Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

as ir keleta isroviau, kazkaip idomiai kotas supelyjo aukstaugiui ir persilenke per ta vieta, gal zinot kas per liga? g.gif
Atsakyti
Turbut kazkoks puvinys isimete nuo temperaturos kaitos.Visdelto juk ruduo jau,daug dregmes.
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 09 06, 21:18)
o ta šaške -gal siera? tik paaiškinkit man ,kaip ją uždegti  g.gif

aha,siera. prikisti reikia keleta degtuku ir tada padegti.

QUOTE(Mantilė @ 2009 09 09, 17:52)
aš sierą degint noriu rusyje,
thumbup.gif o kad šiltnamy degina merginos -čia perskaičiau,deginsim ,kai derlių nuimsim.Pas mane dar viskas auga


o kodel rusy? g.gif

as neisroviau ne vieno pomidoro is silnamio,o va pas kaimynus jau tusti abu siltnamiai
o skinti vaisius vos pasiekiu pasistiebus,prinarpliojau as ju visaip tai dabar kaip per tuneli eini.bet as jau nebetvarkau ju,ir nebepasiekiu,ir neimanoma ten ju atsekti kuris nuo kurio ir siaip jau tingiu blush2.gif nors geda,juk tooooki derliu dave ir dar duoda siemet kaip niekad.
Atsakyti
Aš jau išroviau savo agurkus iš šiltnamio, prasti šiemet buvo . Vietoj jų jau pasėjau garstyčias. Sakykit koks toliau procesas : garstyčios sudygsta, užauga (ar spėja jos užaugt?), tada ką reik daryti? Palikti sau ramybėje, kad sunyktų ar išrauti, nupjauti?
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 09 10, 10:15)
Aš jau išroviau savo agurkus iš šiltnamio, prasti šiemet buvo . Vietoj jų jau pasėjau garstyčias. Sakykit koks toliau procesas : garstyčios sudygsta, užauga (ar spėja jos užaugt?), tada ką reik daryti? Palikti sau ramybėje, kad sunyktų ar išrauti, nupjauti?


kai sudygsta ir siek tiek pazelia rekia sukasti.ta prasme kasam kastuva ir apverciam,kad apacioj pasiliktu zelmenys. jos dezinfekuoja zeme,supuna ir kartu patresia.
Atsakyti
Pas mane ir dar rausta pomidorai, nors jau lapai negražūs, dėmėti unsure.gif bet dauguma išskabiau, kad neužsikrėstų kiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 09 10, 18:52)
kai sudygsta ir siek tiek pazelia rekia sukasti.ta prasme kasam kastuva ir apverciam,kad apacioj pasiliktu zelmenys. jos dezinfekuoja zeme,supuna ir kartu patresia.

vertingiausia trąša,kai jos yra su pumpuriukais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 09 09, 23:14)
aha,siera. prikisti reikia keleta degtuku ir tada padegti.
o kodel rusy?  g.gif



pardavėjos paprašiau ko nors rūsio dezinfekcijai.Ji man ir patarė sierą

QUOTE(ERUGĖ @ 2009 09 10, 21:25)
vertingiausia trąša,kai jos yra su pumpuriukais smile.gif

o pumpuriukai prieš žydėjimą ar po? mano garstyčios žydi ,o ant stiebų matau ilgas kirmėles... blink.gif ką man su jom daryt?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 09 10, 23:14)

o pumpuriukai prieš žydėjimą ar po? mano garstyčios žydi ,o ant stiebų matau ilgas kirmėles... blink.gif ką man su jom daryt?

reikėjo prieš žydėjimą cool.gif nes pumpuruose daugiausia azoto cool.gif

ir po garstyčių nepatarčiau auginti kopūstų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 09 11, 18:56)
reikėjo prieš žydėjimą cool.gif nes pumpuruose daugiausia azoto cool.gif

ir po garstyčių nepatarčiau auginti kopūstų rolleyes.gif

dėkui,praleidau tą momentą...

kopūstų nesiruošiu sodinti,bet vis tiek smalsu kodėl netinka?
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 09 10, 23:14)
pardavėjos paprašiau ko nors rūsio dezinfekcijai.Ji man ir patarė sierą
o pumpuriukai prieš žydėjimą ar po? mano garstyčios žydi ,o ant stiebų matau ilgas kirmėles... blink.gif ką man su jom daryt?



Keista dėl tų kirmėlių , nes ant pakuotės rašo, kad jos apsaugo nuo nematodų g.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 09 12, 10:29)
Keista dėl tų kirmėlių , nes ant pakuotės rašo, kad jos apsaugo nuo nematodų  g.gif

apsaugo,kai jos jau žalioji trąša cool.gif

Mantile,dabar turėtum jas nupurkšti nuo kenkėjų,paskui tik apkasti mirksiukas.gif kask ir žydinčius,blogiau nebus smile.gif
Atsakyti