Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 07, 08:37)
O kaip tie baltasparniai atrodo ir ką jie daro,kokie šiltnamyje požymiai.Mano pomidorai ,nors ir tankiai sodinti,bet mulčiuoti,tai irgi jokių sustojimų požymių nerodo.

http://images.google...RJZvSmgPVoq3zDw
štai nuoroda apie juos. Jie gyvena apatinėje lapų pusėje, lapai pasidaro kiek nuvargę (ant savo monstrų pomidorų to nepastebėjau, kol nepajudinau jų). Mėsgta šiltnamio sąlygas, pasidaro neaktyvūs vėsiu rudens oru. Žiemoja, nenaudėliai. Kad jie žūtų reikia arba sibirietiško šalčio arba priemonių blink.gif
Atsakyti
As dar eilini karta aptvarkiau siltnami,dabar jau laukiu kada atiduos paskutinius vaisius.
Atsakyti
Paskutinis pasispardymas,vakar du kibirai,kelios dienos manau dar tiek,nenuvylė manęs šiemetinis derlius smile.gif
Atsakyti
Neblogas ir mano,bet tik neblogas.
Atsakyti
tai vis tik kaip dūminę šaškę uždegti ,kiek kišu degtuką man ta siera nesikuria nors tu ką... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2009 09 08, 13:12)
tai vis tik kaip  dūminę šaškę uždegti ,kiek kišu degtuką man ta siera nesikuria nors tu ką... verysad.gif

Gal biski dregna papuole. Klausiau pas vyra, tai pernai irgi sunkokai jam uzsidege. Pabandyk kelis degtukus susmeigt ir kitu uzdegt, gal isidegs.
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2009 09 08, 15:06)
Gal biski dregna papuole. Klausiau pas vyra, tai pernai irgi sunkokai jam uzsidege. Pabandyk kelis degtukus susmeigt ir kitu uzdegt, gal isidegs.

dėkui uoga,bandysiu su tais degtukais 4u.gif
Atsakyti
Daug pomidoru isroviau,tai dabar siltnamyje erdvu grazu,augalai laisvai auga.
Atsakyti
o ne per anksti siera degti siltnamyje ? ar jau nieko nebeauginat ? mano daugiau nei puse pomidoru dar auga, ir salotu pasodinau naujai ir paprikos dar nesunoke ..
beje, del pomidoru tai nerealu, mes patys pirmi is giminiu valgyti emem ir dar daug ju valgysim , o mama jau nurovusi savo smile.gif zodziu kaip pirpametei darzininkei tai labai neblogai smile.gif
Atsakyti
aš sierą degint noriu rusyje,
thumbup.gif o kad šiltnamy degina merginos -čia perskaičiau,deginsim ,kai derlių nuimsim.Pas mane dar viskas auga
Atsakyti
Vau jūs jau raunat pomidorus,pas mane visi iki vieno dar žaliuoja,
Atsakyti
Ne as dar neraunu,o tik kelis isroviau,kurie kazkokie apsirge buvo.
Atsakyti