augalai daug duoda uzuomazgu,bet jos jau nesunoks. verysad.gif
Atsakyti
Kaip ir pas mane vargo visą vasarą,net nežydėjo ,dabar sugalvojo žydėti ,ir megzti vaisius schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 09 14, 10:20)
Taip,kai dabar orai silti,augalai daug duoda uzuomazgu,bet jos jau nesunoks. verysad.gif



QUOTE(satanele @ 2009 09 14, 10:36)
Kaip ir pas mane vargo visą vasarą,net nežydėjo ,dabar sugalvojo žydėti ,ir megzti vaisius schmoll.gif

Tai ne aš viena liūdžiu g.gif
mergaitės, o tai juos gal į didesnes daigyklas reikia kokį sausį sėti, o gegužę, po 5 mėn augimo išsodinti į šiltnamį? doh.gif Na, norisi savų ekologiškų melioniukų rolleyes.gif
Beje, kažkas iš forumiečių čia sėkmingai buvo arbūzus pernai augine, ne? mirksiukas.gif g.gif


P.S.: Aš visai ne į temą, atsiprašau, bet jei mėgztate megzti, atkreipkit dėmesį į mano parašą rolleyes.gif
Jei bent po vieną kepurytę forumietės numegztų, būtų fantastika bigsmile.gif
Jei kiltų klausimų, galima kreiptis į mane rolleyes.gif
Prieš kelis mėn. vienas draugas grįžo iš misijos Afganistane. Todėl žinau, kad ši akcija labai reikalinga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 14, 10:01)
mano du melioniukai sugalvojo užsimegzti  doh.gif žiūriu, nykščio didumo jau tokie burbuliai  unsure.gif  nors imk, išsikask ir namie toliau augink, bet iš tiesų tai ir neprigis, ir šviesos trūkumas bus  verysad.gif  gaaaila....  verysad.gif


Pas mane šiemet užderėjo penki žalieji melionai, tai dabar dydžio sulyg pusę geltonojo (parduotuvinio ) meliono, nežinau ar spės iki galo sunokti.
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 09 14, 12:07)
Pas mane šiemet užderėjo penki žalieji  melionai, tai dabar dydžio sulyg pusę geltonojo (parduotuvinio ) meliono, nežinau ar spės iki galo sunokti.

O jie ne apvalūs turi būti, tokio dydžio, kaip ir geltonieji? g.gif hmmm, gal tada reikia kiek įmanoma dar auginti, nokinti, o paskui nuskynus palaikyti ir tikėtis, kad prinoks doh.gif (kurioziškas planas). O kada sėjai? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 14, 11:40)
Tai ne aš viena liūdžiu  g.gif
mergaitės, o tai juos gal į didesnes daigyklas reikia kokį sausį sėti, o gegužę, po 5 mėn augimo išsodinti į šiltnamį?  doh.gif  Na, norisi savų ekologiškų melioniukų  rolleyes.gif
Beje, kažkas iš forumiečių čia sėkmingai buvo arbūzus pernai augine, ne?  mirksiukas.gif  g.gif
P.S.: Aš visai ne į temą, atsiprašau, bet jei mėgztate megzti, atkreipkit dėmesį į mano parašą  rolleyes.gif
Jei bent po vieną kepurytę forumietės numegztų, būtų fantastika  bigsmile.gif
Jei kiltų klausimų, galima kreiptis į mane  rolleyes.gif
Prieš kelis mėn. vienas draugas grįžo iš misijos Afganistane. Todėl žinau, kad ši akcija labai reikalinga  wub.gif


O jeigu ,juos iškasus ir pasodinus šiltnamyje?
Atsakyti
Vienais metais auginau ir as arbuzus,bet siemet gerai,kad nesejau.Nes vasara musu puseje buvo lietinga,taigi butu buve permazai saules.
Atsakyti
Sveikutės , na jau tušti jūsų šiltnamiai, ar auginate dar ką nors, pas mane pusė nurauta, okita dar pomidorai 4u.gif
Atsakyti