Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

Maniskis tik dabar dar derliu duoda.Bet nepasakyciau,kad siemet jau didelis tas derlius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 08 30, 15:14)
na va, turiu pasigirti apsileidimo privalumais. Tai va, kaip žinia, pomidorus šiemet sodinau itin retai, kas metrą daugmaž. Ir jie tikrai dar iki šiol neserga!  bigsmile.gif 
eksperimentas pavyko  thumbup.gif 
o dabar įdomiausioji dalis - gėda, bet pasipasakosiu.
Kokius 2,5 mėn. neravėjau šiltnamio, o nelaisčiau apie 2 mėn. Tai patikėkit, pomidorai sveiki ir milžiniški... o lapai! O vaisiai!  blink.gif  thumbup.gif  natūrali gamta, taip sakant  biggrin.gif  bet skonis nerealus ir kvapas labai stiprus pomidorų  thumbup.gif  ogi per kiaurą stogą prilydavo šiltnamin, piktžolės neleisdavo išgaruoti drėgmei, tai viskas sau natūraliai auga, ir, atrodo, gerai visi jaučiasi  biggrin.gif 

... aišku, vaizdas tai siaubingas  doh.gif  schmoll.gif  žolės iki kelių  unsure.gif  dėl to tai gėėėėėda...... bet ką, atostogavau, o grįžusi į darbus kibdavau kitus  blush2.gif  apsileidau....  blush2.gif  doh.gif

Pas mane tas pats auginimo principas.Tik tankiau susodinti.Derlius didelis ir vis dar gausus.
Atsakyti
O aš tai gal ir per tankiai susodinus,bet derlius tikrai neblogas,ir jokių ligų nesimato ,tai pirmas blynas thumbup.gif
Atsakyti
Man siemet viska sugadino "anytos veisle" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 31, 11:35)
Man siemet viska sugadino "anytos veisle" biggrin.gif

anyta velnio pramanyta hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 31, 13:27)
anyta velnio pramanyta hihihi.gif

Augalas pats didziulis,o vaisius dave tik po du. ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi keli tokie yra,tai kitamet jie mano sąraše nebebus tongue.gif
Atsakyti
As jau promyk siandien israusiu ir dar gal salotu i ju vieta pameginsiu pabarstyti. ax.gif
Atsakyti
O gal kas bandėt "penius" augint? biggrin.gif Pas mane jų šiemet kažkaip netyčia net 7 daigai, o jie veši kaip nežinau kas...pomidorų nedaug, bet lapų!!!!!! doh.gif Aš jų nespėju genėt, o jau retint pradėjau, liko 3, bet baisiai daug vietos užima. Jau kitais metais nei vieno nesodinsiu.
Atsakyti
As tik viena siais metais pasisodinusi "Peni" buvau, kaip sakant "ant prikolo", ar, kaip kazkuri mergina rase, kad paglostyt ka tureciau i siltnami nuejusi.. lotuliukas.gif Bet siaip man jie absoliuciai nieko gero, sausi.. ir ta forma.. net i stiklaini netinka... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrikeB @ 2009 09 01, 13:11)
As tik viena siais metais pasisodinusi "Peni" buvau, kaip sakant "ant prikolo", ar, kaip kazkuri mergina rase, kad paglostyt ka tureciau i siltnami nuejusi..  lotuliukas.gif  Bet siaip man jie absoliuciai nieko gero, sausi.. ir ta forma.. net i stiklaini netinka...  doh.gif



nu jo, sakyčiau ir paglostymui būna geresnių pomidorų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 08 31, 10:44)
Pas mane tas pats auginimo principas.Tik tankiau susodinti.Derlius didelis ir vis dar gausus.

aha, mulčo jokio neturėjau, nes per vėlai susigriebiau, bet va, atostogos išėjo į naudą ax.gif biggrin.gif
gerai, kad ne aš viena tokia biggrin.gif kitą vertus - gamtai geriau, kai į ją nesikišama g.gif
Atsakyti