Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Nuskyniau du kibirus pomidorų,ir galvoju ką čia su jais pasidaryti g.gif ,bet ir nepabaiga,tai galiu sakyti kad pirmas blynas neprisvilo thumbup.gif
Atsakyti
O aš vakar jau nuskabiau jau beveik visus lapus, nes pradėjo ruduot ir raitytis unsure.gif bet pomidorų dar užmezgusių yra thumbup.gif jei orai labai neatšals, tai turėtų spėt sunokt smile.gif
Atsakyti
O pas mane tik dabar pradėjo atsirasti vaisių puvinys, bet tik toje vietoje, kur vaisiai tarp piktžolių pasislėpę ir negauna oro g.gif
tai retas sodinimas pasiteisino, nes lapai tai puikūs! Iki šiol neserga thumbup.gif
Beje, mielosios, kai nuimsit derlių, gal darysit profilaktinę dezinfekciją šiltnamy? Aš baltasparnius norėčiau išnaikinti g.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri jau esat taip darius po viso derliaus sutvarkote siltnami ir jau ziema pradedate jame auginti vienmetes geles ?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 09 02, 19:58)
3 l vandens
3 saukstai su kaupu druskos
2 saukstai cukraus
pipiru, lauro lapu (dejau dar krapu, cesnako, vysniu lapu, serbentu lapu, bet viska nuplykiau verdanciu vandeniu)
sudeti pomidorus i stiklainius ir prieskonius, uzpilti verdanti marinata, uzdengti dangteliais stiklainius ir palaikyti 10 - 15 min, nupilti, uzvirti marinata ir uzpylus uzsukti, stiklainius apversti aukstyn papais, viskas, na dar as apklojau su kaldra kad perskaitu, skonis liuks, kaip su actu atrodo, svelnus, pirmi metai dariau, bet begau paragaut, tai rekomenduoju ir kitoms.
didesnius pomidorus perpjoviau per pus, kad daugiau tilptu i 0,7 stiklaini, o sio marinato uztenka 8 ar 10 stiklainiuku 0,7 l (tiksliai jau nepamenu) blush2.gif



o zalius pomidorus galima taip marinuoti? dar noreciau sulciu issispausti,o kurie nebeprinoks zalius uzsukciau g.gif


as gal apsesiu rapsu arba kvieciais siltnami,po to sukasiu,gal dar dumine saske pakursiu,nors nelabai ja noriu,nes per ziema mano vaikai siltnamyje "gyveno" ,siemet irgi geras kampas pietu miegui butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 06, 14:26)
O pas mane tik dabar pradėjo atsirasti vaisių puvinys, bet tik toje vietoje, kur vaisiai tarp piktžolių pasislėpę ir negauna oro  g.gif
tai retas sodinimas pasiteisino, nes lapai tai puikūs! Iki šiol neserga  thumbup.gif
Beje, mielosios, kai nuimsit derlių, gal darysit profilaktinę dezinfekciją šiltnamy? Aš baltasparnius norėčiau išnaikinti  g.gif

Aš kaip nuimsiu derlių,pasėsiu garstyčias bigsmile.gif dezinfekcijai
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 09 06, 15:55)
Aš kaip nuimsiu derlių,pasėsiu garstyčias  bigsmile.gif dezinfekcijai


Okur perki garstyciu sekla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skaidruole @ 2009 09 06, 18:38)
Okur perki garstyciu sekla blush2.gif

Mačiau žalioje stotelėje yra pirkti garstyčių sėklų rolleyes.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakyma.Meginsiu ieskoti pernai tai taip ir neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 09 06, 15:23)
as gal apsesiu rapsu arba kvieciais siltnami,po to sukasiu,gal dar dumine saske pakursiu,nors nelabai ja noriu,nes per ziema mano vaikai siltnamyje "gyveno" ,siemet irgi geras kampas pietu miegui butu. smile.gif

o ta šaške -gal siera? tik paaiškinkit man ,kaip ją uždegti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2009 09 06, 15:23)
o zalius pomidorus galima taip marinuoti? dar noreciau sulciu issispausti,o kurie nebeprinoks zalius uzsukciau  g.gif
as gal apsesiu rapsu arba kvieciais siltnami,po to sukasiu,gal dar dumine saske pakursiu,nors nelabai ja noriu,nes per ziema mano vaikai siltnamyje "gyveno" ,siemet irgi geras kampas pietu miegui butu. smile.gif

negaliu pasakyti, si recepta pati nesenai isbandziau blush2.gif gal merginos yra isbandziusios ir jums labiau patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 09 06, 14:26)
O pas mane tik dabar pradėjo atsirasti vaisių puvinys, bet tik toje vietoje, kur vaisiai tarp piktžolių pasislėpę ir negauna oro  g.gif
tai retas sodinimas pasiteisino, nes lapai tai puikūs! Iki šiol neserga  thumbup.gif
Beje, mielosios, kai nuimsit derlių, gal darysit profilaktinę dezinfekciją šiltnamy? Aš baltasparnius norėčiau išnaikinti  g.gif

O kaip tie baltasparniai atrodo ir ką jie daro,kokie šiltnamyje požymiai.Mano pomidorai ,nors ir tankiai sodinti,bet mulčiuoti,tai irgi jokių sustojimų požymių nerodo.
Atsakyti